Forum Spółki giełdowe Wasko SA

W co warto inwestować w 2020 roku

W co warto inwestować w 2020 roku

Tadeusz87 / 46.174.3.* / 2020-06-26 08:33
Może ktoś z Was podzieli się jakimiś kierunkami jeśli chodzi o inwestowanie w złoto. Macie jakiś sprawdzony kontakt, gdzie ewentualnie można złoto kupić i mieć pewność co do jego jakości i wiarygodności?
Wyświetlaj:
Marek658 / 46.174.3.* / 2020-07-02 13:27
Z tych ofert, które w mojej ocenie będą najlepsze to obecnie mennica24.pl. Sklep, który działa od lat i mają doświadczenie w sprzedaży złota, dużo różnych opcji dostępnych w sprzedaży więc na spokojnie coś dla siebie będzie można tam znaleźć. Wszystko z certyfikatami i ładnie opakowane, więc pod tym kątem myślę, że to będzie faktycznie sensowny wybór.
Marcin 178 / 77.111.247.* / 2020-07-02 13:26
Dla mnie jak chodzi o moje oczekiwania to ten największy wybór złota inwestycyjnego znalazłem w ofercie mennica24.pl. Kilka ciekawych monet udało się kupić, w tym także takie monety, które u naszych innych krajowych sprzedawców się nie pojawiają więc tym samym kolekcja faktycznie stała się u mnie bogatsza.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy