Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Walne zgromadzenie PKP PLK odwołało dwóch członków zarządu spółki

Walne zgromadzenie PKP PLK odwołało dwóch członków zarządu spółki

Wyświetlaj:
gmyz / 79.191.251.* / 2016-01-29 20:25
za p. Wyborskiego Dyrektorzy zaczęli myleć o Firmie. Ciekawe co dalej. Stare wraca, chyba trzeba będzie kapliczki budować zamiast kolei.
Marek279 / 213.199.219.* / 2016-01-29 10:20
Wiecie co mam torsje jak czytam te skoki na stanowiska , łupy przejete przez politycznych zawodników . Za cztery lata kolejna zmaiana i kolejne nominacje za zasługi dla parti. I dla zobrazowania całosci jaka nienawiść wywołuje taka akcja ,ludzie przestaja siebie szanować, naprawde dojdzie do tragedi i to robią ludzie pod hasłami które gdyby naprawde istniała jakas siła wyższa powinny im nie przejść przez gardła.
Kibic / 37.128.120.* / 2016-02-01 09:26

Wiecie co mam torsje jak czytam te skoki na stanowiska ,


A ja mam torsje jak widze trupy wyciągane z szafy i wiele niedokonczonych w czasi inwestycji. I to bynajmniej nie dlatego ze winny jest wykonawca inwestycji tylko dlatego, że te wlasnie pseudodyrektorki nigdy nie interesowaly sie problemami za ktore ponosza oni odpowiedzialnosc. Aroganci byli zainteresowani rywalizacja o to kto bedzie mial piekniejszy garnitur a nie tym ze trzeba pewne poddstawowe działania wykonac.
Licze tylko ze nowi nie beda reprezentowali podobnego poziomu merytorycznego do poprzedników.
tfu tfu tfu / 188.146.65.* / 2016-01-29 16:38
Pan Jezus był bardzo zdolny i pracowity. Pomagał ludziom, nauczał i pocieszał strapionych. Nie robił niczego dla poklasku ani dla zysku. Chodził boso i był skromnie ubrany. Kochał bezinteresownie i z niezwykłą miłością swego Ojca,ziemskich Rodziców i wszystkie dzieci Boże. A tu ciągle to samo. Niby głęboka wiara, religijność i na dodatek ksiądz w rodzinie a rzeczywistość ciągle woła o pomstę do nieba!!! Ale fałsz. Tfu!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy