Forum Polityka, aktualnościKraj

W PiS obowiązuje już karta parlamentarzysty

W PiS obowiązuje już karta parlamentarzysty

skomentuj
Wyświetlaj:
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-11-04 23:14
Ma być tak jak prezes mówi. A nawet jak jest inaczej no to cóż. Prezesa zdanie jest ważniejsze od rzeczywistości. Przecież nawet g.... prezesa to dla nich smakołyk.

A
------------------------------
"ciemny lud to kupi" jak mawiał kurski o wyborcach pisu. I miał rację.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - studentMIM.]
czuwajwrógnieśpi / 77.253.92.* / 2009-11-05 21:26
towarzyszu agitowanie to jedno, ale powtarzanie tej samej frazy czyni wywód, w ramach gry operacyjnej, za trącący kretynizmem, wynikającym oczywiście z braku weny. Otóż byle jaki cwaniaczek, twoją grę oceniający, może ci, w tej samej poetyce odpowiedzieć, że zapewne du..pę odwiedziłeś i gó..no zobaczyłeś. Całe szczęście towarzyszu, że nie zostałeś przydzielony na pierwszą linię, tj do zespołu nieznanych sprawców, bowiem twój zapał agenturalny załamałby się dramatycznie przy spotkaniu z pierwszym osiłkiem, któremu przekazałbyś swoje radosne odkrycie w ramach iluminacji intelektualnej jaka cię ogarnęła.

Pozdro dla oficera prowadzącego.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-05 08:03
w tej twoje Poje,,banej partii też już dwa razy wprowadzali zasadę że poslowie mają mówić tylko to co zatwierdzi specjalny zespół jako oficjalną linię partii a taki cimniak jak ty nie widzi że PO i PiS na dobrą sprawę NICZYM się nie różnią, jedna hołota pluję na nie i ich ciemnych zwolenników.
skomentuj

Najnowsze wpisy