Forum Polityka, aktualnościKraj

W Poznaniu budują. Co nowego w tym roku?

W Poznaniu budują. Co nowego w tym roku?

Money.pl / 2013-01-14 10:29
Komentarze do wiadomości: W Poznaniu budują. Co nowego w tym roku?.
Wyświetlaj:
zyggi / 89.230.199.* / 2013-06-23 11:15
wiem, że kończą budowę osiedla oaza piątkowo, jest już osiągnięta ostatnia kondygnacja, piątkowo to jedna z fajniejszych i bezpieczniejszych dzielnic Poznania więc na pewno będzie spore zainteresowanie tym osiedlem
Demi998 / 62.21.50.* / 2013-06-03 22:15
Osiedle Tygrysie w Robakowie - już część oddana do użytku, połowa na wykończeniu.
e_m_ill / 89.230.199.* / 2013-05-24 18:55
ciekawe się zapowiada osiedle Oaza Piątkowo, kończą już budować więc pewnie niedługo oddadzą do użytku. Można sobie w necie nawet poszukać aktualnych zdjęć z budowy.
antek N / 178.180.204.* / 2013-05-16 14:45
jestam jak inwestycja na os.Piatkowo bo tam buduje JWC znany deweloper zapewne nie ma problemow z zbytem.Mysle ze wiele ludzi potrzebuje mieszkan i czekanie ze spadna ceny ale pewnie do pewnego stopnia.
maciej_poznaniak / 81.219.162.* / 2013-04-29 09:57
w artykule zapomniano wspomniec, że w budowie jest V etap osiedla leśnego w czapurach. jedna z ciekawszych inwestycji pod poznaniem.
solta / 83.8.213.* / 2013-01-14 13:35
"Jednak analitycy ostrzegają, że trend ten się odwróci i ceny będą rosły." Hahahahahahahahahahahahahahhahah, kto Wam płaci za te brednie. Hahahahahahahahahahha
Andrzej 345 / 2013-01-14 14:49 / Bywalec forum
No jest to penwa ciekawostka dla mnie że najpierw podaje się że ceny będą spadać, a później że będą znowu iść w górę...
wartoośćX / 95.40.75.* / 2013-01-14 11:52
By prognozować jakie bedą kształtowały się ceny nieruchomości nie trzeba być żadnym ekspertem, wystarczy trochę logiki.
Obecnie ceny spadają ale bardzo powoli, przynajmniej ceny ofertowe. Jednak jeśli ktoś naprawdę chce sprzedać mieszkanie musi zejść z ceny ofertowej ok. 20%. Pamiętam jak w czasie górki mieszkaniowej byli tacy co krzyczeli za mieszkanie w " wielkiej płycie" na mokotowie po 10 tys za metr, gorsze jest, nawet znalazły się osoby co takie mieszkanie kupili. Teraz oferty są po 7-8 tys, a moim zdaniem te mieszkania są warte ok. 4 tys. w nowym budownictwie 6 - 7 tys. Ci co maja takie mieszkania na handel mogą się ze mną nie zgadzać i takie ich prawo. Ja wyraziłem swoją opinię i proszę o zachować dla siebie komentarze w stylu że pewnie mieszkam z rodzicami w kawalerce, i czekam będę czekał w nieskończoność na spadki, gdyż na szczęście mam gdzie mieszkać i nie jestem obecnie zainteresowany kupnem nieruchomości.

Pozdrawiam.
ananalityk / 77.253.194.* / 2013-01-14 10:29
"Ceny mieszkań wciąż delikatnie spadają, dlatego niektórzy świadomie odkładają kupno mieszkania. Jednak analitycy ostrzegają, że trend ten się odwróci i ceny będą rosły."Dobry żart -z zaczętych deweloperskich inwestycji co najmniej połowa nie zostanie ukończona przez najbliższe 10 lat jak chcecie państwo aby wasze dzieci dorastały na nie skończonym placu budowy to zachęcam do kupna .Już w Poznaniu stoją od 2-lat osiedla gdzie wybudowano 2-3 bloki i fundamenty na kolejne 2-3 i stop -wizualizacja wirtualna pięknie się prezentuje na stronach internetowych deweloperów a jak zajedziemy na miejsce to ani drogi ani parku ani placu zabaw dla dzieci ciekawe za co wykończą te inwestycje dewelopery jak nic upchnąć nie idzie .

Najnowsze wpisy