Forum Forum finansoweInne

W co inwestować pieniądze?

W co inwestować pieniądze?

Andrzej 345 / 2012-07-09 13:28
Nie ma sensu liczyć na emeryturę, którą i tak prawdopodobnie nie dostaniemy. Dlatego postanowiłem że sam będę inwestował swoje pieniądze...czy możecie mi doradzić w co tak naprawdę opłaca się inwestować nasze pieniądze?
Wyświetlaj:
kaskaC / 2017-09-18 13:45
A interesowałeś się kiedyś kryptowalutami? Od razu powiem, że krypto to NIE tylko bitcoin ;) Ja kopie ethereum, bardzo ciekawy sposób na zarobek z domu, wystarczy tylko laptop i internet, nawet dużo czasu nie pochłania ;)
Dama_ria / 78.10.115.* / 2017-09-14 14:50
A ja polecam www.swissbee.eu

co prawda wkład własny to minimum 100tys euro. Ale pewniak!

10 % w skali roku? noooo to chyba ładnie :)
tomek890234 / 185.69.197.* / 2017-07-28 11:36
Najlepszą opcja inwestowania są grunty,obligacje, ewentualnie nieruchomości ale jak każdy wie trzeba mieć większy kapitał na start.
Jeżeli ktoś z was potrzebuje pomocy lub informacji w tym temacie proszę pisać jestem wieloletnim doradca finansowym z bardzo dobrą opinia.
Kazimierz87 / 159.205.122.* / 2017-01-31 14:12
Myślę, że nadal opłaca się inwestować w nieruchomości. My ostatnio kupiliśmy mieszkanie z myślą o naszych dzieciach, ale na razie pójdzie pod wynajem, a jak będzie trzeba to się mieszkanie sprzeda - zakładam, że zyskiem, bo rynek nieruchomości nadal się rozwija i ciągla jest zapotrzebowanie na nowe mieszkania.
Erwas / 89.68.240.* / 2016-10-28 11:48
Inwestycje udziałowe, moim zdaniem. Polecam sprawdzić jak działa np. allstreet. Szukają osób zainteresowanych pozyskaniem kapitału w takiej formie, przeprowadzają analizy i jeżeli uznają, że możemy być zainteresowani zainwestowaniem w dane przedsiębiorstwo, to kontaktują nas z druga stroną.
Tadeusz_cze / 2016-10-09 21:33
Najlepiej – to otwórzyć własny kantor internetowy. Starczy na to 20-50 tys. dolarów. Przykład kantor.wmpolska.com.
Liczymy: masz 10 tys i 5 procentów za obrót pieniędzów. Jeśli każdego dnia masz obrót wszystkich pieniędzów to na końcu miesięca będziesz miał z oprocentowaniem 43219.42 dolarów.
Myślę, że to nie zły wkład )
marek1031 / 94.254.130.* / 2016-09-20 20:29
nadal opłacalna jest inwestycja w złoto(http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/zloto/) W wypadku gdy rynki finansowe tracą na wartości, złoto bywa traktowane jako bezpieczna przystań i pozwala, przynajmniej częściowo, uchronić się przed spadkami.
Złoto inwestycyjne nie ma żadnego związku z biżuterią (łańcuszki, obrączki to tzw. złom metali szlachetnych mający prawdziwą wartość dopiero po przetopieniu). Nie powinny nas też interesować monety kolekcjonerskie, bo tam płacimy za kolekcjonerskość (cena wyższa, niż to wynika z wagi kruszcu zawartego w takich monetach). Pozostają więc dwie formy lokacyjne: sztabki i monety bulionowe (inwestycyjne). W obu przypadkach mają one wartość zbliżoną do rynkowej ceny zawartego w nich złota/srebra. Cena rynkowa złota (tzw. cena SPOT) jest wartością zmienną w czasie i obecnie podawana jest w dolarach Sztabki są minimalnie tańsze od ich odpowiedników w monetach bulionowych. Podstawową jednostką (rozsądną do kupna i przechowywania) jest 1 uncja (oznaczenie 1oz), monety i sztabki o niższych wagach są droższe w przeliczeniu na 1 gram kruszcu.
Komers / 31.0.124.* / 2016-06-19 20:13
Najlepiej w nieruchomości. To zawsze zarobi na siebie.
Aminokwas / 31.178.105.* / 2016-06-18 21:19
Ja już w nic wole nie inwestować.Naciąłem się na fundusz nieruchomości BPH FIZ i straciłem wszystkie oszczędności.Ale nie odpuszczę im.Pozew zbiorowy już się szykuje i mam nadzieję,że jak najwięcej ludzi do tego czasu będzie do niego zebranych.Jakby ktoś był zainteresowany pisać.
detor / 31.61.140.* / 2015-12-02 17:12
Obecnie mamy coraz więcej możliwości. Nawet kontraktowe i gwarancyjne lokaty od 10 % miesięcznie. O zarabianiu gdzie kto chce i ile jest wszędzie pełno podpowiedzi. Polecam tu jedną ciekawą stronę - www.zarabianieodzaraz.pl.tl
moneyka11 / 176.221.125.* / 2015-12-10 23:37
Lokata 10%? Nie wierzę, nie bez ryzyka i na pewno te 10% nie jest gwarantowane. Ja mam lokatę na 4% w skali roku, w idea banku i lepszej oferty nie widziałam. Wszędzie albo oprocentowanie niższe, albo wciskali dodatkowe produkty, konta, karty kredytowe itp. Tutaj nic nie musiałam brać.
endriu221 / 83.242.71.* / 2015-09-04 11:31
Ja polecam inwestować pieniądze w programie HQREVSHARE. Jest to program w którym inwestujemy w dolarach (minimum 5$ lub wielokrotność) i zarabiamy 150% wkładu po 37dniach, zarobione pieniądze dobrze jest reinwestować, w ten sposób można wyciągnąć naprawde dobre pieniądze, Mam 27 lat i wyciągam miesięcznie więcej niż najniższa krajowa więc ten program naprawdę działa.

HQRevshare to program typu Revenue Sharing (rejestracja darmowa)
Zarabiamy w programie na AdPackach, PTC, oraz z Programu Partnerskiego,
Zarabiamy 150-158% wkładu własnego w 37 dni.

Najpierw zacznę o ad packach
Są 4 poziomy paczek
Beginner, Basic, Advance, Expert Pack. Każda z tych paczek dzieli sie dochodami ale im wyższy poziom paczki zakupimy tym większy % dostajemy jak i bogatszą usługę reklamową.
Nie musimy klikać reklam aktywacyjnych .

Ponadto wszystko zarabiamy w Programie partnerskim. Zarabiamy 12% od każdej zakupionej usługi przez twojego poleconego. Jest tylko jeden poziom poleconych .
Zarejestruj się z mojego linka . Po udanej rejestracji otrzymasz ode mnie prezentacje do programu oraz obsługę programu, uwierz to naprawdę łatwe i opłacalne;

Zarejestruj się z tego linka
https://www.hqrevshare.com/?r=endriu221
W razie jakichkolwiek pytań mój mail endriu221@gmail.com
fdhd / 193.104.239.* / 2015-07-01 15:44
ja ostatnio zainwestowałem w NS FIZ oparty o rynek wierzytelności - nie ma tu ryzyk związanych z rynkiem kapitałowym - stopa zwrotu na poziomie pow 10% i dostep do kapitału w pewnym stopniu.
Mogę polecić mojego bankiera w Szczecinie jakby ktoś chciał
kdfkfkds / 31.63.201.* / 2015-06-18 17:37
to co firmom poniżej opłaci się pobierać pieniądz do inwestycji, a ZUS-owi nie?

ktoś tworzy nowy ZUS pod inną nazwą
Magda788 / 2015-06-18 15:40
Spójne, profesjonalne rozwiązania w temacie inwestycji dobrali mi w Kancelarii Global – globalkancelaria.pl. Firma budzi zaufanie, ma wyniki i zawsze dba przede wszystkim o bezpieczeństwo finansowe swojego klienta.
milka694 / 77.65.89.* / 2015-06-01 11:39
Najlepiej inwestować innowacyjne technologie, których jeszcze nie ma na rynku a mogą bardzow płynąć na rozwój Polski. To świetny sposób na pomnożenie swojego kapitału i zapenienie nowych stanowisk pracy. Do 2030 roku będzie działa Łódzka Platforma Transferu Wiedzy - http://www.lptw.lodzkie.pl/lptw/cms.nsf/page/homepage skupiająca młodych i uzdolnionych ludzi oraz biznesmenów chcących inwestować w innowacje.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: