Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Używane auta z zagranicy rozkładają gospodarkę

Używane auta z zagranicy rozkładają gospodarkę

Wyświetlaj:
/ 83.6.118.* / 2008-07-22 17:37
no i sedno sprawy pan K. ma za małe bonusy od rady nadzorczej bo nie ma się czym biedak pochwalić i pewnie jeszcze mu się nie jedno przykre zdanie usłyszy od tej rady, no cóż panie K. był sie czas przyzwyczaić...
mkk / 82.177.46.* / 2007-10-10 14:45
Panu Krzemińskiemu faktycznie coś się pochrzaniło. Sam mam 11 letniego Golfa i ma on ABS, miska nie cieknie. Chętnie bym zamienił na nowszy samochód , ale mnie nie stać , a ten co mam jest zadbany i nie mam problemów z naprawami. Mam brać na kredyt samochód i mordować się ze spłatami ? Wole miec tego starszego , a w wakacje za pieniądze które bym musiał oddać Panu Krzemińskiemu jako rata, wyjechać za granice i wypocząć.
/ 83.8.206.* / 2007-09-21 01:03
Jednak z EFL odchodzą ludzie. W dodatku nie tylko z powodów ekonomicznych - pieniądze to jednak nie wszystko Panie prezesie! Jest taka opinia, że firma zchodzi na złą drogę i staje się przyslowiowym Amwayem. Nie szanuje się wartości, coraz mniej szanuje się też klientów. Dlaczego ludzie odchodzą z tej firmy dobrowolnie - w tym nie tylko słabeusze - zastanowił się Pan nad tym? Jak wiadomo efekty pewnych decyzji przychodzą po czasie. Może francuzi doraźnie się cieszą? Czy o to chodzi w tej firmie?
ja234 / 87.105.100.* / 2007-08-09 15:04
"Money.pl: Zamieniana trabanta, czy malucha na 15-letniego opla jest korzystne ze względu na bezpieczeństwo na drogach i ekologię.

A.K.: Nie zgadzam się z tym absolutnie. To są wszystko ułudne korzyści. "

żal czytać.. A. K. - pozwol czlowieku decydowac ludziom o ich wlasnych pieniadzach - jezeli kupuja uzywany samochod z zagranicy to znaczy ze z kalkulacji ich domowych budzetow wyniklo, ze im sie to oplaci. Natomiast z Twojego socjalistycznego punktu widzenia ludziom oplaca sie to, co sie Tobie wydaje oplacalne (najlepiej byloby wprowadzic jakis odgorny przepis ograniczajacy wolnosc handlu uzywanymi samochodami nie?)

Najnowsze wpisy