Warto w budowlane?

skomentuj
Kulki / 2007-06-23 13:20
W związku z zaistniałą sytuacją "Euro2012 sportową" jak myslicie czy warto inwestować w firmy budowlane? Jak narazie takie spółki jak np Budimex czy Budopol.. no coś sie do przodu nie wyrywają.. Sądzicie, że są widoki na jakies pozytywne zmiany?
psmakler / 2007-06-25 04:25
Chwilowy zastój, realizacja zysków, nienajlepsze informacje o stanie przygot. do EURO... to może wpływać na chwilowe wychamowanie cenowe tych spólek. Oprócz tego nie można zapomnieć o małej ale aktywnej konkurencji- mniejszych spółkach z tej branży, które się prężnie rozwijają-one lepiej mają opanowany lokalny rynek. Myślę, że w najbliższym czasie branża budowlana będzie dawała jednak spore zyski. Mimo wszystko ciągły boom budowlany i perspektywa mistrzostw "EURO2012" będą przynajmnej małą gwarancją dobrej passy, może nawet na poźniejszy czas.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy