Forum Forum inwestycyjneFundusze

W jaki fundusz Akcyjny najlepiej zainwestować?

W jaki fundusz Akcyjny najlepiej zainwestować?

kwon / 2007-05-16 10:07
Witam.
Jestem obecnie posiadaczem funduszu inwestycyjnego Arka Akcji ale ostatnio nie odnosi on zbyd dobrych wynikow i zamierzam zmienić...poprosilbym o rade na jaki najlepiej dokonać zmiany...ktorego przyszlosc przedstawia sie stabilnie....ja osobiscie zastanawiam sie nad jednym z pięciu:

1)AGI Małych i Średnich Sp.
2)Fortis Akcji
3)Ing Małych i Średnich Sp.
4)BPH Akcji Dynamicznych
5)PKO Małych i Średnich Sp.

Moze proponujecie jakies inne?....prosze o rade ?
Z góry dziekuje i pozdrawiam
Kwon
Wyświetlaj:
gippo / 84.205.196.* / 2007-05-17 19:42
nom też jest Unikorona Akcji.. może nie ma kosmicznych zysków ale te ponad 30% w roku zarobi, a TFI działa już 12 lat na naszym rynku i jest solidną firmą. może UniAkcja Nowa Europa ?
rabi / 193.239.127.* / 2007-05-17 17:07
Skarbiec Akcja to przeciętny fundusz, ale polecam jego wersję z "dopalaczem" .
INFO tutaj: http://www.yodasystem.yoyo.pl/e_finanse.html
radziej / 2007-05-16 21:58 / Bywalec forum
to do niektórych będziesz musiał mocno pukać, żeby cię wpuścili.
ARTS / 2007-05-16 10:43
Wszystkie, które wymieniłeś (no poza Fortisem) to fundusze Małych i średnich spółek. Ostatnie 2 lata to kosmiczny wzrost indeksów na tym segmencie. Chociaż z drugiej strony, to one poprawiają najszybciej swoje wyniki. Co do Fortisa, to jest to fundusz zarządzany przez skarbiec, o aktywach rzędu kilkudziesięciu milionów PLN (tak było przynajmniej oststni, kiedy sprawdzałem). Jednym słowem sa to fundusze akcyjne o podwyzszonym ryzyku, ale i potencjalnych zyskach. Sprawdź ofertę Legg Mason i ING , ale nowe fundusze branżowe (dla ING). Jakbys chciał pogadac, to mailuj lub dzwoń (601-28-77-30). Podaj też wiecej informacji o twoich oczekiwaniach wobec inwestycji, czasie trwania, preferowanym stopniu ryzyka inwestycyjnego, stopach zwrotu jakich oczekujesz, itp.

pozdr
ARTS
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy