w co inwestowac

sylwiusz3 / 2007-05-16 19:04
witam jestem nowicjuszem mam ok 30 000 chcialbym zainwestowac w jakies fundusze najlepiej akcyjne.Prosze o porade moze fortis akcji moze aig moze ing akcji a moze cos innego.Mam konto w mbanku ale nie wiem czy tam moge kupic fortisa prosze o porade jakie akcyjne moge kupic przez mbank i jakie prowizje bede placil pozdrawiam
Wyświetlaj:
rewolwer45 / 80.53.173.* / 2007-05-18 09:18
podziel kwote 2/3 w akcyjny i 1/3 zrownowazony nastepnie skorzystaj z SFI mbanku aby uniknac prowizji, mozesz tez wplacac systemtycznie po 5 tys miesiecznie w podanych proporcjach - a najlepiej w trakcie korekt (na spadkach). polecam pod uwage: pzu mis, bph akcji dymaicznych skarbiec akcja i unikorona zrownowazony
rewolwer345 / 80.53.173.* / 2007-05-18 09:19
lub jeden/dwa fundusze parasolowe (SEB i UNIKORONA) zamiast powyzszych
gippo / 84.205.196.* / 2007-05-16 21:03
hey. widać, że zbyt dobrze, to po stronie mbanku nie chodziłeś ;) tu masz tabele funduszy, w jakie możesz inwestować z mbanku : http://www.mbank.com.pl/inwestycje/fundusze/tabful.html
w mbanku jako tako prowizji nie ma.

co do akcyjnych.. no na ta chwile Ci akcji nie polecam, chyba, że zagraniczne np UniAkcja Nowa Europa. wystarczy rzucić okiem na giełdę, a czuje w kościach, że te spadki jeszcze potrwają...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy