Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Warszawski parkiet najsilniejszy na świecie

Warszawski parkiet najsilniejszy na świecie

skomentuj
Wyświetlaj:
Szybi10 / 78.88.56.* / 2009-08-23 19:19
Takie komentarze jak pan Przasnyski mógłby pisać naprawdę każdy - chętnych do kupna i do sprzedaży nie brakuje, kierunek trudno przewidzieć. Analitycy czy maklerzy z WBK w swoich komentarzach, próbują chociaż sie pokusić o jakąs ocenę rynku a nie skomentowanie wydarzeń. Polecam ich komentarze choćby na wp.pl czy stooq.pl. Ja pokuszę się też o swoją ocene rynku :) Wyglądają mi te wzrosty na pierwszą falę hossy, która powninna być w znacznym stopniu skorygowana ale na rynku jest tyle pieniądza między innymi rządowego z USA w amerykańskich bankach że zamiast udzielać kredytów banki zajmują sie działalnością inwestycyjną. Poszczególne ruchy są najczęsciej zmasowanymi atakami amerykańskiego kapitału (np, w środę) siła polskich inwestorów nie jest tak duża ale lepiej iśc z trendem niż przeciwko niemu. Rynek pokazał siłe bo po cofnieciu o 150 pkt szybko wybił się na nowe szczyty co potwierdza trend wzrostowy. Wydaje sie że celem jest poziom ok 2350-2400 na WIG20 czyli sprzed upadku Lehmana i dopiero tam może pojawić sie większa podaż i może pojawić sie znowu jakaś korekta, a czy będzie głęboka zdecyduje znowu amerykański spekulacyjny kapitał, jeśli ma długie pozycję na kontraktach na WIG20 to spadki może przynieśc dopiero końcówka września i październik, dosyć często tak bywa.
proinvestor.blox.pl / 83.20.105.* / 2009-08-21 23:20
Witam moim zdaniem nie ma się co gorączkować dzisiejszą sytuacją o czym więcej piszę na
moim blogu inwestorskim proinvestor.blox.pl zapraszam do komentowania.

pozdrawiam
rafcio555 / 84.12.168.* / 2009-08-21 19:17
Pozdrowienia dla anala za tytuł tego komentarza:

"Warszawski parkiet najsilniejszy na świecie"

aż sie łezka w oku kręci ;)
maciek4 / 213.241.46.* / 2009-08-24 07:53
Wy pana Przasnyskiego siła giełdy jest mierzona procentem wzrostu akcji. Dodychczas myślałem ,że o sile giełdy decyduje wielkość obrotu i ilość akcji o największej kapitalizacji oraz jej wpływ na inne giełdy światowe.
W czasach gdy nasza giałda raczkowała a notowanych było 6 czy 8 spółek wzrosty były jeszcze większe.Czy wówczas też pan pisał iż mamy najsilniejszą giełdę na świecie?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy