Forum Forum finansoweKredyty

W jakim banku korzystny kredyt dla marynarza i na co zwrócić szczególną uwagę??

W jakim banku korzystny kredyt dla marynarza i na co zwrócić szczególną uwagę??

Marynarz_27 / 81.210.11.* / 2007-09-05 12:24
Witam.....Chciałbym razem z narzeczoną zaciągnąć kredyt na mieszkanie (kredyt bierzemy wspólnie), interesuje nas jaki bank obecnie na rynku ma korzystne warunki???Jeśli chodzi o szczegóły to, interesuje nas kredyt we CHF. Moje pytanie dotyczy, na jakich warunkach go zaciągnąć jeśli chcielibyśmy spłacić go szybciej, które banki mają stałe marże, no i ogólnie na co musimy zwrócić najbardziej uwagę. Z góry dziękuję za pomoc....Mam jeszcze pytanie dotyczące pełnomocnictw, czy można zostawić pełnomocnictwa współwłaścicielowi zaciąganego kredytu, w momencie zaciąganie kredytu, moje pytanie wiąże sie z moim zawodem, gdyż dobrze wiem ile trwa załatwianie tych spaw, no a pieniążki trzeba zarabiać. Czyli ponawiam pytanie, czy pełnomocnictwo wystarcza dla banków, czy niestety trzeba być osobiście podczas tych całych formalności???

Pozdrawiam i liczę na pomoc.....
POZDRAWIAM Marynarz
Wyświetlaj:
www.tck.gdansk.pl / 83.11.88.* / 2007-11-16 18:59
Pełnomocnictwo - nie ma najmniejszych problemów w każdym z banków.
Kredyt dla marynarza - wybór banku będzie zależał od wkładu własnego jaki chcecie Państwo wnieść. Im wyższy, tym więcej banków wchodzi w grę.
Dopiero taka informacja pozwoli wskazać na konkretne banki.
mamalyska / 83.6.67.* / 2007-09-05 18:28
Z pełnomocnictwem jest różnie...ale skoro z żoną bierzecie razem kredyt to ona na pewno będzie musiała mieć twoje pełnomocnictwo...A co do banków to niestety trzeba za tym pochodzić...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: