Forum Forum inwestycyjneFundusze

w jaki fundusz najlepiej zainwestować?

w jaki fundusz najlepiej zainwestować?

cartier / 2007-03-13 15:07
Mam do dyspozycji 50000 i jestem raczej hazardzistką średnio agresywna. Chodzi o to, że to moje jedyne oszczędności i chcialabym zapytać w jaki fundusz jest w tej chwili sens inwestować, biorac pod uwagę to ,ze tak długo była hossa i jednostki nie będa kupowane po najnizszej cenie.Serdecznie proszę o pomoc doswiadczonych Inwestorów.Pozdrawiam
Wyświetlaj:
diakowo / 83.30.178.* / 2012-07-25 12:10
Nie sądzę, żeby fundusze były teraz zyskowne - one stoją w miejscu od lat. Bardziej radziłbym teraz nieruchomości. Hale magazynowe Jartomu, szczególnie te pod Warszawą, stoją po bardzo dobrych cenach. Kto wykorzysta okazje, ten nieźle na nich zarobi. Fundusze - ok, ale na pewno nie teraz.
strzelec991 / 91.94.35.* / 2007-03-19 23:14
Witam. Najpierw trzeba okreslic podejscie do ryzyka zeby bylo profesjonalnie. Najlepiej zainwestowac w jeden fundusz poniewaz mozna przy tej sumie negocjowac prowizje. Oczywiscie zalezy na jak dlugo inwestycja ma byc planowana. Prosze o kontakt tel. 502831342. Pozdrawiam Robert - doradca finansowy
needle / 2007-03-15 19:09 / Bez rangi
agresywni - w agresywne
średni agr. - w średnio
mało agr. - w mało
pasywni tchórze - lokaty
przestępcy - w ogródku 1m pod ziemią
przejrzyj dochody fundów za '06; większa agr. - większy zysk
wszystko
mruwa / 213.17.199.* / 2007-03-20 00:01
W sumie to nie jestes skłonny do dużego ryzyka - jak się domyślam. więc co morzesz zrobic do zainwestuj w fundusze zrównoważone nie lokaty bo one są bardzo słabe (mały zysk). postaraj się wybrać moze dwa fundusze po połowie na kazdy. wejdz na historie funduszy i po przeglądaj co jak. Pozdawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy