Forum Forum finansoweKredyty

W jakiej walucie, jaka forma spłaty i w jakim banku najlepiej wziąść kredyt na budowę domu???

W jakiej walucie, jaka forma spłaty i w jakim banku najlepiej wziąść kredyt na budowę domu???

globo79 / 2008-08-26 11:33
Witam
Mam problem, jestem inżynierem i nie znam się na finansach.
Potrzebuję wziąść kredyt na budowę domu i nie mam pojęcia czy opłaca się w tej chwili jeszcze brać CHF czy PLN, raty malejące czy stałe, no i w jakim banku.
Zdolność kredytową posiadam, mam działkę budowlaną oraz mieszkanie które sprzedam i chcę mieć to wliczone jako wkład własny.
Proszę o jakąś niezależną odpowiedź. Byłem u tzw. doradcy finansowego - i nie umiał mnie przekonać w 100% na jakiś wariant.
Wyświetlaj:
I.D.S. / 83.20.231.* / 2008-09-11 14:56
Jesli chcesz mogę pomóc. Podaj maila to przygotuję ci oferte kliku banków i przedstawie plusy i minusy każdej oferty. Pozdrawiam
I.D.S. / 83.20.231.* / 2008-09-11 14:56
Jesli chcesz mogę pomóc. Podaj maila to przygotuję ci oferte kliku banków i przedstawie plusy i minusy każdej oferty. Pozdrawiam
I.D.S. / 83.20.231.* / 2008-09-11 14:56
Jesli chcesz mogę pomóc. Podaj maila to przygotuję ci oferte kliku banków i przedstawie plusy i minusy każdej oferty. Pozdrawiam
globo79 / 2008-10-03 18:36
wojciechpiasecki@plenergia.pl, będe wdzięczny za podpowiedź.
W następnym tygodniu chcem już podjąć jakieś decyzję, interesuje mnie kredyt ok. 350 tys., rozliczanie kredytu na podstawie wyceny prac przez rzeczoznawcę nie chcem rozliczania na podstawie faktur. Pozdrawiam. Przepraszam że tak późno ale nie miałem ostatnio głowy do zajmowania się tym tematem.
zła / 83.8.39.* / 2008-09-06 10:39
najlepiej udaj sie do kilku banków osobiście i porównaj ich oferty. może będziesz miał szczęście i trafisz na sympatycznego doradcę - odradzam PKO BP

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: