Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Walcz o pełne odszkodowanie z OC

Walcz o pełne odszkodowanie z OC

Money.pl / 2008-03-25 09:53
Komentarze do wiadomości: Walcz o pełne odszkodowanie z OC .
Wyświetlaj:
amelka1256 / 83.238.11.* / 2008-03-26 09:28
Niestety firmy ubezpieczeniowe siedza cichutko jak trzeba komuś kase wypłacić. Wiele ludzi nie wie nawet że istnieje cos takiego jak odszkodowanie osobowe. Sama tez o tym nie wiedziałam. Ale przypadkiem trafiłam na osobe która pracuje w firmie zajmujacej sie odzyskiwaniem takich odszkodowań i dostałam całkiem niezłą kase (prawie 10.000)za szkody poniesione w wypadku. Myslę że gdybym sama chciała wywalczyć jakieś pieniądze to wcisnęliby mi marne grosze. Polecam takie rozwiązanie.
asiula2804 / 85.222.86.* / 2008-10-21 13:01
Maz mial wypadek /wybuch butli/ w samochodzie sluzbowym. Lezal w Moskwie na oddziale poparzen. Wlasciciel firmu twierdzi ze nie moze otrzymac odszkodowania i chce obciazyc meza stratami.Zupelnie nie rozumiem z tego nic a nic. Czy to tylko straszenie bo i wyplate dostal tylko z podstawy bez diet i dopiero po interwencji maja zglosic wypadek przy pracy - moze mi ktos pomoze tel 502395728 i email asiula2804@wp.pl mieszkam w Warszawie .
maggiec / 80.254.147.* / 2008-03-26 10:41
Sorry, ale nie polecam korzystania z pomocy biur oferujacych posrednictwo w uzyskaniu odszkodowania, moja sprawa ciagnela sie z marnym skutkiem przez 3 lata i dostalam marne grosze przy zmananym kregoslupie szyjnym. Dopiero adwokat ktorego wynajelam zajal sie profesjonalnie sprawa. Niech sie nikomu nie wydaje ze 10.000 PLN to duzo za obrazenia ciala. Za zlamana noge mozna wiecej dostac - wiem z praktyki. kwoty odszkodowania sa duzo duzo wyzsze - jezeli walczymy o nie z adwokatem.
Ale
przypadkiem trafiłam na osobe która pracuje w firmie zajmujacej
sie odzyskiwaniem takich odszkodowań i dostałam całkiem niezłą
kase (prawie 10.000)za szkody poniesione w wypadku. Myslę że
gdybym sama chciała wywalczyć jakieś pieniądze to wcisnęliby mi
marne grosze. Polecam takie rozwiązanie.
piasiu / 89.239.96.* / 2008-03-25 23:11
To teraz ja. Mo jojciec w styczniu miał wypadek. Jechał busem wycieczkowym do znajopmych w Niemczech. Doszło do wypadku pod Berlinem kierowca polskiego TIRA staranował tego busa zginęło 10 osób. Moj ojciec ucierpiał znacznie dziura w głowie pekniety kregosłup 8 żeber połamane obie nogi. Firm a transportowa ubezpieczona sprawca wypadku tez. Ojca poskładli w niemczech zaczyna chodzic czek ago długa rechabilitacja prawdopodobni enie bedzie mógł juz pracowac a był na zasiłku przedemerytalnym. Co dalej? Sprawa w toku. Czekac na efekty czy co robic? Podobno zajął sie tym [rawnik firmy przewozowej.
MarekKPFF / 89.79.188.* / 2009-02-25 18:52
Prosze o wiecej informacji na marek.tokarz@korporacja-feniks.com prowadzimy takie sprawy.
eme / 83.22.25.* / 2008-04-15 09:59
Piasiu.Nie czekaj zglos do ubezpieczyciela oc sprawcy informacje o zdarzeniu i o tym ze ojciec jest w tej chwili leczony. Postaraj sie o pelnomocnictwa ojca dla ciebie w tej sprawie do czasu jego powrotu do zdrowqia.Zażądaj wyplaty zaliczki z tytulu OC komunikacyjnego o reszte wystapisz po leczeniu.Zbieraj wszystkie rachunki typu: apteki, podroze do szpitala na odwiedziny slowem wszystko.
Miśka / 78.88.19.* / 2008-03-25 23:05
Proponuję wykupić sobie w TU, w którym macie AC ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej - wtedy to wasza firma będzie się martwić o wywalczenie dla was odszkodowania. Ja ma takie ubezpieczenie w Allianz i korzystałam z pomocy przeciwko Warcie, jak mi zabrali "merkantylny ubytek części" bo auto miało 6 lat. Ustawa mówiła co innego, ale ja tego nie wiedziałam, za to prawnicy owszem.
PH DAS / 83.7.234.* / 2008-04-28 10:52
Jest to pomysł, ale niezbyt rozsądny. Masz szczęście że sprawca był z innego TU, bo jeśli on by miał OC z Allianza to byś miała pozamiatane, bo -poczytaj OWU- nie występują przeciwko sobie. Podobnie przy szkodzie z AC, ta ochrona- z tego samego powodu- ci nie zadziała!
Tak że zakup ochrony prawnej ma sens, jeśli ją kupujemy w takim TU które nie sprzedaje innego rodzaju ubezpieczeń. A na dzień dzisiejszy ten warunek spełnia tylko DAS.
pkraw / 91.94.133.* / 2008-03-25 16:56
Regulamin forum
nicpon / 85.128.12.* / 2008-03-25 09:53
No to musze zobaczyc czy mam papierki , kiedys mnie huknal koles a w szyja do dzisiaj mnie boli...1,5 mln euro piechotą nie chodzi to pewniejsze niz 6 w Toto Lotka
Bogumił / 83.26.183.* / 2008-03-25 23:02
Witam

Pracuje jako przedstawiciel firmy zajmującej sie odszkodowaniami już 3 lata proszę porównać ofertę firmy ktorą reprezentuje z innymi i wówczas zdecydować z kim warto podpisać umowę. Podaje kontakt ceninb@wp.pl
lulka2 / 194.181.127.* / 2008-06-24 11:32
Jestem zainteresowana skorzystania z takiej usługi (wypadek drogowy). Prosze tylko o
podanie nazwy firmy i wartosci prowizji
Floyd / 2008-03-25 10:54 / Tysiącznik na forum
Jeżeli takich będzie więcej to wzrost składki ubezpieczeniowej jest pewny. Ostatecznie, ubezpieczyciel to nie instytucja charytatywna i ktoś na te wysokie odszkodowania musi się złożyć. :(
drs / 83.27.175.* / 2008-03-25 20:05
widze że twoje życie Cie nie obchodzi ciekawe czy jak nie daj Boże cos sie stanie to tez tak bedziesz sądzić powodzenia,
ofaniel / 2008-03-25 11:39 / portfel
uwierz mi, ze firmy ubezpieczeniowe maja na to pieniadze nawet jesli duza czesc klientow dostala by tak wysokie odszkodowania....:)
poszkodowany / 79.185.201.* / 2008-03-25 11:37
Floyd to znaczy, ze mamy płacić składki i nie ubiegać się o należne odszkodowania - super!!!! Gratuluję Ci wniosków.
liczykrupa / 83.24.121.* / 2008-03-25 21:58
Pewnie że nie charytatywna, samo PZU za 2007 miało zysku netto jakieś 4 mld.zł. a to wszystko po odjęciu wrzuconych w koszty pensji prezesów i dyrektorów i całego dworu...
ss99 / 83.6.21.* / 2008-03-30 22:38
zysk PZU jest tylko w 25% z działalności ubezpieczeniowej, reszta to wyniki inwestycji Grupy PZU.
Gargamela / 83.30.76.* / 2008-03-26 00:18
Zapomniałeś dodać setki milionów wydawanych na reklamy ( czego?????) i sponsoringi. PZU i inni ubezpieczyciele "dbają" o swój "wizerunek" medialny ograbiając poszkodowanych, a to co "zaoszczędzą" mogą przeznaczyć na kupowanie potulności mediów - oczywiście jak najbardziej dozwoloną prawnie droga czyli poprzez reklamy. Od zawsze zastanawia mnie bezwład naszego państwa wobec instytucji okradających obywateli naszego kraju - i to w biały dzień i majestacie prawa. Gdyby fachowcy przeczytali niektóre ekspertyczy "ekspertów" PZU uzasadniających odmowę odszkodowania to umarliby ze śmiechu lub ropaczy. Jako nieekspert i humanista z wykształcenia obaliłam 3 takie ekspertyzy i to z banalnego powodu - po prostu udowodniłam, że pan "ekspert" nie widział na oczy miejsca wypadku. A "eksperci" są też częścią tego luksusowego dworu PZU. No i trzeba jeszcze przy każdej okazji przypominać narodowi kaznie płacącemu składki, że te 4,5 mld zysku to równowartoś ceny kupna PZU przez Eureko. Panowie politycy patrzymy wam na ręce, więc nie przeputajcie do końca tej najstarszej firmy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej, do tego zbudowanej przez obywateli, a nie jakieś samozwańcze zarządy i rady nadzorcze dozorujące przekrety i wyprowadzanie pieniędzy na Kajmany...
ss99 / 83.6.21.* / 2008-03-30 22:41
pzu sponsoruje bardzo szeroko straż pożarną bo naszego biednego kraju nie stać na samochody specjalistyczne dla niej, pamietaj jak do twojego wypadku przyjedzie wóz ratowniczy. A poza tym nikt ci nie każe ubezpieczać się w tej firmie - rynek jest duży, można wybrać a nie denerwować się.
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy