Forum Forum inwestycyjneSpółki

W co inwestować .

W co inwestować .

Student12 / 2012-01-04 13:15
Mnogość spółek na giełdach jest zatrważająca... nie wiem totalnie w co można inwestować. Co się opłaca , a co nie... czy mógłby ktoś coś doradzić?
Wyświetlaj:
inwestor 100 / 89.69.117.* / 2012-04-10 12:31
kupuj DSS. to będzie twoja inwestycja życia.
kabareciok / 212.96.244.* / 2012-04-10 12:24
Musisz się najpierw na czymś znać. Jeśli posiadasz spory kapitał, to możesz inwestować w coś takiego - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Samodzielny-magazyn-z-biurem-na-sprzedaz-Lomianki-1383ahis,61,hale,hp,s,0,,,1383 W tym momencie ciężko o pewniejszy interes.
gracz14 / 77.255.87.* / 2012-01-04 15:09
panowie żyjemy z wpływu nowego kapitału na giełde, a Wy tak zlewacie temat, każdy na poczatku mało wiedział. Ja do tej pory mało wiem i nie moge doradzić, a Wy moglibyscie koledze jakąś chociaż prasę polecić
Kazik wiecie skad / 2012-01-04 15:16 / Tysiącznik na forum

a Wy moglibyscie koledze jakąś chociaż prasę polecić


Lekturę ( i to nie jedną). Po przyswojeniu podstawowej wiedzy , powtórzę PRZYSWOJENIU a nie przeczytaniu jak gazety z programem tv można zacząć na wirtualnej GPW . W takiej kolejności radziłbym zacząć swoją przygodę z giełdą. Po zapoznaniu się z runkiem nawirtualnej GPW można spróbować w realu stosując się do surowych zasad sztuki inwestowania.
Kazik wiecie skad / 2012-01-04 13:30 / Tysiącznik na forum

nie wiem totalnie w co można inwestować. Co
się opłaca , a co nie...

To nie inwestuj.Skoro nie wiesz to po co się pchasz na giełdę?
Zacznij jak będziesz już wiedział w co można zainwestować i co się opłaca.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy