Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Warszawa wyemituje obligacje

Warszawa wyemituje obligacje

Money.pl / 2007-11-12 20:08
Komentarze do wiadomości: Warszawa wyemituje obligacje.
Wyświetlaj:
marek 19.53 / 83.24.75.* / 2007-11-12 20:08
A kto to spłaci?
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-12 20:36
EMITENT
marek 19.53 / 83.24.31.* / 2007-11-13 00:29
Czyli HGW ? A może specyficznie elektorat ?
Jakich korzyści z emisji spodziewa się Warszawa? Przede wszystkim stworzenie stabilnej pozycji finansowej miasta na rynku europejskim oraz osiągnięcie ciągłości procesu pozyskiwania środków. W grę wchodzi także efekt międzynarodowej promocji Warszawy i umocnienie światowego ratingu stolicy.

Bzdety. Totalne bzdety.
Ambicje prowincjusza realizowane za cudzą kasę. Blichtr na kredyt.

Dobrze, że się wyprowadziłem z warszawki.

A swoją drogą - te gigantyczne miliardy wspomagane obligacjami to raptem stówa miesięcznie per capita. To mało w mieście największych firm, o najwyższych dochodach, biura, banki, przy dotacjach unijnych i rządowych.
Moja mikro firma samego podatku od nieruchomości na wsi pod Warszawą płaci cztery stówki miesięcznie.
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-13 01:12

Czyli HGW ? A może specyficznie elektorat ?


To tłumaczę ŁOPATOLOGICZNIE :


Warszawa wyemituje obligacje

Wiem, że różnym osoby mają różne skojarzenia, znam nawet takich, którym młotek kojarzy się z seksem. Panu Warszawa nieodłącznie kojarzy się z HGW, no cóż, taki pański urok.
Muszę niestety pana zmartwić, tak niestety NIE JEST. HGW jest tylko urzędnikiem a nie WARSZAWĄ:):)

Mam nadzieję, że zada pan również swoje pytanie (A kto to spłaci?) do następującego cytatu :


Obecne zadłużenie Warszawy wynosi 2,2 mld zł i oparte jest na średnio-długoterminowych kredytach bankowych.


Otóż to zadłużenie to dzieło poprzedników HGW czyli min. kolesia "spieprzaj dziadu" i jego następcy komisarza Kazia Popularnego Niezmiernie.:):):)
marek 19.53 / 83.24.58.* / 2007-11-13 23:10
Oczywiście ponowię pytanie - kto to spłaci.
I kolejne - czemu zaciąga się kolejne długi a nie równoważy bilansu. Chyba, że dług zwiększy per saldo dochody.

P.S. Swoje seksualne eksperymenty z młotkiem niekoniecznie trzeba przenosić na forum. Masochizm mnie nie interesuje

Najnowsze wpisy