Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street: Inwestorzy zadowoleni z decyzji Fedu

Wall Street: Inwestorzy zadowoleni z decyzji Fedu

skomentuj
Wyświetlaj:
Ewiak Ryszard / 78.8.3.* / 2010-11-04 10:50
Jak widać, to wcale nie koniec kryzysu. Nie wydaje się też on być dziełem przypadku. Czytam Biblię. Ta Księga zapowiada powrót występującej w roli "króla północy" - Rosji. Stanie się to w czasie wyznaczonym przez Boga. (Daniela 11:29a). Kraje dawnego bloku wschodniego mają powrócić do rosyjskiej strefy wpływów. Taki jest plan Nieba. Chyba nietrudno domyśleć się jaki los w związku z tym czeka UE i NATO? W podobny sposób została zrealizowana wcześniejsza zapowiedź, dotycząca powrotu garnizonów rosyjskich do swej ziemi (Daniela 11:28b). Wtedy na przeszkodzie do pełnej realizacji planu Nieba stał Związek Radziecki i Układ Warszawski. Przypomnę treść całego wersetu 28. "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami wielkimi [1945], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał skutecznie [odnosił sukcesy na scenie politycznej], i zawróci do ziemi swojej [rozpad Związku Radzieckiego, garnizony rosyjskie wracają do swej ziemi]" (11:28). Wizja z jedenastego rozdziału Księgi Daniela przedstawia plan Nieba, sięgający od czasów starożytnej Persji, aż do Armagedonu. Wszystkie wcześniejsze zawarte w niej zapowiedzi wypełniły się co do joty i to w porządku chronologicznym.
yanosik77 / 89.72.24.* / 2010-11-04 09:54
Zamiast "Gospodarka, głupcze" jest "głupia gospodarka. Nadmierne zadłużanie a później dodruk pieniądza to droga lekka, łatwa i przyjemna...wprost do katastrofy. Przypomnianiał mi się kraj zwany Zimbabwe. Hiperinflacja w Zimbabwe sprawiła, że ceny podwajają się co 1,3 dnia (31,2 godziny), w 2008 1 złoty polski był wart 8 miliardów dolarów zimbabweńskich, inflacja wyniosła 231 milionów procent, wprowadzono na rynek banknot o nominale... 100 miliardów dolarów zimbabweńskich.
PS: USA powinno się teraz nazywać USZ (United States of Zimbabwe).
Prawiezaratrala / 77.255.125.* / 2010-11-04 07:24
Zaraz poleci lawina postów tym, że Ben to żyd, janki to bankrut i inne tego typu p*******. A zaratara-prawda jest taka:

Jeśli teraz masz gotówkę to jesteś dzisiaj 25% do tyłu i codziennie możesz sobie odliczać po procencie.

Ale co sobie język strzępić jak tefałen wyjałowił już mózgi młodziakom z dużych miast z tanim licencjatem w plecaku z prowincji. Lada dzień nasili się fala repatriancka z wysp i braknie wam na kwaśne mleko. Za to wasz leader ma się świetnie. Uśmiech nie schodzi mu z ust na zmianę ze zbolałym rozumieniem waszych problemów.
2+2 = 4 / 81.219.202.* / 2010-11-04 12:12
Chyba powinieneś przeczytać jeszcze raz, co napisał yanosik77. W zimbabwe jeśli masz gotówkę to codziennie pożesz sobie odliczać po 40%.
Te "wzrosty" na rynkach to nic innego jak ucieczka od dolarów, które zaczynają gwałtownie tracić wartość. Ciekawe jak długo jeszcze Ben i spółka będą wciskać szarakom, że nie ma inflacji :)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy