Forum Polityka, aktualnościKraj

W "Akcji krzyż" może wziąć udział do tysiąca osób

W "Akcji krzyż" może wziąć udział do tysiąca osób

Wyświetlaj:
Ryszard W / 83.28.177.* / 2010-08-09 20:58
kiedy ta czerwona szarancz przeszła Wisłe i dotarła do Warszawy. Przeta Marchlewski uciekał z Wyszkowa a ks Skorupko z krzyzem pogonił Moskali ( no , szkoda zginął ale obronił Polske).
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-09 20:48
Dobrze że akcja bedzie po Megahicie na Polsacie to bedzie taki maraton filmowy na poniedziałek. Pierwszy film to komedia sensacyjna drugi to parodia horroru. Juz sie nie moge doczkac w takich chwilach żałuje ze nie mieszkam w warszawie bo napewno bym przyszedł.
Elektro Devil / 2010-08-09 21:27 / Tysiącznik na forum
tym właśnie karmi się ciemne masy... Megahitem na Polsacie i zadymą o krzyż której za rok nikt nie będzie pamiętał...

Dzięki takim Igrzyskom można przepchnąć podwyżkę VAT i akcyzy na paliwo o 100%, a otumaniony elektorat PO tego nie zauważy.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-09 20:11
PiS nie jest normalną opozycją, a sektą polityczną, posiadającą guru, misję i własnych świętych. To raczej ruch wywrotowy, który próbuje nie tyle polepszyć III RP, co ją zburzyć - mówi w rozmowie z „Newsweekiem” wybitny znawca polskiej historii profesor Norman Davies.

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/%E2%80%9Epis-to-sekta-i-ruch-wywrotowy%E2%80%9D--norman-davies-dla-newsweeka,62831,1
/ 89.77.127.* / 2010-08-09 22:45
strach przez ciebie przemawia, częsiesz portkami jak gówniarz co wybił okno piłka.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-09 22:54
Kogo jak kogo, ale na ziemi nie ma osoby, której bym się bał.

Swoją drogą, uprasza się wszystkich debilnych PiSokomuchów będących "genetycznymi patriotami", żeby się do cholery w końcu nauczyli języka kraju, którego patriotami chcą być!!!

Nie idźcie droga Jarusia POrażki Haczyńskiego de Piaskownica, który hymnu Polski nie zna!!

Wstyd PiSoidioci, że języka polskiego nie znacie!
andromeda / 88.11.227.* / 2010-08-09 21:42
Wreszcie konkretna ocena!!!
ZAGNIEWANY Doktor / 83.31.148.* / 2010-08-09 20:18
SumieniePisokomuchów znowu uciekłeś z izolatki Pan doktor bęzie się na ciebie gniewał
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-09 19:27
Hana Gronkiewicz-Walc wydała osobnikowi vel. Rambo zgodę na organizację manifestacji w centrum Warszawy o godz. 23:00. Organizator - człowiek z objawami zaburzeń psychicznych - nie wyklucza zamieszek, a właściwie wprost je zapowiada. Zapowiadana jest siłowa akcja, która stoi w sprzeczności z deklaracją urzędującego prezydenta RP, z której wcześnie wycofała się policja i straż miejska.

Niniejszym wracają do naszego życia społecznego akcje "nieznanych sprawców" organizowane przez rząd i władze miasta do pacyfikacji swoich przeciwników politycznych. Wrócił czas szczucia bojówek na opozycję.

Ostrzegam Was; to są narodziny faszyzmu w Polsce.
Przeklęci zdrajcy próbują nas skłócić, próbują podpalić nasz kraj – nie pozwólmy im na to.
Prawda o zbrodni smoleńskiej musi zostać ujawniona.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-09 19:48
Nie jest to prawdą co piszesz.
To PiSopsychopaci zdobyli zdecydowanie wygrali we wszystkich psychiatrykach!
tade / 83.2.33.* / 2010-08-09 19:44

Ostrzegam Was; to są narodziny faszyzmu w Polsce.

pokutnicy, obrońcy wiary biczowali się sami nie za swoje grzechy.
Jednych podziwiasz drugich ganisz, faszystami to są ci terroryści co tam sterczą po próżnicy. Ktoś z tym śmieciem powinien zrobić porządek skoro nawet od kościół oficjalnie się od tego odwrócił.
&&& / 89.77.127.* / 2010-08-09 19:10
Pełną i całkowitą odpowiedzialność za tą haniebną manifestację, oraz za ewentualne ofiary tej prowokacji, bierze na siebie Prezydent Komorowski...........
tade / 83.2.33.* / 2010-08-09 19:23

bierze na siebie Prezydent Komorowski.

nie bój się i dodaj wszyscy decydenci z PO=PIS=SLD=PSL=hierarchia kościelna = Rydzyk=mafia
dgen / 2010-08-09 16:37 / Tysiącznik na forum
W imię zasady POwszechnie znanej "zgoda buduje" ,trwa w najlepsze, ku uciesze partii rządzącej i stolic państw ościennych , akcja napuszczania Polaków na siebie. Jak widać z poniższych wpisów pomysł się sprawdza. Nikt już nie rozmawia o reformie finansów, emeryturach, podatkach i nawet o skutkach powodzi. Cel jest jeden: dociągnąć do przyszłorocznych wyborów i przejąć całą władzę. I z taką Polską wewnętrznie skłóconą i słabą łatwiej będzie negocjować chociażby ceny gazy czy unijny budżet po roku 2013. Kto choc trochę zna historię to wie z czym się to kojarzy.
a PO-owskim włodarzom mista proponuję jeszcze w trybie pilnym wydać zgodę na nocne manifestacje gejów i skonów. Będzie się działo !
pozdrawiam myślących
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-09 16:09
Zwolenników krzyża pod Pałacem już nic nie przekona. Jeśli twierdzą, że kościół nie jest odpowiednim miejscem dla krzyża, to już zupełnie nie wiem czego oni oczekują. Bazyliki, sanktuarium, a może od razu wniebowzięcia?
Niech któryś z przeciwników przeniesienia wytłumaczy mi, dlaczego kościół nie jest miejscem na tyle godnym, aby przenieść tam krzyż? Czy może to jednak kolejny pretekst do wojny PiS vs. PO?
tade / 83.2.33.* / 2010-08-09 18:41

Zwolenników krzyża pod Pałacem już nic nie przekona.

Nie ma znaczenia gdzie będzie krzyż, pomnik. Tu chodzi o wprowadzenie Bonapartego do pałacu. Tych fanatyków, terrorystów wywiózł bym do Torunia i niech tam do woli czuwają, modlą się, biczują... razem z Macierewiczem. Proboszcz mi mówił że dewocje tylko przy pomocy bicza można wyleczyć, kiedyś tak cierpieli pokutnicy sami się biczowali.
Dżony K. / 77.255.48.* / 2010-08-09 16:17
Oczywiście, że tak. Oni sami już nie wiedzą o co walczą... OBRONA krzyża??? A przed czym??? Broniliśmy Polskę przed hitlerowskim najeźdźcą, broniliśmy Jasną górę przed Szwedami, a krzyża... bronimy przed kościołem... Śmiech.
niewierzący ateusz / 83.26.19.* / 2010-08-09 16:15
pasjonujcie się dalej drogie kiełbaski usuwaniem krzyża a nie podatkami to was skroją plasterek po plasterku, i powiedziałbym dobrze wam tak głuPOle wcale mi was nie szkoda, gdyby nie to ,że mnie też skroją razem wami , plasterek po plasterku

dzień wolności podatkowej
2006 - 24 czerwca
2007 - 16 czerwca
2008 - 14 czerwca
2009 - 14 czerwca
2010 - 23 czerwca

widziecie? niby nic wielkiego nie podnieśli , jakieś grosze
na akcyzach a tyraliśmy na budżet o 9 dni dłużej ,w przyszłym
roku dzień wolności poobchodzimy sobie kiedy ? 2 lipca ? tak
to się robi małymi kroczkami,

kiełbaskę kroi się PO plasterku,

"Od stycznia w górę pójdzie nie tylko VAT. Rząd już pracuje nad zmianami w akcyzie. Mają dać 1,6 mld zł dodatkowych dochodów do budżetu. Niewykluczone, że minister Rostowski skusi się, by głębiej sięgnąć do naszych kieszeni. Podwyżki akcyzy na używki i paliwa mogą dać kolejne 2,8 mld zł."

dociera wreszcie do kiełbasek ? usuwaniem krzyża odwracają waszą uwagę od wzrostu podatków,

dociera do pana panie ojro czy mam tłumaczyc dalej?
$$$ / 89.77.127.* / 2010-08-09 19:21
Jestem za a nawet przeciw jak mawiał pewien klasyk. Wielka POlityka przypomina trochę grę w szachy, mianowicie ten wygrywa kto opanuje punkt środkowy. W naszym przypadku to jest ten prosty w formie ale niezwykle skomplikowany w treści zwyczajny znak i dlatego Polacy będą go bronić za wszelką cenę.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-09 17:20
Po pierwsze, nie rozumiem czemu na podstawie mojego komentarza założyłeś z góry, że popieram PO. Jakaś mania, może prześladowcza? Do twojej wiadomości: nie wspieram żadnej partii.

Po drugie, zauważyłem wzrost podatku, jestem jemu przeciwny, pisałem o tym nieraz. Tobie natomiast muszę uświadomić, że usuwaniem krzyża PO odwraca przede wszystkim uwagę PiS-u i jego wyborców. Dlaczego? Bo wyborcy PiS-u zamiast protestować przeciwko podwyżkom biorą udział w przepychankach o krzyż. A PO w tym czasie po cichu (jak to stwierdziłeś) kroi kiełbaskę. Platformie tak naprawdę wszystko jedno gdzie będzie krzyż. Ale urządzili tę wojnę, żeby odwrócić uwagę PiS-u od kwestii wyższych podatków. Jak widać udało się, nie ma manifestacji przeciw podwyżkom, są protesty przeciw przeniesieniu krzyża.
na / 83.26.19.* / 2010-08-09 20:08
do twojej wiadomości.każdy kto pisze o przenoszeniu krzyża wspiera PO i skok na nasze pieniądze, nawet jeśli nigdy w życiu nie przestąpił progu lokalu wyborczego, i generalnie jest przeciw podwyższaniu podatków, proszę cię nie pisz o tym nieszczęsnym krzyżu

"Jak widać udało się, nie ma manifestacji
przeciw podwyżkom, są protesty przeciw przeniesieniu krzyża." święte słowa panie ojro, i dodałbym oraz manifestacje przeciwko krzyżowi,i przepraszam panie ojro za napastliwośc ale mnie trafia
Katka Katka / 77.255.48.* / 2010-08-09 16:23
Dociera tylko to, że umiesz fantastycznie obrażać ludzi. PiS może się Tobą poszczycić :)
na / 83.26.19.* / 2010-08-09 16:27
BO MNIE SZLAG TRAFIA ,pisałem sto razy na spokojnie, ale dzisiaj mnie trafia i żaden pis ani sris nie ma tu nic do rzeczy
na / 83.26.19.* / 2010-08-09 16:29
idę kutwa pojeździc rowerem może mi przejdzie, żegnam ozięble wszystkie kiełbaski do których nie dociera ani po dobroci ani po złości
na / 83.26.19.* / 2010-08-09 19:58
no trochę przeszło, a wiecie dlaczego mnie szlag trafia? bo media kurde udają nie widzą,udają że nie widzą tej cynicznej zagrywki platformy,tego rozpętania krzyżowej histerii w celu odwrócenia uwagi od podwyżki podatków, jedynie pan Zawadzki w moneyowym felietonie o tym wspomniał,
Elektro Devil / 2010-08-09 15:45 / Tysiącznik na forum
i to jest największy Sukces tego rządu.
Mogą dusić i niszczyć polską gospodarkę jeszcze większymi podatkami...

Ciemny elektorat woli Igrzyska związane z tym gdzie będzie stał krzyż i ciągłe awantury.

Podwyżka VAT nie zyskała nawet jednego przeciwnika na facebooku !!! A co dopiero pod Sejmem.

Donald Tusk otrzymał tym sposobem bardzo ważny miernik głupoty tego społeczeństwa, wystarczy tania prymitywna propaganda, a ciemny lud zniesie dodatkowe podatki i akcyzy...
Dżony K. / 77.255.48.* / 2010-08-09 16:14
Człowieku, wystarczy opodatkować kościół - wszystkim nam będzie się żyło jak u pana Boga za piecem - od razu znajdzie się brakujące 5 miliardów i nie trzeba będzie podnosić VAT. A jak masz lepszy pomysł na polepszenie finansów publicznych, to zgłoś go! Co stoi na przeszkodzie?
Elektro Devil / 2010-08-09 16:32 / Tysiącznik na forum
pseudo-buntowniku, masz mentalność obrażonego nastolatka, którego mama zmusza do chodzenia na msze.

twój kochany Rząd zwiększa podatki tylko po to, aby zwiększyć zatrudnienie w administracji państwowej. ( ostatni rok +11% więcej urzędasów, ze średnią ponad 5tys brutto )

W Polsce jest już pół miliona urzędasów, a utrzymanie ich kosztuje ponad 50mld !!! pogłówkuj sobie gdzie należy szukac oszczędności...

Wyższe podatki to najgorsze z możliwych rozwiązań i wchodząc na portal finansowy powinieneś wiedzieć takie podstawy...
bzz / 192.193.245.* / 2010-08-09 17:35
z liczeniem to słabo co ?

Piszesz o 500.000 urzędników i każdy z nich (no jak średnio to średnio nie ?) zarabia 5 tys. zł.

w takim razie wydajemy na nich 2.5 mld miesięcznie co daje 30 mld. rocznie.

Do 50 mld sporo brakuje, a co dopiero do ponad 50 mld !

Ho ho !

Pozdrawiam samodzielnie myślących ;)
Elektro Devil / 2010-08-09 21:18 / Tysiącznik na forum
mnożenie z poziomu klasy 3 podstawówki na 5tke :)

tylko ja napisałem wyraźnie, że ich utrzymanie kosztuje ponad 50mld, a utrzymanie to nie tylko pensje brutto...

i te informacje pochodzą z niepolitycznego portalu wnp.pl
bzz / 199.67.203.* / 2010-08-10 10:45
Dzięki ! 5 zawsze się przyda.

Ja to wszystko rozumiem, jednak z tak postawioną sprawą nie można się zgodzić dopóki dopóty nie zobaczy się na własne oczy dokładnego, detalicznego podziału wydatków (co ? za co? dlaczego?). Wtedy ew. takie wyliczenia można brać za jakąś tam wykładnię. Również i ja mogę przedstawić tu punkt widzenia, że urzędnicy w liczbie 500 tys. nie kosztują Nas 50 a 100 mld !
Czemu nie ? Papier wszystko przyjmie jak mawia przysłowie.


Żeby było jasne: Jestem zdecydowanym przeciwnikiem zwiększania zatrudnienia w administracji oraz jej obecnego kształtu.
Milion złotych / 77.255.48.* / 2010-08-09 17:00
Zwolnić urzędasów. Urzędasy na bruk.
Katka Katka / 77.255.48.* / 2010-08-09 16:58
Hmmm... No tak, nie ma to jak domowa mądrość.

Czyli ci, co to wymyślili i chcą wprowadzić w życie uważając to za dobre rozwiązanie to kim są według Ciebie?

Pewnie jesteś za tym, żeby utrzymywać nierentowne stocznie, bo ludzie muszą pracować. Ale pomyślałeś, że może ta urzędniczka jedna z drugą tez mają rodziny, które muszą utrzymać? I tez potrzebują pracy?

Oczywiście zgadzam się z zasadą: Co za dużo, to niezdrowo. Ale wszystko negować tylko po to, żeby dać upust frustracjom po przegranej, to baardzo niezdrowe.
Elektro Devil / 2010-08-09 21:22 / Tysiącznik na forum
wystarczy zanegować podwyższenie podatku VAT mające finansować rozrastającą sie do granic możliwości administracje publiczną, a fani PO zwymyślają od frustratów...

Cieszmy się z podwyżki podatków i nadciągającej inflacji !!!
niewierzący ateusz / 83.26.19.* / 2010-08-09 16:17
jak tobie się wydaje,że brakuje 5 miliardów i że podnosi się tylko to ja ci gratuluję POnadprzeciętnej inteligencji
rozwado / 2010-08-09 15:39 / Tysiącznik na forum
Wyglada to na akcje reklamowa.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy