Forum Polityka, aktualnościKraj

W Platformie ruszyła loteria nazwisk

W Platformie ruszyła loteria nazwisk

Money.pl / 2010-01-28 15:36
Komentarze do wiadomości: W Platformie ruszyła loteria nazwisk .
Wyświetlaj:
incognitor / 194.106.193.* / 2010-02-09 20:11
No cóż, jakby to powiedział wielki architekt z pewnego filmu, pewnych braci:

"Nieciągłość Michnix'u" :-)
deimos / 194.106.193.* / 2010-02-09 20:10
Ja byłbym zadowolony, gdyby za sobą zabrał całą swoją bandę sterowanych przez WSI kryminalistów pod nazwą "projekt PO". Kto nie wierzy, polecam przegrzebać wypowiedzi G.Czempińskiego :-)
joe 777 / 213.158.199.* / 2010-02-09 19:55
Bardzo dobrze, że Tusk chce zostać na kolejną kadencję Premierem. Musi przecież dokończyć swoje monumentalne dzieło, prace, o której będą jeszcze kolejne pokolenia wspominać z wielkim uznaniem - ORLIKI. Tak, te areny, stworzą w przyszłości tytanów sportu - a nasi złoci chłopcy będą walczyć z Brazyliczykami, Hiszpanami, Włochami o Puchar Świata. Ten sport nakręci naszą gospodarkę na maxa. Przegonimy Irlandię, Japonię, a może nawet i ....same Chiny. Do tego jednak potrzebny byłby Tusk na dalsze kadencje jako Premier...taki geniusz rodzi się raz na 1000 lat...
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-01-29 14:40
Ogłoś, że emigrujesz błaźnie - to cię poprze 98 proc
Pajchiwo / 2010-01-29 07:16 / Tysiącznik na forum
W sumie zabawne - Tusk ma dwa sukcesy, oba wynikające z tego, ze czegoś nie zrobił. IMHO nie dlatego, że był mądrzejszy od zachodu, ale dlatego, ze w naszym budżecie nie ma już kasy...
A ludzie nadal na niego glosują?
Coś nie do końca to rozumiem...
zibbitt / 195.117.22.* / 2010-01-29 03:55
http://www.rp.pl/artykul/2,426425.html

Ale tylko w Polsce niektóre media udają, że strach nie miał ma tu nic do rzeczy.
Wkurzony na PO / 79.185.67.* / 2010-01-29 00:04
Tak tak Tusk sie chwalił dzisaj w wywiadzie po
Faktach, że w PO jest duża ławka godnych jego
następców. Ich jest rzeczywiscie najwięcej ma
rację przypatrzmy się bliżej kilku z nich:
1. Zbych dla przyjaciół "Blady Zbyś" - idealny
kandydat na prezydenta - będzie prezydentem na
posyłki kryształowych biznesmenów typu Rychu,
2. Miro kolega Zbycha , Grzecha i Donka dobrze gra
w piłkę i ma doświadczenie w obcowaniu z masami -
ostatnio naotwierał się orlików co nie miara. Nie
czyta pism, które podpisuje , będzie szybko
podpisywał ustawy bez zrozumienia, nie będzie ich
wetował -jednym słowem będzie proces legislacji
szybko postępował,
3. Grzechu - "Chytre oczko" - umie łaczyć biznes z
polityką bardzo pragmatyczny no i wybitny eurydyta
bije go tylko Waldi Pawlak - polecam zdjęcie z
2003 r. z Rychem i jego zołnierzem na stadionie,
a opublikowane w GW,widać prawdziwą wieź między
przedstawicielami szemranego biznesu i równiez
mało przejrzystej polityki,
4. Palikot jego nie trzeba przedstawiać sam się
doskonale reklamuje. W jednym ręku łeb świni w
drugim wibrator oto prawidziwe insygnia władzy
prezydenckiej,
5. Stefek Nisiołucha - profesor, ale co z tego jak
prostak i cham napewno będzie dzielił a nie łączył
naród,
6. Beata Sawicka, dobrze zna się na rynku
nieruchomości,ma zdolności aktorskie no i dobry
gust w doborze płci przeciwnej,
7. Rychu Sobiesiak to nic, że karany, dorobi się
ustawę na potrzeby, zeby kandydował na
prezydenta,inteligenty koleś prawdziwy
przedsiębiorca i biznesmen wzór do naśladowania ma
już przygotowany swój dwór Miro, Zbych, Grzech
będą biegać mu na posyłki,
Myślę, że jeszcze parę ciekawych postaci
znajdziemy zapraszam do zgłaszania kolejnych.
Pomożemy Donkowi w wyborze tego najlepszego
kandydata z najlepszych
perukarz / 89.79.228.* / 2010-02-13 15:31
MIRO-Na PALACE>>>>>GRZECHO-Na PREMIERA>>>RYCHO-Na MINISTRA FINANSOW!!!!!!!!!!!BEDZIE ELDORADO!!!! Tusk zostanie KRUPIEREM-Palikot bedzie tanczyl na RURZE w Kasynie!!POLACY beda zyc w MILOSCI do blizniego!!
prawiezaratralalal / 77.254.201.* / 2010-01-29 00:01
Nawet smród z gaci nie roznosi się w takim tempie jak pozytywne reakcje na tuskowe p*******
zibbitt / 195.117.22.* / 2010-01-29 03:56
Jak wystartuje Komorowski to dopiero brudy tego jegomościa zaczną wypływać na wierzch. Przy nim Miro i Zbychu to małe Miki.
deimos / 194.106.193.* / 2010-02-09 20:08
Heh, uważaj kolego, komentarze na temat powiązań Komora z panem Kruchem, grubym Rychem, WSI i panami Dukaczewskimi itd. nie są popularne wśród moderatorów.

Generalnie WSI sra po gaciach przed ujawnieniem tych informacji. W niedzielę ocenzurowano, po chamsku przerywając program "Pod Prasą" po wypowiedzi red. Jachowicza.

Pewne jest jedno, gdyby Jamajka poszedł na dno, to zabierze ze sobą Palikota i paru innych oryginałów.
paulbociek / 2010-01-28 23:49 / Bywalec forum
Jeśli chodzi o zbieżność terminu tego wystąpienia z przesłuchaniem Drzewieckiego to jest to zbieżność zbyt wyraźna aby mogła być przypadkową, Premier sam powinien zadbać aby takiej zbieżności NIE BYŁO!!! Jeśli do tego dopuścił to tylko źle o nim świadczy.
paulbociek / 2010-01-28 23:41 / Bywalec forum
Ciekawe czy tym razem wytrwa w swojej deklaracji. Jak mu się ta sztuka uda to wtedy będę zadowolony!!!
Pilsener / 2010-01-28 23:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przynajmniej dopóki system partyjny nie zostanie zastąpiony systemem demokratycznym. A prezydent i jego świta to mi zwisa i powiewa, po co nam taki urzędnik? Wystarczy mi już, że wstydzę się za premiera i jego największy na świecie rząd, po co mam popierać stanowisko, które kojarzy mi się z filipinlandią, nieustannym konfliktem z ministerstwem spraw zagranicznych, sporami kompetencyjnymi mniejszej rangi czy też wetowaniem rodem z sarmackiej krainy dobrobytu.

A może o to właśnie chodzi? By kasa płynęła a jeden zwalał winę na drugiego? Tusk nie może bo Kaczyński, a Kaczyński bo Tusk, ale kasę i przywileje obaj dzielą zgodnie.
studentMIM / 2010-01-28 23:39 / Tysiącznik na forum
Możesz mi powiedzieć, co niedemokratycznego jest w wyborach prezydenckich?
Pilsener / 2010-01-29 16:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Akurat te wybory są demokratyczne, miałem na myśli wybory do sejmu bo są najważniejsze, braki demokracji w tych wyborach rozlewają się na cały kraj i skutkują niską jakością klasy politycznej i tak zwanego "życia publicznego", co dotyka także kandydatów na prezydentów jak i wszystkich innych polityków.
były wyborca PO / 83.20.36.* / 2010-01-28 22:20
Dziwna decyzja,dwa lata kampani ze szkodą dla Polski i w ciągu paru dni wycofuje się.Musi być w tej sprawie drugie dno.
Tolek Banan / 83.22.209.* / 2010-01-28 22:59

Premier nie będzie kandydował na prezydenta

W tej sytuacji OGŁASZAM...
Będę kandydował na prezydenta!
T.B.
sceptyk / 2010-01-28 23:13 / Tysiącznik na forum
Ni e masz szans.
Kononowicz wygrywa w I turze.
I wtedy zlikwiduje wszystko, tak, że już niczego nie będzie.
gfds / 194.146.217.* / 2010-01-28 22:04
http://www.solidarni.org/publicystyka/polska/jak_zmanipulowano_wybory_2007_roku
prawda_o_PO / 109.243.151.* / 2010-01-28 22:23
„Zmień kraj. Idź na wybory”. Zapomniano dodać, że chodzi o zmianę kraju w republikę bananową.
---
http://prawdaoplatformie.blogspot.com/
wioskowymędrek / 79.185.225.* / 2010-01-28 22:38
Gó..wno prawda. W republikach bananowych banany są tanie. A u nas nie. Stąd wniosek : nie jesteśmy republiką bananową.
sceptyk / 2010-01-28 23:14 / Tysiącznik na forum
Nieprawda!
U nas banany są tańsze niż w Finlandii, chociaż Finalandia jest największym producentem bananów w UE.
zibbitt / 195.117.22.* / 2010-01-29 03:58
U nas banany są tańsze niż jabłka - i tu jest cud.
klawiszAA / 79.185.225.* / 2010-01-28 21:39
Wzięli się chłopaki do roboty. Do północy poparcie dla decyzji tuska dojdzie do co najmniej 125%. Tusku musisz..iść w pi...zdu.
FirezeuG / 2010-01-28 21:28 / Tysiącznik na forum
Sytuacja jest ciekawa. Przyznam że spodziewałem się takiej decyzji, ale to oznacza że nie jest to "wyskok" ale przemyślana strategia.
Pewnie się to jednym spodoba, a innym juz nie dokońca, ale takie postawienie sprawy oznacza że Tusk ma zamiar pozostać Premierem przynajmniej kolejną kadencję. Jeśli to jest jego celem to ja mu tylko przyklasnę. Możliwe że w związku z powyższym będzie przykładał więcej starań do tego co robi, bo przecież ktoś musi go (stosuje dla uproszczenia zamiast PO) na tą 2 kadencję wybrać, a niezadowolone spoleczeństwo tego nie zrobi. Może wreszcie doczekaliśmy się człowieka który chce zabawić na tym stanowisku przez dluższy czas i realizować jakiś PLAN. Taki obrót spraw jest bardzo pokrzepiający.

Tak czy inaczej myślę że plan Tuska wygląda następująco:
Teraz daję sobie luz ze stołkiem Prezydenta, powalczę jako Premier, jak ludzie zobaczą że przez 2 kadencje udało mi sie zrobić coś dobrego to wtedy wystartuję i mam nadzieje że uda mi się załapać na 2 tury :)
pan władek / 89.231.102.* / 2010-01-28 23:47
masz oczekiwania pensjonarki
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy