WADEX

ciekawyyyyy / 62.111.192.* / 2008-06-16 11:02
firma ta jest notowana na New Connect. Czy koledzy i koleżanki moga wzbogacic moja wiedze nt tej spółki i sensowności inwestycji w te akcje. Wiem że robią systemy kominowe i maja calkiem niezle wyniki i dobre prognozy (pyt czy realne?).
Wyświetlaj:
Tadzio361 / 213.241.18.* / 2018-02-26 07:47
Jestem po pierwszej rozmowie o prace do tej firmy i muszę powiedzieć,że zdecydowanie był to pierwszy i ostatni mój kontakt z tą firmą. Właściciel tak mniemam zachowywał się wręcz ordynarnie. Kompletny brak kultury osobistej, nie był w stanie zapoznać się z aplikacją potencjalnego kandydata. Na trzy stronicowy życiorys wyczerpująco opisujący zakres obowiązków stwierdził,że aplikacja jest lakoniczna. Pozostawiłam to bez komentarza. Pytania zupełnie nie związane z doświadczeniem zawodowym a bardziej osobistym, miejsce pracy rodziców, męża, dlaczego nie jestem zarejestrowana w up itp. Co to ma do rzeczy nie wiem. Ale pewnie się nie znam :). Po 10 minutach mojego przesłuchania informacja,że praca to trzy stanowiska w jednym, wynagrodzenie nieokreślone i na sam koniec informacja,że to praca na własnej działalności gospodarczej, bo to zakład pracy chronionej czego w ogłoszeniu oczywiście już nie było i nie mogą sobie pozwolić zatrudniając osobę pełnosprawną na utratę statusu zpch. Wyszłam z tej rozmowy bardzo zniesmaczona.
Szanowny Panie Prezesie! W przeciwieństwie do Pana ja sobie cenię mój własny czas i wypadałoby dając ogłoszenie dokładnie sprecyzować oczekiwania, warunki zatrudnienia oraz stawiane obowiązki. Straciłam tylko czas i pieniądze na dojazd.
Nie polecam tej firmy zdecydowanie.
Michał Łacny / 83.4.51.* / 2014-09-03 10:24
Spekulacje względem akcji WADEX.SA
Na giełdzie się nie znam ,ale niedługo zima.
Akcje spółki zawsze windują do góry w okresie
zimowym...Kup teraz sprzedaj w okresie styczeń marzec 2015 roku. To na pewno zarobisz......
Mateusz278 / 213.241.18.* / 2018-02-26 07:56
Hala nie ogzewana zimno brak ogrzewania cały czas oszczędności nie polecam tu pracować ręce marznom Zimoń i w krajach trzeba chodzić jak na budowie nie polecam zarobki też nędza Brak szacunku do pracownika umowy iowe na najniższej krajowej i do tego zawsze uginają z wypłaty na koniec miesiąca brak stabiizacji
MICHAŁ ŁACNY / 37.31.18.* / 2014-08-28 09:34
Zbigniew nie wiem czy pamiętasz,,,,,ale w Kłodzku ,,,,,,,tez masz spółkę Wadex inwest zoo.
Zbigniew która na dzień dzisiejszy to jakieś nieporozumienie inwesstycyjne .
Siedziba Grunwaldzka 29 Kłodzko sam wiesz ze to fikcja..
Nie podaje się w internecie nie istniejących adresów spółek.
Nie zaczyna się inwestycji " Od wycinki drzewa i sprzedaży " z fortu Owcza Góra Kłodzko.
Tez słyszałem ze należysz do tej znanej ...Jak wy na oto mówicie,,,,,,A Sitwy ....Tacy ludzie ponad
prawem......
WADEX / 83.18.92.* / 2009-09-13 19:00
Ta firma to wielkie nie porozumienie. Taka firma nie powinna wogóle istnieć. Sami złodzieje i oszuści. Powinni już dawno to zamknąc. zastanawiam się tylko gdzie jest skarbówka.
MICHAŁ LACNY / 37.30.48.* / 2014-08-03 19:24
FORT OWCZA GÓRA ,KŁODZKO TOTAL BEZ KOMENTARZA
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy