Forum Forum motoryzacyjneUżywane

Używane po szkodzie całkowitej.

Używane po szkodzie całkowitej.

beacikone1 / 2007-09-16 06:20
Czy auto po szkodzie sałkowitej moze jeszcze byc uzytkownikiem dróg.kupiłem takie auto nie wiedzac o jego historii.po pierwszym dniu uzytkowania pojechałem do serwisu i wyszło wszystko to czego nie było widac podczas ogledzin,bo badanie na komputerze to wykryło.czy mam szanse na zwrot auta i odzyskanie pieniedzy,czy tylko droga sadowa mi zostaje.
Lukasz ... / 83.31.159.* / 2007-09-23 10:37
Auto po szkodzie całkowitej może by normalnie używane pod warunkiem że jego naprawa została rzetelnie i fachowo zrobiona, jeżeli w serwisie stwierdzono że samochód jest sprawny to OK !!!! Tylko jest pytanie jak ten samochód wyglądał przed naprawą????
Pojęcie szkody całkowitej nie oznacza że samochód jest to kasacjii. Za szkodę całkowitą uznaje się samochody których koszty naprawy przekraczają 70% wartości rynkowej i wtedy ubezpieczyciel wylicza taką szkodę na podstawie wartości rynkowej na dzień szkody minus wartośc pozostałości pojazdu.
Szkoda całkowita przy nowych autach najczęściej jest wtedy gdy odpalą poduszki powietrzne, uszkodzeniu uległ przód.....a ceny części no cóż w ASO są duuże.
Propounuję zasięgnąc opinii serwisu.
A jeżeli rzeczywiście tak jest......to proponuje zwrocic sie do sprzedajacego o zwrot pieniedzy.....

Najnowsze wpisy