Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Walka z przestępstwami podatkowymi. Cały aparat państwa jak służba skarbowa

Walka z przestępstwami podatkowymi. Cały aparat państwa jak służba skarbowa

Wyświetlaj:
dfdsd / 88.156.133.* / 2015-07-21 08:21
Czy skarbówka może skontrolować majątki, wille Cyganów na Warszawskim Gocławku?
Skąd oni mieli pieniądze na zbudowanie domów wartych po 3 miliony?
Zapłacili podatek od przychodów?
jery783 / 31.61.136.* / 2015-07-21 08:08
własnie kto jest tym oszustem legalna firma która nie wyda paragonu za 20 zł czy ta firma która handluje oszukuje na akcyzie vacie i sie dziela z celnikami z praktyki wiem ze ta 1 firma poniesie kare
wkurzony / 195.128.118.* / 2015-07-21 07:41
Jeśli ta walka z przestępcami wyjdzie im tak jak walka z przemytnikami polegająca wg Min Fin na analizie ryzyka czyli odejściu od kontroli na rzecz analizowania przez dziesiątki super ekspertów bardzo wysoko opłacanych kogo i co skontrolować z czego wynika jedna kontrola na miesiąc na rynku gdzie super kontrolerzy łapią babcię sprzedająca na lewo czosnek ...
afrykaner / 89.73.60.* / 2015-07-21 02:47
czy zachłanny kościół też będzie płacił podatki oraz obcy inwestorzy tacy jak Biedronka,Lidl ?.
jo44 / 89.67.115.* / 2015-07-20 23:08
Debile zamiast rozwijać gospodarkę walczą z wyimaginowanymi przestępstwami. Prostytucje wg skali widzimisie rostkowskiego zaliczyli z automatu do przestępstwa (doliczyli by budzet zapiąć), i skala im wzrosła a teraz będą urzędy powoływać do walki z tymi papierowymi przekrętami ... By żyło się lepiej.
fvewv / 78.88.81.* / 2015-07-20 23:01
A ja uważam,że POwinny tez powstać OBywatelskie oragany d. kontroli Aparatu Władzy ;-)
1. Obywatelski Rzą do Spraw Zwalczania Nieprawidłowości Finansowych na Szkodę Rzeczypospolitej Polskiej lub Unii Europejskiej przez wysokich rangą Urzędasów
2. Obywatelskie Biuro Antykorupcyjne
3. Obywatelska Izba Kontroli Finansowej

Co wy na to - POsłowie, Senatorowie i Ministrowie? - Jak "trzepać" to od samej "Góry" :-)
No Rodacy... trzeba wziąć sprawy w swoje ręce!
Tu i teraz / 109.243.35.* / 2015-07-20 22:59
Paniki na Wiejskiej nie zaobserwowano , kogo więc będą dotyczyły te zmiany...?
Ayax / 82.30.211.* / 2015-07-20 20:56
Przestań kobieto, kolega odszedł ze skarbówki bo miał ukarać tylu i tylu prywaciarzy na kwotę nie mniejsza niż ... Każda kontrola, która nie zakończyła sie grzywna była nieefektywna. Urząd Skarbowy, który miał wyniki poniżej leciały w nim głowy, wywierano presje na pracownikow itd. Wiec co to teraz ma być? Represji ciąg dalszy na większa skale? Nie wierze w ani jedno twoje słowo. Sektor prywatny ma być partnerem ? Konfidentów szukasz znaczy sie. Nie bede pytał ile płacisz bo i tak wiem, ze nie stać cię na to a to są tylko puste słowa. Mogę być partnerem w uczciwym państwie nie w twoim, bo moje to ono nie jest.

Najnowsze wpisy