Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

W co zainwestować 10 000zł

W co zainwestować 10 000zł

kaarrool / 2008-04-25 15:09
Interesuje mnie informacja w co mogę zainwestować 10 000 zł. Proszę o propozycje na pakiet za 5000zł i 10000zł jak rozłożyć ryzyko które jestem w stanie ponieść dość spore. inwestycja na min 5 lat. Najlepiej propozycjie z uwzględnieniem systematycznych dopłat.
Mam konto w mBanku i mogę tam inwestować w fundusze i złożyłem wniosek o emaklera wiec czekam na propozycję.
Wyświetlaj:
SteamArt / 2011-10-17 13:09
Witam.

Mam dla Ciebie bardzo prosty i łatwy biznes jakim jest mobilna myjnia parowa.
Naszym Partnerom proponujemy bardzo korzystny system franczyzowy. W ramach uruchamiania SteamArt Mobile inwestycja to zaledwie 6000 zł (netto). W ramach tej kwoty franczyzobiorca otrzymuje wszystko, co potrzebne jest do rozpoczęcia jak i wykonywania tego rodzaju działalności:

samochód Van z reklamą wizualną
mobilne urządzenie parowe o dużej wydajności
materiały reklamowe ( ulotki , wizytówki )
pełen pakiet reklamowy w Internecie
strój roboczy
pakiet szkoleń z zakresu prowadzenia własnej działalności
szkolenia związane z tematyką myjni samochodowych oraz eksploatacją i konserwacją samochodów

OFERUJEMY

niskie koszty początkowe
stałe wsparcie franczyzodawcy
gotowe rozwiązania z biznes planem
bardzo szybki zwrot z inwestycji
pomoc prawną w zawieraniu umów
możliwość uzyskania wyłączności na danym terenie
atrakcyjne warunki współpracy

W razie jakichkolwiek niejasności proszę pytać śmiało, chętnie odpowiem!

Pozdrawiam
weisse111 / 2008-04-26 19:00 / Bywalec forum
Dosyłam jeszcze link co do UniAkcje ME 2012 - w razie gdybys się zdecydował na dokupienie -http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedzia/tech/index.html?symbol=TFIUNIAKME
Idyll / 2008-04-26 18:52 / Bywalec forum
Dokup w takiej sytuacji UniAkcje ME 2012, mogą one przynieść w długim okresie inwestycyjnym zadowalające zyski.
jagoda26 / 2008-04-29 14:59

Dokup w takiej sytuacji UniAkcje ME 2012, mogą one przynieść w długim okresie
inwestycyjnym zadowalające zyski.


Popieram UniAkcje to dobre rozwiązanie. Sama inwestuję w nie. Ale może koledzy niech kaarrool zrobi sobie portwel bardziej zróżnicowany aby nie pakować wszystkiego agresywnie.
Co wy na to??
weisse111 / 2008-04-29 19:43 / Bywalec forum
Jeżeli kaarrool, nie umorzył wszystkich jednostek, to tak jak pisał wcześniej posiada zróżnicowany portfel a więc większa dywersyfikacja nie jest już potrzeba, jedynie dokupienie jednostek.
Z tego co pisał to ma Uniona, Legg Mason i bodajże DWS?
Pozdrawiam
weisse111 / 2008-04-26 18:57 / Bywalec forum
Akcje mimo wysokiego ryzyka, w długich okresach, przykładowo 5-letnich, mogą przynieść stopy zwrotu w wysokości p[ponad 200% - można to zauważyć na wykresach.
A co do samych UniAkcji ME 2012, można się spodziewać dobrego wyniku - gdyż inwestują w segmencie budowlanym, spożywczym, turystyczno-rekreacyjnym, medialnym...
kaarrool / 2008-04-25 15:12 / Bywalec forum
Bo po zmianie oprocentowania na ekoncie tzn zniesieniu oprocentowania środki nie pracują i inflacja je zjada a narazie przełożyłem na emaxa plusa żeby nie tracić.
Czekam na propozycje.

Pozdrawiam,

Karol
Lonegunman / 217.11.144.* / 2008-04-29 11:38
Jezeli jestes gotowy zaakceptowac naprawde wysokie ryzyko, to zagraj w ruletke. jezeli nieco mniejsze, to przez nastepne 5 miesiecy kupuj co tydzien po kilka jednostek uczestnictwa funduszu akcyjnego (najlepiej szerokiego rynku, zadne MiS, czy sektorowe), raczej agresywnego - moze byc Arka, moze byc Opera. Ale wbrew pozorom nielatwo odpowiedziec na takie pytanie w kilku zdaniach.
----------------------------------
www.lonegunman.blox.pl
jagoda26 / 2008-04-30 16:26
A czy jakieś jeszcze propozycje masz bo ja też chętnie skorzystam. Podpowiedz coś jeszcze.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy