Forum uwagi ukryte

Wakacyjny klub - zapraszamy

Wakacyjny klub - zapraszamy

Redakcja forum / 2006-06-19 09:40
Tworzymy miejsce na pożyteczne informacje wakacyjne: gdzie pojechać, wyjątkowe miejsca, tanie bilety, pomysł na urlop. Podziel się pomysłem...
Wyświetlaj:
pabloo83 / 2006-08-06 17:07 / Bywalec forum
Polecam Mazury! Mikołajki dla bardziej zamożnych oraz Ruciane Nida dla osób z mniejszym portfelem. Noclegi w Rucianem wahają sie w okolicach 30-50 zł w ośrodkach nad samymi jeziorami niedaleko centrum miasta. Wspaniałe jeziora, lasy sa idealnym miejscem do uprawiania turystyki weekendowej ( pisałem o tym prace licencjacką więc troche o tym poczytałem. Poza tym mieszkam 100 km od Rucianego i jestem tam co rok)
Doskonałe warunki do zeglowania, mnówstwo stanic wodnych ośrodków wypoczynkowych wiec jest sie gdzie zatrzymać i odpoczać. W samym miasteczku mnówstwo kawiarni, restauracji a także dyskoteki dla spragnionych imprez wakacyjnych.
Polecam Ruciane- woda, lasy, spokój jednym słowem relax!
Pozdrawiam
maxx / 2006-07-19 21:23
Polecam Pieczyska nad Zalewem Koronowskim. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tam coś dla siebie. Warto zabrać rowery bo naprawdę będzie gdzie jeżdzić. Jeśli pasjonuje Cię wędkarstwo to także idealne miejsce dla Ciebie. Być może to właśnie tutaj pierwszy raz wybierzesz się z synem na ryby. Atrakcją (zarówno dla Ciebie i dzieci) będzie także podróż po zalewie statkiem i (nie wiem czy jeszcze istnieje) promem samochodowym. Jeśli masz zasobniejszy portfel to weź ze sobą jacht ;-) Jest sporo przystani, a i popływać będzie gdzie. A jak nie masz grubego portfela to będziesz miał chociaż ciekawe zdjecia z żaglówkami w tle.
Dzieci będą mogły popluskać się na strzeżonym kąpielisku (które ma jeden mankament - dość szybko robi sie głęboko ). Poza tym, kajaki i rowery wodne umilą czas każdemu.
Jeśli chodzi o kwatery to ceny od 30 PLN w górę, albo namiot na polu campingowym ;-)
W sumie to prawie jak Mazury, ale za duuużo niższą cenę.
maxx / 2006-07-20 01:03
A jeśli lubisz zwiedzać, a nie tylko leżć do góry brzuchem na plaży to koniecznie musisz przyjechać do Torunia - mojego rodzinnego city. Do zwiedzania jest wyjątkowa starówka, która cała została wpisana na listę UNESCO. Przede wszystkim powinieneś zobaczyć Ratusz Staromiejski, Kamienicę Pod Gwiazdą, dom w którym urodził się Mikołaj Kopernik, Krzywą Wieżę, ruiny zamku krzyżackiego i zamku dybowskiego i wiele wiele innych.
Ogromne jest także prawdopodobieństwo, że kiedy przyjedziesz to będzie odbywał się jakiś festiwal, bo w Toruniu prawie codziennie trwa jakiś festiwal. W końcu Toruń jest kandydatem do kulturalnej stolicy Europy.
Do obowiązkowych punktów programu należy także wypicie przynajmniej jednego piwa na Bulwarze Filadelfijskim i zobaczenie nocą podświetlanej starówki z tarasu widokowego.

Jeśli jesteś fanatykiem o.Rydzyka to do programu możesz dołączyć także zwiedzanie jego centrum medialnego.
A jesli jesteś ornitologiem, to napewno będziesz chciał zrobić sobie zdjęcie z (tylko nie wiem czy już jest) pomnikiem Łabędzia symbolizujacego zmagania mieszkańców z ptasią grypą ;-)

U nas możesz takze bawić się do białego rana w blisko 150 klubach, kawiarniach i pubach. A wszystko to także na starówce.

Z noclegiem nie będzie problemu, mamy nawet pole campingowe.

Jeśli pasjonują Ci średniowieczne i gotyckie budowle, to Toruń może być jednym z miejsc na Twoim szlaku turystycznym. Dalej możesz udać się do Chełmna, Grudziądza, Golubia - Dobrzynia i do Brodnicy, by po zwiedzaniu jej odpocząć w krainie jezior czyli Pojezierzu Brodnickim.

Wyprawa na każdą kieszeń.
Zapraszam
Redakcja forum / 2006-06-28 09:53 / Administracja forum
Zapraszamy
Redakcja forum / 2006-06-24 13:24 / Administracja forum
Gdzie pojechać na wakacje - podziel się swoimi fascynacjami.
CoNrAdO / 62.87.131.* / 2006-06-24 14:11
Jeżeli jesteś młoda osobą nie masz za dużo pieniedzy , polecam Mielno najlepsza miejscowosc na polskim wybrzezu kolo Koszalina:
ceny za dobe w pokoju waha sie w granicach 30 zł
bardzo dobry dojazd z Wroclawia i centrum Polski.
Mielno- jest mała turystyczna miejscowoscia pomiedzy jeziorem a morzem , jest tam mnowstwo klubow gdzie mozna poszalec w nocy , jest to miejscowosc dla osob aktywnych lubiacych sie bawic ,jezeli jestes taka osoba a tam nie byles to grzech...,przekonaj sie sam. Goraco polecam pozdrowki!!
zarek35 / 2006-07-07 16:26 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Mielno!? Oj, bywało się tam, bywało. Jeszcze jak byłem kawalerem.. Dla ludzi młodych na prawdę super! (Ciekawę czy jest tam jeszcze "nasz" bar "Oaza"?) A czy jest tam tanio? Polemizowałbym. Ale z drugiej strony gdzie nad polskim morzem jest tanio?
W zeszłym roku urlopik spędziłem z rodziną (2+2) w Karwi niedaleko Władysławowa. Byłem na przełomnie sierpnia i września. Było już na prawdę tanio! A miejscowość bardzo spokojna. Taka właśnie dla rodziny z małymi dziećmi. Może w tym roku rónież odwiedzę Karwię bo bardzo spodobało się tam moim dzieciom..
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy