VENO

Money.pl / 2008-06-13 16:14
Komentarze do spółki: VENO.
Wyświetlaj:
SB-BILILU / 46.215.65.* / 2013-11-10 18:57
TO JESZCZE ISTNIEJE ???
gadadam / 193.41.230.* / 2014-10-03 16:00
dalej kase golą od leszczy
jprokop / 87.99.28.* / 2013-02-03 13:55
http://www.youtube.com/watch?v=VQ9AL73CJvs
andrzejinwestor595 / 89.79.40.* / 2012-12-31 04:43
Reasumując Prawa Poboru powinny byc już notowane od jakiegoś czasu ,koniec notowania przypada na trzy dni przed koncem zapisów czyli na 06.01.2013r.-według prawa.
Z tego co czytałem Veno chec aby prawa były notowane tylko jeden dzień, czyli czas 0d 3d0 6 stycznia
XyyyyX / 77.252.52.* / 2012-12-14 12:47
Witam
Czy jeśli kurs będzie poniżej nominału na 31 grudnia 2012r to mogą ściągnąć mi kasę ? za pp ? jeśli ich nie wykupię ?
Proszę o info fachowców, z góry dziękuję.
andrzejinwestor595 / 89.79.40.* / 2012-12-31 04:38
nie trzeba kupowac akcji z PP jezeli nie złożysz zapisu na akcje z PP znikną one z rachunku.
Dlaczego wypisujecie takie brednie że ("zakoszą im kase..") czy wy w ogóle wiecie o co chodzi z PP?
tomekk224 / 109.243.208.* / 2012-12-10 14:26
Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tymi prawami poboru veno ???
Pojawiły mi się na rachunku , kiedy będzie można ich zakupić i po ile ???
JAROX38 / 89.73.192.* / 2012-12-10 20:49
Tak musisz dokonać zapisu na akcje Praw Poboru po 1,55zł. Masz dwie możliwości albo się zapiszesz i zostaną zakupione po 1,55zł albo je odsprzedaż po aktualnym kursie czyli dzisiaj po 0,87zł. Jeżeli nie skorzystasz z jednej z opcji to zakoszą Ci kasę z konta o wrtości Praw Poboru. Przy porzednich PP nie nic w tym temacie nie zrobiłem z mi zakosili kasę i to ponoć zgodnie z prawem. Veno to cwaniaki i oszuści. Widzę że nie dawno zakupiłeś akcje Veno? To są złodzieje w biały dzień. Pozdrawiam.
tomekk224 / 109.243.74.* / 2012-12-12 21:00
Kolego w jaki sposób mogę je sprzedać (prawa pobory) jak one nie są notowane jeszcze ??? czy czegoś nadal nie wiem ???
gesiek / 87.204.40.* / 2012-12-10 21:01
U mnie tak samo, część akcji zniknęło z mojego rachunku :-(.
Wywaliłem jakiś czas temu całość veno.

Pozdrawiam,
jprokop / 87.99.28.* / 2012-09-04 16:09
wtorek, 4 września 2012
Najważniejsze wydarzenia w spółce - sierpień 2012

Mimo sezon urlopowego, prace na supersamochodem Arrinera Hussarya postępują zgodnie z harmonogramem. Poniżej zestawienie tylko najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w spółce w sierpniu:

1. Odbyły się rozmowy z inwestorami finansowymi, w tym z Chin i Kataru, zainteresowanymi bezpośrednią inwestycją w Arrinerę Automotive. Zostały im zaprezentowane szczegółowo dotychczasowe osiągnięcia oraz plany na najbliższe lata.

2. Spółka po przekazaniu do mediów informacji o limitowanej serii supersamochodu Arrinera Hussarya ‘33’ otrzymała emaile od osób zainteresowanych zakupem.

3. Odbyły się szczegółowe rozmowy z Gliwicami dotyczące wspólnego finansowania projektu.

4. Trwały prace związane z przygotowywaniem designu, wyposażenia i specyfikacji technicznej limitowanej serii supersamochodu Arrinera Hussarya ‘33’

5. Arrinera Automotive S.A. podpisała umowę o zachowaniu poufności z zagraniczną firmą ściśle współpracują z FIA GT3 – organizatorem europejskich wyścigów samochodów sportowych oraz wyścigowych. Spółka otrzymała także list intencyjny, którego to podpisanie jest przewidziane na wrzesień. Potem nastąpi 3-miesięczny okres ustaleń z FIA. Zagraniczna firma zaproponowała sfinansowanie (Arrinera Automotive S.A. miałaby dostarczyć tylko ramę pojazdu, wnętrze i panele nadwozia) stworzenia Arrinery Hussarya w wersji wyścigowej, dedykowanej do udziału w zawodach GT3. Cel tego działania to promowanie samochodu na świecie poprzez udział w najbardziej popularnych wyścigach samochodowych. Firma ta jest również zainteresowana bezpośrednią sprzedażą supersamochodu Arrinera w wersji cywilnej, jak i wyścigowej. Wg. powyższej firmy realne możliwości sprzedaży wyścigowej wersji Arrinery Hussarya by wynosiły co najmniej kilkadziesiąt sztuk.

6. Rozpoczęły się rozmowy z firmą Brembo odnośnie zastosowania ceramicznych tarcz hamulcowych do supersamochodu Arrinera Hussarya

7. Została podpisana umowa o zachowaniu poufności z firmą Bosch. Celem jest wypracowanie warunków związanych z współpracą technologiczną dla systemów bezpieczeństwa.

8. Został zarejestrowany znak słowno-graficzny „Hussarya” w Urzędzie do Spraw Harmonizacji Rynku Wewnętrznego mieszczącego się w Alicante (Hiszpania).

9. Kontynuacja rozmów na temat współpracy z firmą Powertrain Integration LLC (przedstawicielem GM)

10. Kontynuacja działań prawnych w sprawie publikacji fałszywych informacji odnośnie projektu supersamochodu Arrinera i spółki Arrinera Automotive S.A. opublikowanych przez Jacka Balkana. Został przygotowany m.in. kilkudziesięciostronicowy pozew przeciwko Jackowi Balkanowi o zniesławienie. Pozew zostanie złożony we wrześniu.
RalfPi / 2012-07-19 08:00
http://moto.onet.pl/326883,12408781,1,zdjecie.html?node=27

Pompowanie znowu się zaczyna..
Kiedy jakiś rok temu kupowałem akcje tej spółki, w miarę dokładnie zbadałem temat - właściciel z niesamowitą historią, ciekawy koncept, coś się kręci itd...
Kupowałem akcje po 2, 3 grosze.. I niestety na górce - po 10 gr też. Jakże ulotna była moja nadzieja. Kurs szybko powrócił na 2,3 grosze, a później wiadomo co było - kolejne spadki.. Może komuś uda się zarobić - ja obecnie takie "śmieciowe spółki" - nawet w skali GPW - staram się omijać szerokim łukiem.
Pozdrowienia ze Szczecina!
,,,,,,,,, / 93.181.140.* / 2012-07-03 10:05
dno osiągnięte, teraz tylko do góry:)
jprokop / 93.181.140.* / 2012-05-25 09:53
hehe, a nie mówiłem
j... / 93.181.140.* / 2012-05-25 09:30
czas na zakupy, taniej nie będzie ;)
hihot / 79.191.33.* / 2012-05-24 13:57
ALE ŁAJNO !!!!
jprokop / 93.181.140.* / 2012-04-24 09:25
i co będzie dalej?
231231 / 93.181.140.* / 2012-05-19 10:39
A to się zdziwisz w poniedziałek!
Bullowski / 41.223.198.* / 2012-05-17 17:03
Śmiać mi się z was chce jak słyszę te uczone wywody o Arrinera i Veno, które mają za zadanie zdeprecjonować i udowodnić, że artykuły to dawno znana prawda. Przecież nie kto inny jak wy wszyscy krzyczeliście dniami, tygodniami i miesiącami, że to co wypisuje się na forach i blogach, to kłamstwo ludzi, którzy mają na pieńku z Veno. Krzyczeliście, że to nie jest prawda, że autorzy tych tekstów i zarzutów kłamią i nie maja odwagi się podpisać pod opiniami imieniem i nazwiskiem.

Dzisiaj znowu stajecie się strażnikami lepszej sprawy. Już nie tylko jesteście mądrzejsi od rynku i dziennikarzy ekonomicznych. Mądrzejsci od GPW i działu emitentów. Teraz już jesteście mądrzejsi od dziennikarzy motoryzacyjnych. Żywicie się tekstami z amatorskim blogów, które tylko reprodukują przedruki z oficjalnych komunikatów ze spółki. Skąd oni mają wiedzieć, że powielają kłamstwa? Ruszcie głową…

Tymczasem właśnie znalazło się kilku dziennikarzy, którzy wszystkie te doniesienia diametralnie zbadali, sprawdzili, zweryfikowali i ocenili. No i czyja prawda wyszła? Kłamców ze spółki czy kłamców z bloga / forów? Bo nie może być jednocześnie obie strony mówią prawdę.

Przecież drodzy naiwni załadowani w papier, to miały być kłamstwa. Budowlane profile najniższej jakości, części zamienne kupowane na szrocie, wielokrotnie krojone, spawane, krojone, spawane auto – to miał być czarny PR. Zero własnej myśli technicznej, zero zaplecza technologicznego, brak pracowników z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem. Co tam, pikuś.

Wszystkie dotychczasowe bankructwa prezesów był przy tym mało znaczącym kamyczkiem do ogródka tych ludzi. Wypowiedzi byłych pracowników o oszustwach małych i dużych, to miała być tylko zawiść małostkowych osób.

Czy nie widzicie, że ta spółka jest od samego początku zbudowana na kłamstwie? Adam Nowak, który komunikuje się z inwestorami – nie istnieje. Komunikaty o inwestorach, sprzedaży auta, potężnych planach, klastrach technologicznych itd. itd. Od samego początku ściema, kłamstwa i nabijanie frajerów w butelkę. Czyszczenie z kasy do białej kości.

Chyba dzisiaj już wiadomo, kto w tym sporze jest ohydnym kłamcą, złodziejem i oszustem. Brakowało Wam nazwisk? Proszę bardzo obrońcy spółki, proszę bardzo szanowni prezesi – macie nazwiska, macie dane dziennikarzy, macie wszystko podane jak na tacy.

I co z tym zrobicie Szanowni Państwo? Najłatwiej będzie kłamcom. Ostatecznie zwiną interes płacząc i biadoląc, że to przez polskie piekiełko, które nie pozwoliło im zrobić supersamochodu. Że niby przez jakąś wymyśloną zazdrość (haha). Panowie znikną, bo ich to najmniej zaboli. Finansowo dorobili się na tyle, że nie muszą już nic robić. Wyprowadzili kasę na Cypr pod pretekstem ucieczki od płacenia podatków w Polsce i można im skoczyć.

Ale co z Wami drobni naiwni? Czeka was już niedługo kolejne zderzenie z venowską rzeczywistością, czyli notowania po scaleniu akcji. Kiedy daliście się pierwszy raz oszukać? Wtedy gdy był inwestor po 30 gr? A może wtedy gdy ogłoszono proces sprzedaży auta? Nabraliście się na współpracę Veno z firmą od aut sportowych Stealth B6? Kupowaliście pod kolejne emisje z prawem poboru? Ładowaliście kasę przed prezentacją auta, które nawet nie miało silnika, a drzwi nie otwierały się bo były zespawane? No a może ostatnio braliście, bo niżej jak 1 grosz to nie spadnie, a przecież prezes przekonywał, że 7 gr, to zbyt mało za akcje Veno, a później ogłosił skup po 2 gr? W którym momencie daliście się naiwnie nabrać na perfidne kłamstewka, z których każde miało na celu jedno – wyciągnąć od Was kasę na miłe i dostatnie życie. Grosz do grosza, złotówka do złotówki, milioniki do kieszeni…

A tak najzwyczajniej i po ludzku – czy nie powinniście powiedzieć PRZEPRASZAM wszystkim, których opluwaliście, tylko dlatego, że chcieli Wam otworzyć oczy??? Jest ogromna grupa ludzi, którym dane było to nieszczęście współpracować z osobami z VENO. Zapytajcie ich o zdanie, pomyślcie, a potem dopiero opluwajcie…

I nie traćcie energii. Trupów w szafie wystarczy na parę artykułów. THE GAME IS BEGIN! Stowarzyszenie oszukanych przez VENO dopiero zaczyna charytatywną działalność.
GREEDisGOOD / 2012-02-17 14:27
Chciałem dziś zakupić akcję po 0,02 bo spółka wydaję mi się nawet interesująca tylko jedno ale. Mianowicie jaki sens ma teraz kupno akcji po 0,02 pln ? Split tu moim zdaniem wszystko komplikuje bo o ile teraz sprzedać akcję o 1 grosz drożej nawet może się udać ale po splicie to będzie musiało być kilkadziesiąt groszy a jakoś póki co aż tak optymistycznie do tego nie jestem nastawiony. Kupując teraz akcję po 0,02 po splicie mamy przecież 50 % w plecy no chyba że się jakoś mylę .
wszczebrzeszyniechrząszczbrzmiwtrzcinie / 87.205.193.* / 2012-02-17 16:40
Po scaleniu, nie splicie.
GREEDisGOOD / 2012-02-17 19:27
rzeczywiście mój błąd
jprokop / 93.181.140.* / 2012-02-17 11:45
wszystko fajnie, tylko co z ceną akcji:(
gesiek / 80.50.38.* / 2012-02-17 10:20
Jak powstawał film o Arrinera:
http://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/polski-samochod-za-pol-miliona-zlotych-na-filmie,1760950
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy