Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

w co zainwestować aby zarobić ?

w co zainwestować aby zarobić ?

gistor / 2008-07-16 21:59
mam troche kasy, chce ja jakos gdzies ulokowac na jakies 5 lat aby troche zwiekszyc swoj kapital i aby dzieciom wystarczylo na dobre studia. Co mam zrobić , w co zainwestować ? myślałem o założeniu lokaty olimpijskiej, troche w obligacje skarbowe i troche pograc na giełdzie, ale w jakie akcje zainwestować ? proszę o podpowiedż.
dziękuję z góry jak mało który hehe
Wyświetlaj:
tomaszputer / 188.146.164.* / 2019-07-30 14:59
Warto moim zdaniem skupić się na tym co najlepsze. CO do banku to polecam https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-otwarte-na-ciebie
darecki592 / 212.96.244.* / 2019-06-05 10:36
Wchodzisz w system XTB, na nim działasz, w ten sposób da się wyciągnąć sensowne środki. Ile można zarobić? To zależy w zasadzie w 100 proc. od was. Jest demo systemu, są możliwości, zatem pozostaje jedynie kwestia wykorzystania tego. Akurat pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity, ale to wszystko kwestia wykorzystania tego.
Clops / 185.161.93.* / 2019-04-20 11:22
Zależy jeszcze czego potrzebujesz. Polecam osobiście zainteresować się franczyzą bo to temat szeroki, na pewno w naszym kraju niewyczerpany. Jeśli potrzebujesz pomocy od strony technicznej to polecam agencję MultiSerwis, w której na pewno uzyskasz wiele szczegółowych informacji.
matylda208 / 79.191.102.* / 2019-01-07 13:48
Tak rozsądnie się zastanawiając to mi również do głowy przychodzi pomysł z diamentami. Zyski nie przychodzą od razu, ale warto poczekać.
życzliwy / 31.42.13.* / 2018-12-14 18:32
Na pewno nie inwestuj w skarbiec surowcowy. Ten fundusz przez 10 lat stracił 80% i dalej traci.
Borys911 / 79.191.83.* / 2018-12-11 14:52
Ja od niedawna inwestuję w diamenty. Bardzo interesujący temat, nie wiedziałem, że na tym można tyle zarobić :o sami sprawdźcie http://martdiamonds.pl/wprowadzenie/
pektoro / 185.136.219.* / 2018-11-27 10:48
Inwestować w to, o czym ma się pojęcie. Czy nie od razu nie wiadomo co, tylko zdrowy rozsądek i zagadnienia, w których macie doświadczenie. Ewentualnie są szkolenia w XTB, jest opiekun, są webinary, ale zanim jednak od tego poziomu wejdziecie na wysoki, minie naprawdę wiele czasu.
Mirek127 / 2018-10-03 10:58
Formalne normy sprzedaży złota inwestycyjnego spełnia na pewno http://mennica24.pl/. Sprawdzałem, bo zależało mi właśnie na tym, aby mieć długoterminowego partnera i wszystko w porządku do tej pory, a realizowałem sporo zakupów. Kurierem spokojnie wysyłają, złoto odpowiednio zabezpieczone, ubezpieczone. Zero problemów dla inwestora.
jjjx0 / 94.254.163.* / 2018-08-10 00:40
Allegro -> Kantor Internetowy\
Kabanosik90 / 2018-08-09 15:55
MOim zdaniem warto inwestować w w kryptowaluty, dlatego poszukuje kursu o kryptowalutach, wiec jakby ktoś mógł coś polecić to byłoby fajnie :)
pestor / 109.238.48.* / 2018-08-06 10:51
Hm... np. forex, waluty, ale do tego akcje czy surowce. Przecież wszystko można sprawdzić, ale trudno się spodziewać, że nagle zaczniecie zarabiać wielkie pieniądze - to są tematy, które wymagają długiego przygotowania. W XTB macie w zasadzie wszystko, co jest potrzebne na start. Właśnie w taki sposób można się przygotować. Są webinary, analizy, szkolenia, jest konto testowe. To, czy się nadajecie, można sprawdzić, bez wykładania choćby złotówki.
karmamilości / 5.172.255.* / 2018-02-06 19:16
dzien dobry taka sztuczka tybetańska na zarobienie pieniędzy a wiec zeby samemu miec pieniądze najpierw trzeba je komus dać czyli sposob jest taki gdyż czas to pieniądz. należy znaleść osobe ktora potrzebuje pieniędzy tak jak wy i pomóc jej najpierw je zdobyć nie koniecznie jej je dawać może to być forma zrobienia tej osobie zakupow zeby więcej pieniędzy zaoszczędziła, dopilnowanie jej pieniędzy żeby miała, posadzenie warzy w ogródku a potem wieczorna medytacja co sie danej osobie zrobiło aby ona miała pieniądze i przekierowanie tego nato żeby donas przyszy te upragnione pieniądze oraz nauczanie ludzi co maja robić by zarobic więcej pieniędzy to tworzy nasiona w naszym umyśle które potem przyprowadzą donas pieniądze. także proponuje zasianie naion w taki sposób aby dawać raz na rok jakąś kwote pieniędzy dla potrzebujących co powinno zwielokrotnic wasz przychód pieniędzy z czasem dzieki
hockiewicz / 2017-12-12 14:45
tutaj możesz znaleźć kilka ciekawych propozycji, myślę że Ci się przydadzą - http://inwestowaniepogodzinach.pl/uncategorized/jak-dobrze-inwestowac-pieniadze-inwestowanie-po-godzinach/
pojmen / 212.96.244.* / 2017-12-06 08:54
A może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z obligacjami korporacyjnymi? Interesuje mnie ten motyw - big.biz.pl/poradnik-inwestora/obligacje-korporacyjne-czym-sa-moga-gwarantowac-bezpieczny-zysk/ Widzicie tutaj potencjał inwestycyjny? Macie jakieś doświadczenie? Bardzo mi się podoba to zabezpieczenie - wygląda to tak, jakby się nie dało stracić. Naszukałem się w sieci - nie ma takiego info, że ktoś nie dostał kasy, a to istnieje od dawna. Czy ktoś z was w tym siedzi?
karol8012 / 178.180.2.* / 2012-12-12 21:29
Proponuję PayTrade. Włożyłam tam mininalny wkład w inwestycje, czyli te 1600 euro. troche się obawiałam bo to oszczędności z sporego kawałka życia, po miesiącu przyszło pierwsze dywidendy - niecałe 100 euro! Bardzo mnie to uspokoiło i kolejne wypłaty zysku powyżej 200 euro! Teraz wiem, że było warto, moje pieniądze są bezpieczne a zysk nieokradany przez żadnych bankierów!gistor zobacz na ich prezentacji internetowej www.paytrade.eu ile możesz zarobić na minimalnym wkładzie! Tylko te prezentacje są wieczorami - po 20 godzinie bo wtedy jest na żywo!
werka1 / 188.146.131.* / 2017-10-09 22:48
Przy takim temacie warto przyjrzeć sie wszystkiemu. A tak w ogóle polecałabym zatrzymać sie na chwilę też tutaj https://www.bgzoptima.pl/inwestycje/fundusze-inwestycyjne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy