Forum Spółki giełdowe Kino Polska TV SA

W co gra Prezes i dlaczego to robi

W co gra Prezes i dlaczego to robi

skomentuj
Bergamotka99 / 194.110.114.* / 2021-09-28 12:12
Ludzie, opanujcie i nie sprzedawajcie! Robicie im tylko przysługę. To jest celowe działanie przeciw akcjonariuszom mniejszościowym. Ten Prezes to profesjonalny makler, on wie co robi, info ze strony:

1995 – Regionalny Dom Maklerski Polonia - Makler

https://relacjeinwestorskie.kinopolska.pl/zarzad/

Facet więc wie jak prowokować sygnały do wyprzedaży, zwłaszcza z pozycji zarządu. Bedzie powoli puszczal male pakiety zeby zgasic popyt.Jeżeli ma się tyle akcji co on to sprzedaż w tym momencie jest kompletnie bez sensu, przecież spółka jest na wybiciu, wyniki są świetne i właśnie wszedł nowy strategiczny inwestor. Jeżeli ma się akcje i myśli racjonalnie to wiadomo że będzie rosnąć.

Dlaczego zatem sprzedaje?

Żeby uwalić cenę po to żebyśmy się wystraszyli i pozwolili im przeprowadzić wezwanie ze bezcen.Zapewne w zamian za to zarząd, bo pewnie cały zarząd jest w to zaangażowany, dostanie sowite premie albo akcje z nowej emisji.
Nie dajmy się okraść. Zachowajmy spokój.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy