Forum Polityka, aktualnościPolityka

W Sejmie pokłócą się o in vitro. Projekt może trafić do kosza

W Sejmie pokłócą się o in vitro. Projekt może trafić do kosza

Wyświetlaj:
jabara / 2009-01-14 13:41
Dlaczego Gowin wyobraża sobie, że MUSZĘ wyznawać takie same zasady religijne jak on. A gdzie wolność wyboru, a gdzie świeckość Państwa i Prawa. Gowin zabiera gl;os w kazdej sprawie i zawsze mowi tak, jak pragnie tego Kościół. Gowin chciałby bardzo aby karalnym było wyznawanie innych wartości moralnych, niż te , które nakazuje Kościół. A ja mam to tam - panie Gowin - gdzie jest ciemno, jak u Murzyna.
man13 / 2009-01-13 13:31 / Tysiącznik na forum
A kto zabrania wiernym kościoła katolickiego w przestrzeganiu nakazów tego kościoła. RP staje się państwem wyznaniowym i czas z tym kończyć.
Bankier_7 / 2009-01-13 11:03 / portfel / Punktator
Daliby już spokój wokół in vitro.
Zrozumcie wreszcie,iż żyjemy w XXI w. i takie zabiegi powinny być codzinnościa refundowaną przez Państwo i bez dywagacji czy komórki są już zarodkami itp.
Idźmy z postępem a nie jemu naprzeciw - jest tyle par/małżeństw,które nie mogą mieć potomstwa i patrząć na posła Gowina jak to filozuje na różne tematy to "nóż mi się w kieszeni otwiera" a ziemniaki czwórkami z piwnicy wyskakują!!!
.
Panie Gowin skoro Panu zależy tak na Rodzinie to czemu p******* opwiada Pan zamist wychodzić im na przeciw?
asti / 193.200.216.* / 2009-01-13 10:34
i wciąż to samo - dwie połączone komórki to już człowiek... co za bzdura!

Najnowsze wpisy