Forum Forum prawneBudowlane

Warunki zabudowy - natrętny inwestor!

Warunki zabudowy - natrętny inwestor!

matratam / 2008-08-12 06:44
Pewien deweloper wystapil do Urzedu Gminy o wydanie warunkow zabudowy dla dzaialki, ktorej jestem wlascicielem. Nie mam zamiaru sprzedawac dzialki ani deweloperowi ani nikomu innemu! Jak skutecznie moge zablokowac wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla MOJEJ dzialki. Urzednicy przekonuja mnie, ze decyzje wydadza, poniewaz nie rodzi ona praw do terenu. Co to z prawo, ktore pozwala zeby firma budowlana projektowala sobie bloki na mojej ziemi i dostawala decyzje o warunkach zabudowy ? Nie liczy sie wcale moj protest jako wlasciciela, ktory nie chce zadnych decyzji o warunkach zabudowy! Juz raz odwolywalem sie do SKO, ktore uchylilo zaskarzona decyzje, ale tyko ze wzgledu na zle przeprpwadzona analize.Gmina niedawno ponownie przystapila do rozpatrywania wniosku o wydanie decyzji.o warunkach zabudowy... Jak moge skutecznie odwolac sie do SKO, zeby uchylilo decyzje? Jaki argument powstrzymalby urzad przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie blokow na mojej dzialce?
jarooo / 89.79.109.* / 2008-09-24 21:36
developerowi potrzebne jest plan Twojej działki bo wtedy może łatwiej uzyskaćplan na jego działce

nie ma mowy o żadnej budowie na Twojej dzialce... To tylko warunki zabudowy.

Najnowsze wpisy