Forum Forum finansoweInne

W tym roku PKO BP chce zarobić więcej

W tym roku PKO BP chce zarobić więcej

skomentuj
Wyświetlaj:
kriska / .* / 2003-10-26 00:15
PKO BP w tym roku pobrał z mojego ROR bez żadnego ostrzeżenia 150zł za przedłużenie linii kredytowej. W zeszłym roku to było 60zł. Jeżeli w ten sposób zwiększają swoje zyski to może być to ich ostatni tak dobry rok. W każdym razie ja po tej przygodzie uciekam z PKO BP!!!
Obiektywny / .* / 2003-10-25 14:35
Nie zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Jakie duże opłaty i prowizje ???? chyba ta osobo w ogóle nie zna ofert innych banków - zapraszam do lektury przejżenia oferty banków, które doją swoich do progów bezczelności. Zmniejszenie kosztów rzeczowych poprzez redukcję etatów i zmniejszanie płac badź braku ich podwyższania ??? proszę porównać wzrost zatrudnienia z innymi pracodawcami - Bankami a odpowiedź przyjdzie sama. Nie lubę jak osoby nie mające pojęcia wypowiadają się w pełnym przekonaniu . Pozdrawiam
kazel / .* / 2003-10-24 09:56
PKO BP i tak zarabia dużo, ściągając od właścicieli ROR-ów nie małe prowizje za prowadzenie rachunków i opłaty za dokonywane transakcje nie dając nic w zamian. A ta duża liczba klientów jest dlatego, że duża cześc Polaków trzyma w tym banku pieniądze z przyzwyczajenia, bądź przed obawą utraty pieniedzy w innych bankach, mysląc, że człon nazwy "BP" oznacza tak jak w przeszłości "Bank Państwowy", ale to już jest "Bank Polski".A ta "redukcja kosztów rzeczowych" - dobre sobie. Jak mysle, to jest redukcja zatrudnienia i obniżka płac, bądź jej nie podwyższanie w kolejnych latach.A wynagrodzenie wysokich urzedników w tym banku nie jednemu sie marzy.Co do połączenia PKO BP z PZU SA, to myśle, że głupszego pomysłu byc chyba nie mogło. Połączenie dwóch monopolistów, którym "nie zależy", stworzyłoby jakąs hybryde finasnową o niebardzo sprecyzowanym kierunku działania i rozwoju nie mówiąc już o tym kto miałby tym zarządzać.P.S: Ciekawe kiedy nastąpi połączenie e-PKO z Inteligo ???
Obiektywny / .* / 2003-10-25 14:37
Ps. Inteligo już dawno połączyło się z PKO a w zasadzie zostało wykupiona
obiektywny / .* / 2003-10-25 14:42
PKO zdziera prowizje od klientów z ROR itd. . ? chyba ta osoba nie ma pojęcia o ofercie i pazerności innych banków, które bezczelnie zdzierają prowizje . Proszę porównać wzrost płac pracowników PKO i innych Banków - odpowiedź otrzyma Pan/Pani sama. A nawet jeśli dorżej będzie to wolę oddać Poslkiemu a nie zagranicznym inwestorą. Zapraszam do lektury ofert banków i analizy dochodów pracowników w sektorze bankowym.
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: