Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Sejmie o rozporządzeniu dotyczącym podwyżek dla policjantów

W Sejmie o rozporządzeniu dotyczącym podwyżek dla policjantów

Wyświetlaj:
Policjant / 84.38.81.* / 2007-12-07 12:57
Lekarze potrafią wywalczyć podwyżki!!!Górnicy potrafią wywalczyć podwyżki!!!Pielęgniarki potrafią wywalczyć podwyżki!!!!Tylko Policja nie potrafi wywalczyć podwyżki!!!.Moim zdaniem to wina związków zawodowych,tych którzy siedzą na stołkach w KGP i biorą po 6000 zł m-cznie pensji i nie chcą się wychylać żeby się nie narazić i stracić posady.Wszystkie grupy zawodowe mogą strajkować tylko Policja nie bo zwolnią kilku dla przykładu i zastraszą resztę.Tak być nie powinno.Policja powinna postawić konkretne warunki i nie godzić się na okruchy bo każdy ma już dość zakłamania i obietnic.Dziuwnym trafem jak mowa jest o podwyżkach dla Policji to zaczynają strajkować inne grupy zawodowe.I co z tego wynika zabiera się obiecane znaczne podwyżki Policjantom i daje się np.Lekarzom!!!Wprowadza się poprawki do ustawy budżetowej i znowu Policji zostają ochłapy.Do czego to podobne żeby lekarz zarabiał 10000 zł pensji zasadniczej a Policjant po studiach po szkole oficerskiej 2800 zł:)))) to kpina i jeszcze raz kpina.Lekarz ze specjalizacją za jeden dyżur w niedzielę dostaje netto 800 zł znam lekarzy którzy mają p[o 8 dyżurów w miesiącu.Stać go wziąść samochód na raty np.Passata nowego z salonu i spłacać go za jeden dyżur na pogotowiu co miesiąc.Do czego to podobne pytam się jeszcze raz??? w jakim kraju ja żyję.Jeśli Policja nie dostanie podwyżek związkowcy powinni zarządzić strajk np.Włoski przyjmować zawiadomienia i odkładać na bok,reagować tylko i wyłącznie na zagrożenie życia i zdrowia ,nie karać mandatami tylko pouczać,pouczenie też jest formą kary.Jeśli lekarze łamią przysięgę HIPOKTATESA to dlaczego Policja nie może walczyć o swoje takim samych lub podobnym sposobem.Górnicy też potrafią postawić na swoje bo jak nie to do Warszawy z łańcuchami i twarde warunki.I tu jest pies pogrzebany wszystkim wolno a Policji nie.Tak być nie powinno.Słyszę jak Policjanci rozmawiają ze sobą jaka płaca taka praca.Oczekuje się od nich rzeczy niemożliwych za takie pensje i może ktoś to zauważy,bo co niektórzy mogą się obudzić z ręką w nocniku,bo nie będzie miał kto służyć i ludzie doświadczeni odejdą w oku mgnienia.
cnpp / 83.3.166.* / 2008-02-07 00:07
Bardzo pięknie wszyscy piszą. Jeśli komuś się nie podoba w Policji to zawsze może zrezygnować i zająć się czymś innym. Praca na państwowym etacie to laba (wiem bo pracowałem). Firmy prywatne to jest niezła jazda. 0 urlopów, wolnych sobót i praca najlepiej po12 godzin. Ja zarabiam 4tys. miesięcznie przy 60-70 godz/tyg. Dodam ze też narażam zycie pracując na wysokościach (40 metrów) w firmie budowlanej. Pracuję fizycznie a posiadam wyższe wykształcenie, a ludzie traktują pracowników budowlanych jak śmieci. Chętnie zamieniłbym sie na pracę w policji. Kochani pracownicy policji!!!!------POLICJA WAM żYCIE URATOWAŁA. Zarabiacie średnio po 2tys. (z dodatkami) i wam mało!!!! Z waszym wykształceniem i umiejętnościami to możecie pracować w ochronie za 1200zł ( i też narażać zycie ). PA NIEROBY!!!!!!!!!!!!!!!
Rafaello6 / 83.13.41.* / 2008-10-22 19:06
Tobie życie uratowało pewnie to, że pracujesz.
NarzeczonaPolicjanta / 83.20.100.* / 2008-02-25 22:25
Sam jestes nierob wiesniaku (nie obrazajac ludzi z wioski) .BO piszesz durnoty sam zarabiajac 4 tys. i cwaniaczysz ze powinni sie cieszyc.. To czemu tam nie jestes skoro wszystkie rozumy pozjadales na ten temat... Zostaw ta prace za te niepotrzebne 4 tys...Narazasz zycie? Owszem, ale chyba nie tak czesto..Wykształcony!!?? Krowy doic a nie glos zabiera...
grtg / 83.13.24.* / 2008-02-10 21:25
ty z taką inteligencją i takim słownictwem nie wiem gdzie możesz pracować
zrezygnowany / 83.19.163.* / 2008-02-10 02:48
człowieku bzdury piszesz - bo w du... byłeś i gó.... widziałeś
czarna pantera / 77.115.127.* / 2008-02-08 22:21
Skąd masz takie informacje, że zarabiamy średnio po 2 tyś. Wstąp w nasze szeregi to się przekonasz dlaczego mówimy, że pensje są małe. A tak na marginesie jak potrzebujesz pomocy to gdzie zadzwonisz? Zapewne do majstra aby pomógł Ci zejść na dół bo nie masz jaj aby się przyznać że się boisz!!! Patrz sobie nadal z góry.
cnpp / 83.3.166.* / 2008-02-12 23:01
Już nie mówcie, że nie macie 2 tys. miesięcznie ( dodajcie 13-stkę i mundurówkę). A jak potrzebowałem pomocy to policja nie pomogła. A co do inteligencji w policji to........... :-)
Kiedyś miałem kolizję (oczywiście nie z mojej winy) hihihi.
Dopiero po 45 minutach od wezwania i 3 telefonach policja raczyła przyjechać, a było to 5km od komendy. Na koniec tego całego zamieszania dali mi kwitek że zatrzymują dowód rejestracyjny. hihihihihi
Po krótkiej chwili oddali mi ten dowód. Wtedy miałem ten kwitek o zatrzymaniu dowodu i dowód w ręcę.
Jaja były później jak przyjechali (prywatnie) do mnie do domu i ładnie prosili o dowód. ZYCZĘ WAM POSELSKICH ZAROBKÓW!!!!!!! to i tak dla was za mało pewnie??!?!?! Oni nic nie robią, Wy z resztą też.!!!
(duzo jeżdżę samochodem więc pewnie się spotkamy)
pa
Romek 300 / 212.182.95.* / 2008-02-07 17:47
Co Ty chcesz od wykształcenia Policjantów, ja mam magistra, zarabiam w policji2000zł, jesteś źle poinformowany bo co drugi w policji ma wykształcenie wyższe i szlifuję krawężniki. Jak ci się nie podoba w budowlance z wykształceniem wyższym to wstępuj do policji dostaniesz na początek 1500zł, jest duzo etatów i nie ma za bardzo chętnych.Pa
Marciaaaa / 88.199.179.* / 2009-02-21 13:15
kto ci kazal baranie isc z mgr do policji!! wiekszosc po resocjalizacji, gdzie moja siostra by to zdala! hehehe! moj chlopak pracuje w policji i mowi,ze takich glabow nie widzial, a co dopiero inteligencja kobitek-babochlopow! moj facet gada,ze to aseksowne i akobiece i wygladaja jakby byly oderwane od kasy z biedronki! mojej kumpeli ojciec pracuje w policji 32 lata w sekscji dochodzeniowo-sledczej i mowi,zeby w policji byli w miare normalni ludzie, to trzeba by bylo cofnac nabory sprzed 5-6ciu lat! a moj wujek (tez 32 lata w plicji-drogowka) jak widzi babe, to mu piana w ustach sie pojawia i powiedzial,zeby byl komendantem to by te glupie babaska powypier***** z tej instytucji!
jola6817 / 2008-01-26 19:38
o podwyzkach sie duzo mowi lecz beda one dla komendanyow od 1000-1500 pozniej dla
naczelnikow kierownikow biblotekarz oraz dla tych z koloratkami a reszta niech dalej gloduje i mieszka kontem u obcych lub jak sie uda to u rodzicow 3-4 na malym pokoiku A wyzszy ranga z 1 dzieckiem na 4 pokojach lub w domu prywatnym bo moze wziac kredyt isplacac bez odmowienia sobie idziecku czego kolwiek
Krzysztof 111 / 84.38.81.* / 2007-12-07 12:56
Lekarze potrafią wywalczyć podwyżki!!!Górnicy potrafią wywalczyć podwyżki!!!Pielęgniarki potrafią wywalczyć podwyżki!!!!Tylko Policja nie potrafi wywalczyć podwyżki!!!.Moim zdaniem to wina związków zawodowych,tych którzy siedzą na stołkach w KGP i biorą po 6000 zł m-cznie pensji i nie chcą się wychylać żeby się nie narazić i stracić posady.Wszystkie grupy zawodowe mogą strajkować tylko Policja nie bo zwolnią kilku dla przykładu i zastraszą resztę.Tak być nie powinno.Policja powinna postawić konkretne warunki i nie godzić się na okruchy bo każdy ma już dość zakłamania i obietnic.Dziuwnym trafem jak mowa jest o podwyżkach dla Policji to zaczynają strajkować inne grupy zawodowe.I co z tego wynika zabiera się obiecane znaczne podwyżki Policjantom i daje się np.Lekarzom!!!Wprowadza się poprawki do ustawy budżetowej i znowu Policji zostają ochłapy.Do czego to podobne żeby lekarz zarabiał 10000 zł pensji zasadniczej a Policjant po studiach po szkole oficerskiej 2800 zł:)))) to kpina i jeszcze raz kpina.Lekarz ze specjalizacją za jeden dyżur w niedzielę dostaje netto 800 zł znam lekarzy którzy mają p[o 8 dyżurów w miesiącu.Stać go wziąść samochód na raty np.Passata nowego z salonu i spłacać go za jeden dyżur na pogotowiu co miesiąc.Do czego to podobne pytam się jeszcze raz??? w jakim kraju ja żyję.Jeśli Policja nie dostanie podwyżek związkowcy powinni zarządzić strajk np.Włoski przyjmować zawiadomienia i odkładać na bok,reagować tylko i wyłącznie na zagrożenie życia i zdrowia ,nie karać mandatami tylko pouczać,pouczenie też jest formą kary.Jeśli lekarze łamią przysięgę HIPOKTATESA to dlaczego Policja nie może walczyć o swoje takim samych lub podobnym sposobem.Górnicy też potrafią postawić na swoje bo jak nie to do Warszawy z łańcuchami i twarde warunki.I tu jest pies pogrzebany wszystkim wolno a Policji nie.Tak być nie powinno.Słyszę jak Policjanci rozmawiają ze sobą jaka płaca taka praca.Oczekuje się od nich rzeczy niemożliwych za takie pensje i może ktoś to zauważy,bo co niektórzy mogą się obudzić z ręką w nocniku,bo nie będzie miał kto służyć i ludzie doświadczeni odejdą w oku mgnienia.
Policjant / 193.41.113.* / 2007-08-22 16:11
Jako Policjanci na ulicy, narażając własne życie i zdrowie, zarabiamy grosze!!! Za taką prace rzucają nam ochłapy, a wafle za biurkami, chlając kawe i żrąc ciastka zarabiają kilkakrotnie wiecej!!!!!! Co to jest??? to pOLSKA???
To jest jakiś kraj 3ciego świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakie podwyżki????????? Sami podzielą dla siebie, skoro naliczenie podwyżki ma zależeć od wafla przełożonego!!!
To BEZAPELACYJNIE powinno być dane KAŻDEMU policjantowi na ulicy!!!!!!!!!!!!
Ludzie, jeśli czytacie ten post, to posłuchajcie mnie i nie idzcie do pracy do Policji, bo was bedę mieli za śmieci i nic nie osiśgniecie bez tzw."pleców"!!!!!!!!!!!!1
A tej "firmie" życze tego, żeby wogóle nie było chetnych do pracy, to może zaczną nas Policjantów traktować jak ludzi, a nie jak bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ktrzysztof / 84.38.81.* / 2007-11-19 16:17
Pracowałem na ulicy 13 lat i byłem narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwa.Nigdy nie brałem nagród za zatrzymanie sprawcy włamania czy też złodziei samochodów bo tłumaczono mi,że nie ma pieniędzy i że nie dostanę.Postanowiłem więc uczyć się dalej i zostać oficerem.Skończyłem WSPoL Szczytno i zostałem oficerem.Jestem teraz dyżurnym w KPP na 8 grupie zaszeregowania i pensja moja wynosi tylko 400 zł więcej jak policjantowi na ulicy w stopniu podoficera policji.Praca dyżurnego policji w obojętnie jakiej KPP i KMP pomijając KWP jest bardzo ciężka i stresogenna.Pomimo tego zgodnie z nowym zarządzeniem zabiera się ówczesne grupy zaszeregowania i z 8 grupy przechodzę na grupę 6 równając się z tym z kierownikiem PP /Posterunku Policji/ który ma 5 -ciu ludzi pod sobą,a ja 60-ciu.Więć pytam się jaka jest sprawiedliwość i jaki niekompetentny i płytkomózg przyczynił się do tego zarządzenia.
policjant / 83.31.3.* / 2007-09-30 16:26
popieram, jestem młodym policjantem i zdaję sobie sprawę że młodemu nie wszystko dane jest od razu, jednak co to ma być za policja jeżeli młody robiąc największe wyniki dostaje najmniejsze pieniądze a od przełożonego pochwałe " młody tobie i tak się nic nie należy", a plecaki zgarniają wszystko, awanse i pieniądze
sadek / 81.219.213.* / 2007-06-19 21:59
powinnismy zarabiac minimum 4000 zl a nie jakes smieszne 700 zl co to jest ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
same ochlapy!!!!!!!!!!!!!!!!!
a te pajace w rzadzie okradaja polske
a tu policjant z glodu umiera
starcza od 1 do 15 a co dalej
i jak tu nie brac lapowek
sadek / 81.219.213.* / 2007-06-19 21:59
powinnismy zarabiac minimum 4000 zl a nie jakes smieszne 700 zl co to jest ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
same ochlapy!!!!!!!!!!!!!!!!!
a te pajace w rzadzie okradaja polske
a tu policjant z glodu umiera
starcza od 1 do 15 a co dalej
i jak tu nie brac lapowek
sewo / 83.8.20.* / 2007-12-13 15:52
popieram -jestem policjantem z 17 letnik stażem i mam już dość
Policjant / 193.41.113.* / 2007-08-22 16:13
POPIERAM W 1000000%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość / 83.10.36.* / 2007-12-11 23:16
ja również popieram, ja zarabiam 1500 zł., a z łapówek mam 2000 zł, to łącznie mam ??????? tyle powinienem zarabiać legalnie
antyłapówkarz / 87.206.165.* / 2008-02-10 13:32
aha poczekaj.....jak Cie zawina to gów... bedziesz miał
żona policjanta / 83.11.209.* / 2007-12-12 13:10
dobrze że bierzesz, bo jak nie brać przy takiej wypłacie.!! Mój mąż nie bierze łapówek i dlatego nie wystarcza nam od 1 do 1 :(((
jola6817 / 2008-01-26 19:48
moj maz pracuj juz 25 lat mamy 1 dziecko mieszkamy kontem u rodzicow jezdzimy starym samochodem Maz ma zniszczone nerwy .Moze wkoncu tak jak zony gornikow my sie zbiezemy iw koncu cos wywalczymy dla naszych mezow i rodzin
rmp / 83.27.210.* / 2008-01-03 17:19
jest wszystko ok ale jak cię złapią tracisz wszystko.gadanie i pisanie doprowadzi nas tylko do zawału żeby jaki mądry zadecydował o strajku toby dostali po dupie.Pany każdy z NAS daje do budżetu ok 8000 miesięcznie.aby nastąpiła zmiana musi by jakieś BUM
wladza / 82.177.34.* / 2007-11-21 16:56
to jest wszystko do bani za zatrzymanie sprawce na goracym uczynku i kradziona giwera dali mi premi 200 zl brutto gdzie jest sprawiedliwosc?a ile wezma za mnie inni?
Akasz / 83.19.8.* / 2008-10-17 13:53
Zgadzam sie z tym że policjanci powinni więcej zarabiać, ponieważ oni pilnują porządku w naszym kraju. Gdyby ich nie było w Polsce stało by sie bez prawie, nikt by nie przestrzegał prawa, człowiek by drugiego człowieka zabił, za to że go zdenerwował.Nikt by nikogo nie szanował

Najnowsze wpisy