Forum Forum finansoweInne

W co zainwestować 10 tys.

W co zainwestować 10 tys.

tomek9931 / 2008-03-18 10:49
Mam do ulokowania 10 tys. w co zainwestować proszę o pomoc
Wyświetlaj:
12pawel / 2014-09-02 08:13
wiesz co wczoraj weszła nowa oferta w Skoku wolomin, mają lokate na 5,00% a dla nowych środków az 5,55% to chyba najwyższe oprocentowanie na rynku, wiec moze tutaj spróbuj
Cambridge For You / 109.232.30.* / 2014-08-25 12:51
Zainwestuj w edukacje!

Sześć marek – jeden biznes!


Cambridge for You:
Międzynarodowa szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim ściśle współpracująca z kadrą Wydziału Anglistyki UAM pod kątem metodyki i dydaktyki nauczania.
Odbiorcy to - uczniowie szkoły podstawowej (klasy 3-6), gimnazjum, liceum, ale również klienci biznesowi.

Dzieciolandia:
Ogólnopolska sieć szkół językowych dla najmłodszych pracująca wg autorskiego programu nauczania „Akcja na Minutę” rekomendowanego przez wiele placówek Doskonalenia Nauczycieli. To szkoła z tradycją działająca od 2005 roku. W roku szkolnym 2013/2014 z Dzieciolandią uczyło się ponad 8000 maluchów.
Dwie wersje językowe programu „Akcja na Minutę”– angielska i hiszpańska.
Bezpłatne szkolenia nauczycieli, autorskie podręczniki oraz materiały trenerskie do prowadzenia zajęć (wraz ze scenariuszami każdej lekcji).


Robusiowa Ortografia
Najskuteczniejszy program nauczania ortografii oparty na technikach pamięciowych. Niesamowite osiągnięcia każdego z uczestników kursu.
Zajęcia w grupach szkolnych (szkoła podstawowa) w ramach zajęć pozalekcyjnych lub w centrach edukacyjnych.


Math Genius
Program nauczania matematyki dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Kurs oparty na dwóch modułach. Moduł pierwszy to matematyczne zabawy z japońskim liczydłem Soroban. Moduł drugi to fascynująca matematyka w przestrzeni: geometria, postrzeganie liczb, zbiory i działania abstrakcyjne.


Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Zostań kierownikiem oddziału ODN na Twoim terenie (bez konieczności posiadania biura stacjonarnego).
Organizacja szkoleń dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz prywatnych szkół językowych w placówkach oświatowych.
Bogata oferta cyklicznych i jednorazowych szkoleń i warsztatów (oparte na już opracowanych prezentacjach)
Możliwość sprzedaży pomocy dydaktycznych.


Magazyn oraz portal Coolturalna Rodzinka
Bezpłatne wsparcie reklamowo-promocyjne dla wszystkich marek w ramach sieci.
Magazyn o zasięgu ogólnopolskim, docierający do rodziców dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.
Możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej innym podmiotom.
OPŁATY:
Jednorazowa opłata wykupienia 6 licencji – 10 tys. netto
Coroczna opłata za przedłużenie licencji – 2 tys netto
Miesięczne opłaty od uczestnika danego kursu od 6,15-10zł brutto (opłaty nie pobierane podczas wakacji)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli: wynagrodzenie dla kierownika oddziału na zasadzie prowizji od każdego szkolenia/kursu.

Istnieje możliwość wykupienia mniejszej ilości licencji – ceny ustalane indywidualnie.
Ważne!
Nie ma konieczności posiadania własnej placówki co znacznie obniża koszty utrzymania i zwiększa przychody. Każde z zajęć odbywa się na terenie placówek oświatowych.

Każdy z franczyzobiorców otrzyma szczegółowy business plan oraz wsparcie franczyzodawcy!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

TEL. 608 57 58 30
@ franczyza@cambridgeforyou.com
gierencki / 212.96.244.* / 2012-07-27 11:45
My w tym roku tylko w nieruchomości inwestujemy. 10 tysięcy to bardzo mało na inwestycję - polecam jednak przy większym kapitale kontakt z agencją Jartom - mogą doradzić przy zakupie/wynajmie nieruchomości. Teraz w ten sposób naprawdę można najlepiej zarobić.
Unitra. / 83.5.213.* / 2012-04-04 00:14
Cóż sami spece tu są. A ja Ci powiem tak:

Zainwestuje te pieniądze w wiedzę i siebie.

10.000 to za mało, żeby osiągnąć dużo na giełdzie. Jeśli zaczniesz grać na parkiecie to 99% w ciągu paru miesięcy stracisz te pieniądze. Lepiej kup sobie parę dobrych książek, np.:

- Elder - Zawód inwestor...
- Tharp - Giełda wolność pieniądze

Te dwie są najbardziej do rzeczy. Resztę pieniędzy trzymaj na lokacie/funduszu rynku pieniężnego (najbezpieczniejsze) i oszczędzaj dalej.
Finbooks_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 15:36
Warto przed inwestycją nabyć trochę wiedzy i może np dać je na lokate? Możesz też poczytać nieco więcej w literaturze,znajdziesz jaw księgarni finansowej Finbooks.pl
dolce-vita / 79.184.58.* / 2012-04-03 22:36
Ja właśnie kupiłem dolce na www.inkantor.pl
Za miesiąc sprzedam z jakimś 10% zyskiem.
Może 1 tyś w miesiąc to mało jak się ma 10 tys. ale ja mam nieco więcej, uff to i nico więcej wpadnie.
don-ald / 87.206.180.* / 2012-04-03 16:53
W kaczki kolego :-)
kaleks / 212.96.244.* / 2012-04-02 12:37
Za mało by poważnie myśleć o inwestowaniu. Odłóż porządny kapitał i wtedy skontaktuj się z Jartomem. Na nieruchomościach, szczególnie magazynowych, można nieźle zarobić.
Arna / 77.253.147.* / 2011-10-12 07:21
Ja proponuję lokatę na 900%. To nie żart. Tel. 510 932 197.
yaniw / 67.174.6.* / 2012-04-03 16:27
A jakie sa gwarancje?!
Hubcio6473655 / 87.205.31.* / 2011-06-22 13:15
Jak dla mnie to najlepszą inwestycją jest lokal gastronomiczny. Możesz rozejrzeć się czy nie dostaniesz jakichś dotacji na otwarcie działalności. Jest dużo fajnych pomysłów i projektów tego typu lokali http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Wydaje mi się, że jak startować w biznesie to z jakimś konkretnym pomysłem.
Karolcis / 77.254.215.* / 2011-04-28 11:59
Najlepiej zainwestować w jakiś dochodowy biznes. Może coś w stylu domu weselnego. Można wybrać taki projekt jak np. http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php ., który pozwoli połączyć go z funkcją obiektu konferencyjnego.
trysil / 2010-12-07 01:30
Jeśli w grę wchodzi inwestycja długoterminowa (rzędu kilku-kilkunastu lat) to warto by zainteresować się srebrem. Światowa podaż jest ograniczona, a zapotrzebowanie w przemyśle rośnie bardzo szybko. Aktualnie ceny srebra są na górce, więc radziłbym trochę poczekać aż będzie korekta i wtedy kupować. Polecam lekturę artykułu: http://www.kupsrebro.pl/argumenty-za-srebrem.html
DSS / 193.111.166.* / 2008-03-21 14:24
RADZĘ LOKATĘ
JEŚLI RYZYKO NIE WCHODZI W RACHUBE
ZDECYDOWANIE LOKATĘ
Rafał Kozłowski / 2008-03-19 22:20
Z przykrością patrzę, że większość komentarzy dotyczących Pana zapytania to marne żarty. Szkoda, że na portalu o tematyce finansowej moderator nie dba o pewien poziom komentarzy odsyłając żartownisiów do portali towarzyskich. A odpowiadając na Pana pytanie: dużo zależy od Pana poziomu akceptacji ryzyka, tego czy zna Pan rynek finansowy i w końcu czy owe 10 tys. to wszystkie oszczędności i czy chciałby je Pan zainwestować długoterminowo. W obecnie bardzo zmiennej sytuacji na giełdach bezpiecznym wydaje się ulokowanie środków na krótkoterminowych lokatach bankowych w oczekiwaniu na polepszenie atmosfery na giełdach. Na przeczekanie lokaty dobrze wybrać powyżej 5 %, gdyż mamy obecnie dużą inflację, a więc o zarobku na lokacie i tak nie może być mowy, trzeba ochronić kapitał przed utratą wartości i próbować inwestować gdy sytuacja się wyklaruje. Przy zapowiedziach RPP o nieuniknionych podwyżkach stóp procentowych zakup obligacji również nie jest szczęśliwym rozwiązaniem. Wariantem bardziej ryzykownym i dającym szansę zarobić wydają się rynki towarowe (fundusze surowcowe) choć niestety nasze krajowe fundusze surowcowe FIO, nie bardzo potrafią wykorzystać hossę na tym rynku, (choć wyjątkami są niektóre FIZ). Dobrym rozwiązaniem na obecne i przyszłe czasy wydaje się nadal inwestycja w metale szlachetne, tym bardziej podczas głębszych korekt na tym rynku. Dla wytrawnych graczy obecna sytuacja to raj na daytading, (ogromne dzienne skoki giełdowych indeksów) rewelacja. Tak na koniec, chciałbym zwrócić Pana uwagę na chyba bardzo rozsądne rozwiązanie, acz nie pozbawione ryzyka: fundusze alternatywne w strukturze Funduszy Zamkniętych. Zarządzający tymi funduszami zarabiają na czym się tylko da, używają do tego wszystkich dostępnych instrumentów finansowych, mogą m.in. zarabiać na spadkach indeksów giełdowych i wybierać rynki w zależności od ukształtowania się trendów. I jest to wydaje mi się o tyle rozsądna alternatywa inwestycyjna, gdyż w obecnej sytuacji na rynkach finansowych zarabiać mogą głównie wysokiej klasy profesjonaliści mający do dyspozycji całe spektrum narzędzi inwestycyjnych. I jakąkolwiek kwotę chciałby Pan zainwestować to konieczna wydaje się dywersyfikacja całego portfela. Pozdrawiam.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: