Forum Forum finansoweKredyty

w obronie Millennium, kredyt hipoteczny

w obronie Millennium, kredyt hipoteczny

mk713 / 87.99.44.* / 2007-11-01 19:09
Z tego co zdążyłam przeczytać zazwyczaj na forach pojawiają się prawie zawsze niepochlebne informacje na temat usług jakiś banków. Moze dlatego ze ludzie nie mają sie gdzie wykrzyczeć. A jak jest wszystko ok, to zapominają o sprawie. Ja chciałabym zamieścic te pozytywne informacje na temat Millenium. W wielu bankach probowałam załatwic kredyt hipoteczny na mieszkanie, ale tylko w MIllennium potraktowano nas z męzem bardzo zyczliwie. Jestem w 8mym miesiacu ciazy zagrożonej, wiec kazdy dzien byl dla nas wazny (po porodzie juz nie mielibyśmy zdolności kredytowej). Pani Kasia- doradczyni kredytowa, okazała sie nie dosć ze bardzo kompetentną, to dodatkowo wspaniałą, życzliwą osobą. Błyskawicznie załatwiła wszystkie formalnosci zwiazane z kredytem, w sumie najwiecej czasu zajęła rzeczoznawcy wycena nieruchomości. Cała sprawa zakupu mieszkania od złożenia wniosku kredytowego po wypłatę środków na konto dewelopera została sfinalizowana w niespełna miesiąc. Jestesmy z usług tego banku bardzo zadowoleni. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
BOBBBYY / 31.174.1.* / 2011-09-08 23:00
millenium bank TRAGEDIA - przelew 2 transzy ! wg umowy na analize postepu pracy mają 4
dni robocze, czekam juz ponad 2 tydzień i nic nikt nie wie, Status wniosku trwa
sprawdzanie dziennika budowy , ANALITYCY MILLENIUM chyba śpią , albo bank specjalnie
przedłuża wypłatę zebym czasem nie miał odsetek . Ekipy budowlane zrobiiły swoje a nie
mam czym zapłacić, NERWY, NERWY NIE PRZESPANE NOCE , NIE POLECAM TEGO BANKU, ZŁOŻYŁEM
WNIOSEK DO INNEGO O KREDYT , Millenium pozywam do sądu o nie dotrzymanie umowy, SZOPKA
JAKAŚ.
asdfa / 193.111.144.* / 2009-11-12 13:20
Do niedawna spłacałem ratę wg kursu średniego NBP plus 3,1% (to był ten spread). Od niedawna Millenium zmieniło to i liczy kurs waluty jako kurs średni NBP plus 4,2%. Czyli ktoś zadecydował, że oskubie klientów na ponad 1 % przy każdej racie. W zamian zlikwidowałem u nich karty i ubezpieczenia. Jesli będę miał okazję to się od nich całkiem wyniosę.
???????????? / 83.17.108.* / 2008-12-18 19:33
Niestety u ludzi jest tak, że zawsze zauważają złe rzeczy i o nich mówią oraz piszą, natomiast o dobrych rzadko sie słyszy i pisze.
Przypomnijcie sobie 3 dbre rzeczy i 3 złe rzeczy, które Wam sie ostatnio przytrafiły - i co z czym było łatwej?
Powiem tylko tyle- taka jest mentalność ludzi, żeby tylko narzekać......
juzsieboje / 2008-10-18 11:06
Zostałem oszukany przez bank millenium
chodzi o zamieszanie na rynku kredytów hipotecznych : Złożyłem wniosek w czerwcu pozytywna decyzja w piątek miałem podpisać umowę ale ponoć system się zawiesił w czwartek ponoć się dało a dzisiaj dzwonią do mnie że decyzja została anulowana ( chodziło o 30 % wartości nieruchomości spłata - re finans kredytu w PLN z ING)doradca przy mnie i żonie w piątek zarzekał się i gwarantował że wszystko zostanie po staremu. I co OSZUSTWO


piszcie jak i co zrobić żeby ponieśli konsekwencje swoich oszustw
fox / 77.253.91.* / 2008-12-13 21:24
Oszuści !!! popieram. Wniosek kredytowy złożyłem we wrześniu, bank przedstawił mi warunki ja zaakceptowałem trzy tygodnie później dzwonią, że jest decyzja ale już na innych warunkach!!!! Marża 100% prowizja 100% - oszuści!!
cosmo / 89.75.198.* / 2009-11-14 13:56
Nie możliwe!! Doradca później go zarejestrował i dlatego miałeś problem. Zgłoś to jego kierownikowi na drugi raz, a nie głupoty wypisujesz.
kredytobiorca / 83.19.47.* / 2008-10-27 12:45
A przy okazji przeanalizujcie sobie jak w Millennium wzrastał spread na CHF w przeciągu 2 ostatnich lat (z 4% do 6%). Bank zawyża sobie marże bez mozliwości wpływu na to klienta. Na tym polu najlepiej wygląda ING.
olaboga / 129.35.231.* / 2007-11-15 12:35
Załatwiona sprawa w niespełna miesiąc i to powód do zadowloenia ?!
Znam takie, gdzie jest to załatwiane o połowe szybciej i osoby równiez są miłe, życzliwe i kompetentne. Poczekaj, aż będziesz musiała cos załatwić póżniej - ciekawa jestem, czy nadal będzie miło, życzliwie i kompetentnie. To jest fabryka kredytów, co odbija się potem na obsłudze w trakcie.
Aggus / 83.31.229.* / 2007-11-21 18:30
Niestety ale uprzejmość to tylko fasada tego banku. Prawdziwe kłopoty zaczynają się dopiero po wypłacie kredytu. Nic nie można normalnie załatwić z nimi, bank zarabia na kliencie poprzez ogromnie drogie ubezpieczenia, mieszkaniowe i na życie, które są u nich obowiązkowe. Marży też nie mają najlepszej. Radzę nie próbować u nich ubiegać się o podwyższenie kredytu - to prawdziwy 3-miesięczny koszmar i uważać na okres karencji przy wypłacie transzy kiedy płaci się tylko odsetki. Bank ten potrafi brać całość spłaty nawet od nie wypłaconego kredytu, jeżeli okres karencji minie a transze nie zostały do tej pory wypłacone! Radzę trzymać się bardzo z daleka od banku Millennium!
4youman / 212.160.172.* / 2008-07-17 13:23
Ja takze mam kredyt w Millenium - przenioslem z BGZ . Polise na ubezpieczenie mieszkania nie wazilem od nich tylko w Generalli i nie robili problemu. Ubezpieczenie na zycie obowiazkowe wiec je wzialem ale nie jest takie drogie - kredyt 400000 a ubezpieczenie to 79zl/miesiac. Ja jestem z tego banku takze zadowolony . Tragedia to dopiero BGZ - procedury jak w innych bankach 10 lat temu.
Pozdrawiam
zawiedziony / 81.18.210.* / 2008-07-01 20:41
Millenium to najgorszy bank jaki znam. Nie liczą się z ludźmi. Na początku obiecywali, że bez problemu udzielą kredytu hipotecznego. Po zgromadzeniu wszystkich dokumentów, (za którymi lataliśmy dwa tygodnie) uzyskaniu pozytywnej decyzji przed podpisaniem umowy wycofali sie i zaczeli robić problemy/. Zaznaczam, że mamy zdolność kredytową. Straciliśmy przez nich miesiąc czasu i dzień przed podpisaniem umowy stwierdzili, że nie dadzą kredytu. Trzymajcie sie ludzie z daleka od tego banku, który oszukuje ludzi. Zamierzam tą sprawę nagłośnić. Tak nie traktuje sie ludzi i klientów. TO SKANDAL !
Zalamany / 213.158.196.* / 2008-10-16 21:08
W pełni sie zgadzam!!! Kpina, Zenada, Skandal... Bardzo, powtarzam bardzo wielki brak kompetencji!!! Mnie załatwili na cacy: po dwumiesiecznej procedurze wnioskowania o kredyt hipoteczny dnia 10.10.2008r dostaje decyzję pozytywna poczym po upływie pięciu dni, gdy ja już mam wszystko dopięte na ostatni guzik dostaje telefon powtarzam telefon z informacja że decyzja została cofnięta (bez żadnych wyjaśnień). Żeby tego było mało dnia 15.10 kończy mi sie umowa przedwstępna. Poprostu sytulacja bez wyjścia
Zniesmaczony / 83.24.254.* / 2008-10-13 21:00
Chętnie przyłącze się do tego nagłośnienia sprawy bo potraktowali mnie barany identycznie, dodam, że maila mój pośrednik finansowy dostał po godz. 16 w dniu jak złożyłem wszystkie wymagane dokumenty (13.10.08) i miałem przez bezamła 5 dni już decyzję kredytową pozytywną. CZY WY W MILLENNIUM MYśLICIE, żE KREDYTOBIORCY TO DEBILE!!!, TO SIE KWALIFIKUJE DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I SKRAGI JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIE. INNYCH ZAPRASZAM NA PRIV zweig77@tlen.pl
faen / 85.222.44.* / 2008-10-14 15:17
Witam

W pelni popieram! Ktos wie gdzie to zglosic?????
ZYZA / 217.67.209.* / 2008-10-15 14:08
Mamy podobne - przykre - doświadczenia z bankiem Millennium. Otrzymaliśmy decyzję warunkową 8.10.2008 r. - przy czym warunki były śmieszne np. przedstawienie posiadane wkładu własnego na kwotę niższą niż wartośc jednej z lokat w banku Millennium. Oczywiście w dniu 13.10.2008 r. zostaliśmy poinformowani że zmieniły się zasady udzielania kredytów i że nasza decyzja jest nieaktualna. Odwołaliśmy się że nie możemy przystać na nowe warunki. A poza tym nie będziemy z mężem ratować BANKU naszym kosztem - bo kiedyś analitycy rozdawali kredyty bez zastanowienia. Myślę że jeśli w ramach protestu podziękujem y za współpracę i wycofamy swoje oszczędności z banku to może przejrzą na oczy i zobaczą jak łatwo można starcić klienta a jak trudno go pozyskać. Życzę powodzenia wszystkim oszukanym przez Millennium.
gościcniec243536 / 193.201.167.* / 2008-10-23 13:53
Myślę że nikt nie zauważy nawet że wycofaliście swoje oszczędności.
gość162534 / 193.201.167.* / 2008-10-23 13:52
Myślę że nikt nawet tego nie zauważy , że wycifaliście swoje oszcvzędności.
desperatka! / 82.139.13.* / 2008-07-02 18:23
Ja także mam ochote na nagłosnienie mojej sprawy. Czekam 6 tydzien..... (oczywiście mam zdolność).Cuduja!!! wciąż mowia za 2 dwa dni decyzja! A potem kolejny papier, ktory za kilka dni okazuje się dla nich nierzetelny, więc prosza o następny! Jeśli jutro Pan analityk nie da mi decyzji, cala Polska uslyszy-dzien po dniu, jak nabijaja ludzi w butelkę! Przy okazji oberwie sie Open finance, bo to ich doradca posredniczy.....
c.d.jutro...
Kolejny zawiedziony / 217.153.180.* / 2008-07-23 20:03
witam
właśnie dzisiaj po miesiącu otrzymaliśmy z żoną odpowiedź ( łaskawie )po wielu ponagleniach , że przydzielono nam kredyt!!!! hm wszystko było by fajnie jadnak, dadzą jak doniesiemy kolejne 100 zaświadczeń o które wcześniej nikt nie prosił. Przedstawię Państwu jak działa Millenium otóż : przy składaniu wniosku Pani X ( zresztą bardzo niekompetentna ) powiedziała że okres oczekiwania jest max. do 3 tygodni , pomyślałem nie źle, jednak to tylko fikcja. podczas tych 3 tygodni musiałem biegać i donosić różnego rodzaju zaświadczenia, które wymyślał 3 już !!!! " analityk " oczywiście termin przedłużał się z każdym doniesionym dokumentem aż do miesiąca!!!!!!!!!!!!! i jest , nadszedł upragniony dzień.... jest decyzja... jednak kredyt hm... o 30tyś mniejszy niż wnioskowaliśmy .Dlaczego jeśli Pani przyjmująca wniosek stwierdziła na podstawie przedstawionych zaświadczeń zdolność do dużo wyższej kwoty niż wnioskowana !!!!!!!! Skąd mam wziąć pozostałe brakujące 30 tyś. Czujemy się z żoną oszukani straciliśmy dużo czasu niepotrzebie dając wiarę reklamie w telewizji!!!!!!!!!! Wstyd i skandal
kredytobiorca / 89.77.190.* / 2008-10-15 21:41
ja równie zgłaszam to to grupa oszustów prosze im nie wierzyc nawet przy podpisaniu umowy potrafia anulowac cala sprawe nie wierxcie i nie bierzcie u nich
zawiedziony / 89.77.190.* / 2008-10-15 21:48
uwaga!!!!!!!!!!!!! uwaga nie przchodzicie do banku mielnium to grupa oszustów my rowniez zostalismy oszukani tak jak wyzej po okresie poltora miesiaca kiedy przyslismy podpisac umowe anulowali nam wnioski przeslismy koszmar przez ten bank to grupa jak w Pruszkowie prosze im nie wierzyc przez 1.5 ganiali nas po rozne dokumenty i tak we wtorek zgłosilismy sie do podpisania umowy ktora nie mogala byc podpisana a co lepiej wszystko nam anulowali panowie analitycy to grupa ludzi !!!!!!!!!!!! ktorzy w sposob swiadomy przeciagali nam terminy do pazdziernika w celu usuniecia naszych wnioskow z miesiaca wrzesnia
oszukany / 89.77.190.* / 2008-10-15 21:53
dzisiaj pani zadzwonila po miesiacu ze nasze wnioski wczesniej pozytywne zostaly anulowane i oswiadczyla nam ze mozemy zglosic nowe uwaga nigdy do panstwa nie przyjde po kredyt i wy rowniez niekorzystajcie to to banda złodziei i ludzi ktorzy sie nie licza z zadnymi przepisami jak mozna anulowac wnioski sporaw z przed miesiacato tylko moze sie tak wydarzyc w milenium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idzicie wszedzie tylko nie do nich potraktowali swoich kredytobircow jak automaty doradcy nawet nie maja zadnych informacji dla klientow o przycynie ich anulowania tylko pani z automatu dzwoni i rozmawi jak z automaem o anulowaniu wczesniejszych spraw to sa naprawde kpiny z ludzi nigdy nie zdarzylo sie zeby wczesniejsze zatwierdzone wnioski anulowac
oszukany / 89.77.190.* / 2008-10-15 21:58
My jestesmy kolejni oszukani prosze o informacje ja rowniez jestem za tym abyc zglosic to wyzej jezeli bedziecie panstwo cos z tym robic proszeoi przebiegu sprawy mozemy tych oszustów i mafiozow
łaśnie dzisiaj po miesiącu otrzymaliśmy z żoną odpowiedź ( łaskawie )po
wielu ponagleniach , że przydzielono nam kredyt!!!! hm wszystko było by
fajnie jadnak, dadzą jak doniesiemy kolejne 100 zaświadczeń o które
wcześniej nikt nie prosił. Przedstawię Państwu jak działa Millenium otóż :
przy składaniu wniosku Pani X ( zresztą bardzo niekompetentna ) powiedziała
że okres oczekiwania jest max. do 3 tygodni , pomyślałem nie źle, jednak to
tylko fikcja. podczas tych 3 tygodni musiałem biegać i donosić różnego
rodzaju zaświadczenia, które wymyślał 3 już !!!! " analityk " oczywiście
termin przedłużał się z każdym doniesionym dokumentem aż do
miesiąca!!!!!!!!!!!!! i jest , nadszedł upragniony dzień.... jest decyzja...
jednak kredyt hm... o 30tyś mniejszy niż wnioskowaliśmy .Dlaczego jeśli
Pani przyjmująca wniosek stwierdziła na podstawie przedstawionych
zaświadczeń zdolność do dużo wyższej kwoty niż wnioskowana !!!!!!!! Skąd mam
wziąć pozostałe brakujące 30 tyś. Czujemy się z żoną oszukani straciliśmy
dużo czasu niepotrzebie dając wiarę reklamie w telewizji!!!!!!!!!! Wstyd i
Zalamany / 213.158.196.* / 2008-10-16 21:26
Sluchajcie jeżeli znajdzie się ktoś kto postanowi konkretnie i w grupie naglosnic medialnie cala sytulacje o anulowanych pozytywnych wnioskach przez bank milenium to ja chętnie się dołączę. Przecież niemoze coś takiego przechodzić płazem. Pytam: czy nie ma na nich bata?
zawiedziony / 89.77.190.* / 2008-10-15 22:01
witam Moj posrednik prze 30 dni potwierrdzal pozytywne decyzje z warunkiem kilku zaswiadczen po ostatnim w poniedzilake anulowali nam wniski
Chętnie przyłącze się do tego nagłośnienia sprawy bo potraktowali mnie barany
identycznie, dodam, że maila mój pośrednik finansowy dostał po godz. 16 w dniu
jak złożyłem wszystkie wymagane dokumenty (13.10.08) i miałem przez bezamła 5
dni już decyzję kredytową pozytywną. CZY WY W MILLENNIUM MYśLICIE, żE
KREDYTOBIORCY TO DEBILE!!!, TO SIE KWALIFIKUJE DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I
oszukany / 89.77.190.* / 2008-10-15 22:05
Uwaga uwaga to oszusci nie korzystajcie z ich uslug zadne slowa nie sa im wiarygodne
i to w Warszawie panowie analitycy po ppodstawowce wiec tak nas potraktowali pousuwali wszystkie zlozone wnioski jeszcze w sierpniu.
ZY WY W MILLENNIUM MYśLICIE, żE
KREDYTOBIORCY TO DEBILE!!!, TO SIE KWALIFIKUJE DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I
SKRAGI JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIE. I
fniskodawca / 89.77.190.* / 2008-10-15 22:11
Ja rownie sie do was dolanczam prosze o informacje gdzie mamy sie kontaktowac i do kogo pisac
zalonczylam im 100!!!!!!!!!dokuemnow a na koniec dostalismy kopa!!!!!!!!!!!!!!111
???????? / 89.77.190.* / 2008-10-15 22:14
wszedzie kredyt tylko nie w milenium to banda nie sluchajcie ich moga wam nawet po podpisaniu umowy nie przelac pieniedzy nigdy milenium
niestey jeszcze klient / 83.143.214.* / 2008-11-05 19:22
Zgadzam sie to jest porostu banda oszustów, Pan Analityk to poprostu jakis GÓRO ktory jak sie wyspi i ma dobry chumo to moze zgodzi sie na wyplate transzy, ja juz 6 tydzien czekam i ciagle cos wymyslaja . Ze brakuje 3 zdjec , to nalrzy dostarczyc faktury, to znowu zamle zawnsowanie prac, jak cala kasa poszla w material i nie liczac robocizny,. Macjc ta samom doknetacje potrafa z niej ciagle wycztac cos innego prawie jak by wrozili z fusów ..normalne kretyni..odradzam ten bank...
Rys1 / 2008-12-11 00:28

Zgadzam sie to jest porostu banda oszustów, Pan Analityk
to poprostu jakis GÓRO ktory jak sie wyspi i ma dobry
chumo to moze zgodzi sie na wyplate transzy, ja juz 6
tydzien czekam i ciagle cos wymyslaja . Ze brakuje 3
zdjec , to nalrzy dostarczyc faktury, to znowu zamle
zawnsowanie prac, jak cala kasa poszla w material i nie
liczac robocizny,. Macjc ta samom doknetacje potrafa z
niej ciagle wycztac cos innego prawie jak by wrozili z
fusów ..normalne kretyni..odradzam ten bank...

Mam ten sam problem najpierw było za małe zaangażowanie prac, potem że przekroczyłem termin realizacji i grożby windykacji, spłacanie kredytu nie ustrzeże cię od kłopotów. Bank Millennum to zły bank.
Umowa jest tak skonstruowana, że nie pozwala się wycofać do momentu gdy nie otrzymasz ostatniej transzy, nawet gdybys chciał im oddać wszystko żywa gotówka.
A ostatniej transzy moga ci nie wypłacić.
Nawet potwierdzenie nadania pocztą jakiegoś dokumentu może nie być respektowane, nie spotkałem się z otrzymaniem jakiejś decyzji na piśmie zawsze jest to jakiś telefon mówiący że czegoś mi się odmawia lub coś uznaje.
Zdecydowanie nie polecam, wybrałem ten ban ze względu na proponowane warunki i miłą obsługę, z GóRU się nie widziałem więc niczego sie nie spodziewałem.
Ciekawe co wymyslą dla starych klientów z marżami poniżej 1% przecież przy obecnej marży oni będą dla nich jak kula u nogi.
uxsrr / 145.237.64.* / 2008-11-06 08:12
do sądu iść nie dajcie się wodzić za nos!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: