Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Victoria's Secret - marka zbyt seksowna

Victoria's Secret - marka zbyt seksowna

Money.pl / 2008-03-04 13:45
Komentarze do wiadomości: Victoria's Secret - marka zbyt seksowna .
Wyświetlaj:
tasza / 2008-03-04 13:45
Jesli faktycznie biznas plan budowany byl w odniesieniu do meskiej klienteli to wlasnie gowna przyczyna dla ktorej sprzedaz slabo idzie. Statystycznie rzecz biorac panowie rzadziej kupuja damska bielizne niz panie:)
Ja osobiscie nie kupie sobie nic w tym sklepie bo:
-brak mojego rozmiarówki po prostu (65-70 cm pod biustem)
-kiepska jakosc, w porównaniu z wygorowana cena (jestem wstanie wydac na ladna bielizne sporo pieniedzy -stanik za 300zl mnie nie przeraza ale to musi byc naprawde pasujacy, dobrze wyprofilowany stanik wykonany z dobrych jakosciowo materialow a nie szmatka.
A na sobie "randkowa" bielizne taka ktora zaraz sie zdejmuje, nie trzeba wydawac tyle pieniedzy:) jak ktos lubi to kupi na kazdym bazarku.
-specyficzne wzornictwo, promocja sierowana do mezczyzn, sexistowskie reklamy, sorry :/ to mowi samo za siebie
sky2007 / 88.156.65.* / 2008-08-07 13:00
http://allegro.pl/my_page.php?uid=7700671
ZAPRASZAM.
tasza / 2008-03-19 13:03
Tylko na ebayu i allegro
VS nie ma zadnego stacjonarnego sklepu w tej czesci europy, a sklep internetowy nie wysyla do polski.
Ale mowiac szczerze maja ladne zdjecia i tyle, mialam kilka rzeczy w reku i moge uczciwie powiedziec to badziew produkowany w chinach za to z wygorowanymi cenami.
AniaO / 208.120.73.* / 2009-01-05 22:15
Mialam kilka rzeczy w reku to nie to samo co bylam wlascicielka kilku rzeczy tej firmy.VS naprawde swietnie sie nosi.To prawda,ze maja swoje lepsze i gorsze egzemplarze np.Secret Embrance nie powalil mnie z nog/po kilku praniach biustonosz sie znacznie rozciagnal i nie byl juz jak nowy/,natomiast Very Sexy jest nie do znoszenia.Mam kilka sztuk tej bielizny i jestem naprawde zadowolona.Jedyny minus tej marki to ten,ze niestety nie sa osiagalni w Polsce.A tak na marginesie,to Vs ma bielizne nie tylko produkowana w Chinach.Bielizna VS ktora ja posiadam zostala wyprodukowana na Filipinach i w Sri Lance.Pozdrawiam.
ewwik / 89.79.177.* / 2008-04-30 13:10
absolutnie się nie zgadzam!!! kupiłam bieliznę VS w Stanach i nigdy lepszej nie miałam, majtki jak nowe przez kilka lat!!!!! naprawdę super!!!
kaasiikk / 83.6.90.* / 2008-04-21 12:32
zgadzam się, tez posiadam i bieliznę i ciuch z VS i nie grzeszą jakością; z pewnością jakość nie jest adekwatana do ceny
martek78 / 83.30.209.* / 2008-04-27 20:35
ale wy jesteście prostaczki, pewnie żadna tych rzeczy nawet nie widziała. Jakość jest bardzo dobra, można doPolski zamówić ale lepiej i taniej kupić od ukraińców
Mikii / 83.7.224.* / 2008-06-06 22:52
niestety musze przyznac, że mieszkałam w USA troszke czasu i nasza bielizna jest duzo duzo lepsza, wykonana z lepszych gatunkowo materiałów. Fakt VS ładnie wyglada jest ciekawa kolorowa zabawna...ale po trzecim praniu juz nie jest taka super...zachwyt nad VS zalatuje snobizmem
ilni / 83.29.202.* / 2008-06-08 19:21
kolekcje mają owszem bajeczne, ale mimo iz taka okrzyczana i znana firma, to nie mają rozmiarówki np.70D a jak maja to z tych niezbyt ciekawych rzeczy,albo jest ale tylko TEORETYCZNIE. W ogole ciezko dostac ten rozmiar,w atlanticu np. w ogole nie szyją tego rozmiaru :/ :/ a co do jakosci produktów VS: jakosc mają dobrą ,ale nie najlepszą. Taką standardową wręcz. W każdym bądź razie wolę VS niż iść na jakiś bazarek -ale co kto lubi (tym bardziej iż tam NIGDY jeszcze nie widziałam rozmiarówki z jakimkolwiek70). Generalnie mogliby Ci producenci bieliźniani się zmobilizować i zacząć szyć więcej 70D a nie jeden rozmiar na sklep z mniej ciekwych rzeczy,albo nic w ogóle :/

Najnowsze wpisy