Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wasilewska-Trenkner: Wzrost gospodarczy może spowolnić

Wasilewska-Trenkner: Wzrost gospodarczy może spowolnić

Wyświetlaj:
krzysiek / 83.27.36.* / 2006-03-18 13:51
Ciekawe, że jak p. Wasilewska- Trenkner była wiceministrem finansów przez kilkanaście lat to żadna zima, susza a tym bardziej wybory samorządowe nie miały jej zdaniem żadnego wpływu na osłabienie wzrostu gospodarczego. Obecnie w jej wypowiedzi mamy wyraźny przykład znanego powiedzenia że " punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
popiel / 80.53.93.* / 2006-03-18 09:04
Purknięcie babci z przechowalni zaslużonych. A zasłuygi swoje na niwie prowatyzacji banków ma. W rozbiciu BGŻ również i w tworzeniu nowego zrzeszenia również, razem z rodziną.
Będzie w końcu sprawiedliwość.
realista / 84.10.107.* / 2006-03-15 22:54
napewno się spowolni tak jak spada wartość złotówki i jeszcze PiS chce nam zabrać z banków nasze oszczędności jak mówi p. Walc trzeba jak najszybciej zmienic władze na PO, proponuje p. Walc na premiera ta szacowna kobieta jest przecież katoliczką i zabezpieczy interesy narodu polskiego, aby choć jeden bank został w polskich rękach. Myślę że deszczowe lato znacznie osłabi złotówką będzie można wejść ze słabą złotówką świetnie w strefe euro. Żeby tylko Kaczory nie zwiększyły deficytu budżetowego bo już żadnych szans jak tylko rozbiory
Jelonek / 213.199.225.* / 2006-03-16 08:55
Realista jeśli w spominasz o pani W., że jest katoliczką to dodaj, że od niespełna 17 lat. O swoim chrzcie wspominała kiedyś w publicznej tv. Pamiętać należy, że kobieta zmienną jest.
A / 212.244.189.* / 2006-03-16 08:35
To przez PiS ta zima ! Zdenerwowali Putina i teraz mamy syberyjską zimę ! Proponuję Pana Buzka na premiera ! On jako protestant nie tylko uratuje nasze oszczędności, ale i przywróci cieplejszą, atlantycką wersję klimatu protestanckiej w większości przecież zachodniej Europy!
- mhm, przepraszam plotę bzdury..., ale ja, ja tylko dostosowałem się poziomem "realizmu" mojej wypowiedzi do pańskiej....

Najnowsze wpisy