Forum Forum finansoweInne

uzyskanie dotacji badz zaciągnięcie kredytu/pomoc

uzyskanie dotacji badz zaciągnięcie kredytu/pomoc

xxdominikxx / 2008-05-13 19:21
Witam serdecznie

mam maly problem a dokładniej sprawa wygląda tak, iż posiadam dobra propozycje współpracy z jedna z firm działających na terenie województwa/miasta w którym mieszkam. Jestem po pierwszych rozmowach związanych z dystrybucja/przedstawicielstwem/ wyłącznością na oferowany przez nich towar. Niestety artykuły jakie owa firma oferuje nie należą do tanich a jednym z warunków umowy jest otwarcie punktu detalicznego. Miejsce dogodne jest wybrane...jak już pisałem powyżej pierwsze rozmowy zakonczone pozytywnie, jednakże problem tkwi w tym, iż jak to w każdym biznesie na start potrzeba pewnych funduszy...dużą część już mam, aczkolwiek gdybym posiadał w swoim kapitale kilka tys złotych wiecej przyszłość wyglądałaby bardziej optymistycznie,
Zasadnicze pytanie to czy prowadząc działalność gospodarcza mogę starac się o pozyskanie dotacji w oparciu o harakter prowadzonej dzialanosci opisywany powyżej.
Prowadząc nowo otwarta działalność, bez teoretycznego doświadczenia (brak papierów potwierdzających + stosunkowo młody wiek), w oparciu o projekt wizji prowadzenia działalności(biznes plan) istnieje zaciągnięcie kredytu w jakimkolwiek banku? Nie pisze o wysokich kwotach...jest to kwestia kilku tysięcy złotych...ok 6-8. Jesli tak to jaki bank opłaca sie najbardziej (najwieksze szanse na otrzymanie kredytu)

Piszę gdyż zależy mi na czasie bo oferta jest atrakcyjna i niesety w chwili kiedy pojawi sie druga osoba z podobną wizją pomysłem oraz odpowiednimi funduszami moze okazać sie nieaktualna.

Z góry serecznie dziękuję za odpowiedzi/komentarze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: