Forum Forum dla firmZakładanie firmy

w jaki biznes warto zainwestowac??

w jaki biznes warto zainwestowac??

bartoo98 / 2012-12-18 08:37
Sluchajcie, mam odłożone trochę zaskórniaków, szukam pomysłu na własny biznes. Co obecnie ma szansę powodzenia, a jakie branże są pewną wtopą?
Wyświetlaj:
kryptohajs / 2019-12-17 00:32
Profit Revolution jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta. Platforma Profit Revolution posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.

Jak zacząć zarabiać z Profit Revolution?

Krok Pierwszy: Przejdź na tą stronę https://kryptohajs.pl i zacznij zarabiać.

Krok Drugi: Wypełnij wszystkie dane w rejestracji i otrzymaj DARMOWĄ licencje do tradowania.

Krok Trzeci: Pracuj według instrukcji, które zostały przedstawione na platformie, żeby zacząć zarabiać z naszą platformą


Profit Revolution duże pieniądze!
Jeśli jesteś klientem platformy Profit Revolution to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy


Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami z Profit Revolution nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

LINK DO STRONY https://kryptohajs.pl

Częste pytania, które są skierowane do nas :

Ile mogę zarobić na Profit Revolution?
Wszystko zależy od tego, ile jesteś w stanie zainwestować. Czym więcej jesteś w stanie włożyć, tym większych zysków i obrotów możesz się spodziewać. Osoby, które są naszymi traderami, są pewni naszej skuteczności, i dlatego zarabiają miliony.

Czy muszę posiadać jakieś doświadczenie w handlu?
Profit Revolution, jest właśnie tworzony z myślą o nowicjuszach, by każdy miał szanse zarabiać razem z nami, a nasza platforma jest najłatwiejszym sposobem handlu na świecie.

Czy coś to kosztuje?
Nie! u nas nie ponosisz żadnych kosztów. Każdą zainwestowaną złotówkę, możesz przeznaczyć na handlowanie, i możesz wypłacić kiedy tylko chcesz.

Ilu posiadacie członków?
Na obecną chwilę posiadamy ponad 540 000 zarejestrowanych użytkowników z całego świata, a ich zarobki łączne to ponad 6 miliardów euro!

Co się stanie cena bitcoina spadnie?
Zarobisz jeszcze więcej, ponieważ to właśnie wtedy większość naszych użytkowników zarabia. Tylko u nas możesz zarabiać wtedy kiedy cena bitcoina leci w dół ale i rośnie, a dzięki załamaniu się w 2018 roku, nasi użytkownicy w bardzo szybkim tempie zostali milionerami.

LINK DO STRONY https://kryptohajs.pl
Karol203 / 78.11.28.* / 2019-12-13 17:07
Franczyza jest ciekawą formą prowadzenia biznesu bez zbyt dużej inwestycji i dla osób którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu firmy. Współpracując z Cuk dostajesz do dyspozycji komplet narzędzi sprzedażowych i możliwość uczestniczenia w szkoleniach dających Ci wiedzę do tego by rozpocząć działalność.
prezesbit. / 37.248.158.* / 2019-11-29 17:58
Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma i.nwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
Jurek80 / 31.178.167.* / 2018-12-01 14:01
Moim zdaniem najlepiej zainwestować w coś, co lubisz robić i na czym się znasz. Twoja firma musi być także Twoim hobby by Cie nie męczyła. Jeśli nie wiesz w co zainwestować, możesz skonsultować się z doradcą. Ja kiedyś korzystałam z usług www.dobryimpuls.com.pl i byłam zadowolona z udzielonych porad.
321jaro / 95.48.240.* / 2014-07-14 14:33
fajnym i niegłupim pomysłem jest franczyza oferowana przez Subway. firma wszystkim znana, marka już wyrobiona, więc wtopy nie będzie- wiadomo. klientela też ogarnięta, bo byle burak nie pójdzie jeść w Subwayu. a teraz mają bardzo fajną ofertę właśnie franczyzy, prowadzisz restaurację Subway, która należy do ciebie.
alfaiomega / 95.48.240.* / 2014-07-18 12:19
mój szwagier niedawno otworzył lokal Subwaya i bardzo sobie chwalił :)
Ded / 95.40.196.* / 2014-07-03 18:53
Jak się nie ma za dużo własnych środków to najlepiej postawić na franczyzę np.na otwarcie multiagencji pod logo CUK wystarczy około 15 tys. na start.
bry33 / 87.205.95.* / 2014-04-03 23:02
Udało Ci się coś uruchomić?
MarcinSobolak / 81.166.240.* / 2014-01-12 16:21
Dobrym pomysłem jest zainwestować np. w franczyzę, gdzie wszystkiego Cię nauczą i dokładnie pokażą co i jak masz wykonać.
W każdej działalności najważniejsza jest wiedza, co i jak. Niestety większość franczyz wymaga niemałego kapitału i nie ma gwarancji że wypali w Twoim przypadku. Ja spróbowałem czegoś innego i zainwestowałem tylko o. 500 zł. Inwestycja zwróciła się szybko i jestem bardzo zadowolony. Jak chcesz to zobacz na mojej stronie.
Bądź ostrożny. Wydać pieniądze można bardzo szybko, a zarobić to już zupełnie inna bajka :)

Pozdrawiam
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
grucha44 / 2012-12-29 16:02
Zacznij od tego co Ci brakuje w Twoim otoczeniu i o tym pomyśl, później popytaj...

Pragnąc osiągnąć coś w swoim życiu musisz spojrzeć na nie z boku, w inny sposób jako klient. Pozbądź się stereotypów, szablonowego myślenia i patrzenia na wszystko tak jak widzą na to inni.

Jak chcesz się stać człowiekiem sukcesu zacznij od przeczytania książki która pomoże Ci w przetrwaniu trudu prowadzenia biznesu w Polsce i wzmocni Cie w trudnych chwilach.

Mi pomogła, to i Tobie pomoże.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Gg210 / 77.98.126.* / 2014-06-08 19:11
Grucha44 a ty widze zarabiasz na procencie sprzedanej ksiazki wcale nie pomagasz w inwestowaniu tylko sam zarabiasz
adrzej.k.k / 95.49.237.* / 2013-07-07 10:51
A co powiecie na pomysł z otworzeniem myjni mobilnej? Początkowo się wahałem bo myślałem, że nie będzie mnie stać na zakup sprzętu, ale znalazłem ciekawą ofertę finansowania takiego sprzętu przez producenta 7car
angry678 / 83.7.104.* / 2014-04-14 13:21
Mobilna myjnia to świetny interes, rozglądam się w temacie właśnie bo nie tylko myje się samochody ale full innych rzeczy od grobów po elewacje, tarasy, garaże, hale. Ja sie przymierzam w okolicach wakacji ruszyć poważnie z tematem, już rozmawiałem z firmą maszynyparowe.com z Krakowa i wygląda to obiecująco
MarekK / 178.219.24.* / 2013-07-08 08:40
Otwieraj, biznes na pewno ma ogromne szanse powodzenia. Tylko znajdź dogodną lokalizację, żeby mieć klientów.
baciorka93 / 2012-12-28 11:26 / -
moj kolega zalozyl na przyklad sushi na dowoz, fajnie bo ie placi za lokal wiec wszystko taniej wychodzi:)
CPU_marcin / 2012-12-28 11:19
moim zdaniem, jeśli miałbyś oryginalny i innowacyjny pomysł to w wielu branżach masz szansę odnieść sukces. Najlepiej sam pomyśl, jakiego produktu czy usługi brakuje Tobie i Twoim znajomym i próbuj pomyśleć w jaki sposób mógłbyś ten brak zaspokoic
bisaga / 2012-12-18 09:53
mysle, ze dobrze zalozyc tkai biznes jak zaklad pogrzebowy, ludzie zawsze beda umierac, wiec mysle, ze to jest biznes niezniszczalny i mozna na nim dobrze zarobic
rafiki987 / 217.99.146.* / 2016-09-20 11:32
Zakład pogrzebowy to ciężka sprawa. Trudno pokonać konkurencję, która już jest silnie umiejscowiona na rynku i można rzec, że ludzie biorą dany zakład do swoich bliskich z pokolenia na pokolenie.

Najnowsze wpisy