Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W grudniu gospodarka przyspieszyła

W grudniu gospodarka przyspieszyła

Money.pl / 2009-12-29 12:32
Komentarze do wiadomości: W grudniu gospodarka przyspieszyła.
Wyświetlaj:
janiszek72 / 2009-12-29 12:32 / Tysiącznik na forum
Z tego wniosek, że szykują się podwyżki dla urzędasów. Proporcjonalnie do wzrostu wskaźników powinny wzrosnąć pensje jaśnie panujących platformersów. I tak powinno być, rząd i tak sam się wyżywi. Dla ciemnogrodu igrzyska w postaci komisji do spraw afery hazardowej. Na dzień dobry na pożarcie dwóch pierwszych kluczowych świadków i największych winowajców w tej aferze - poseł i posłanka z PiS-u. Niech się lud nacieszy. Elokwencja i inteligencja posłów z PO zadających pytania sięgnęła zenitu i bruku jednocześnie. Chłopakom przegrzały się tranzystory i musieli się zresetować. Na śniadanie dostali kolejny zestaw pytań zatwierdzony osobiście przez towarzysza Tuska i towarzysza Schetynę. Tusku, drogi Tusku, co jeszcze wymyślisz wspólnie ze swoim sztabem zbrojnego ramienia do walki z PiS-em, czym nasz zaskoczysz tym razem, czy po raz kolejny dzieci nie zobaczą o 19-tej dobranocki? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
vetoslawklamczynski / 2009-12-29 12:53 / Bywalec forum
Słusznie prawisz drogi Wyborcy PISu.

Rób tak dalej a brat Cię ozłoci.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich mych wyborców,
z małpkowym pozdrowieniem
VK
janiszek72 / 2009-12-29 13:23 / Tysiącznik na forum
Nie robię tego z chęci jakichkolwiek profitów. Robię to zwyczajnie z ludzkiej troski o przyszłość mojej ojczyzny. Nie chcę, aby moje dziecko było okłamywane przez ślicznego pana z telewizji, który swym perlistym głosikiem z dźwięczną literką "R" po raz kolejny okłamuje Naród . To bardzo proste, bo w odróżnieniu od ludzi z PO mnie nie interesują pieniądze, mnie interesuje prawo i sprawiedliwość - fundamenty, na których powinno się opierać każde normalnie funkcjonujące państwo. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
vetoslawklamczynski / 2009-12-29 13:49 / Bywalec forum
Drogi Wyborco PISu.

Mojego brata i mnie też interesuje prawo i sprawiedliwość. O ile oczywiście prawo i sprawiedliwość jest po naszej stronie.
W imię prawa i sprawiedliwości mój brat wielokrotnie w pas się kłaniał panu Lepperowi a ja Go tyle razy na urząd wicepremiera powoływałem.
Zatrzymanie pana Lipca też było odkładane, żeby tylko prawo i sprawiedliwość zwyciężyło.

No cóż, los nasz był inny. Ale wierzymy razem, że prawo i sprawiedliwość zwycięży a mój Brat zasiądzie po raz kolejny na fotelu premiera.

Czego sobie i Tobie życzę,
Twoj oddany
VK
janiszek72 / 2009-12-29 13:59 / Tysiącznik na forum
Radzę Ci chłopcze udaj się do najbliższego psychiatry i zacznij badać swoje prawdziwe "ja". Podszywanie się pod inną osobowość niż Twoja wychodzi najczęściej bardzo sztucznie i komicznie. Czy przedstawiciele PO nie potrafią udowodnić, że są prawdziwymi fajterami za pomocą czynów i spektakularnych sukcesów. Taka argumentacja byłaby nie do podważenia, a tak krytykując w kółko znienawidzony PiS stajecie się bandą nieporadnych klaunów z czerwonymi zapitymi kinolami. I to by bylo na tyle. Serdecznie pozdrawiam
vetoslawklamczynski / 2009-12-29 14:36 / Bywalec forum
Nie mów do mnie chłopcze, bom starszy od Ciebie jest.

Ale cieszę się, że tak bezgranicznie mojego Brata i mnie popierasz.

Bóg Ci wynagrodzi w rozumie.

VK

Najnowsze wpisy