Forum Spółki giełdowe 01C

wąska grupa manipulnatów steruje kursem akcji

wąska grupa manipulnatów steruje kursem akcji

skomentuj
drobniak / 37.47.73.* / 2016-06-18 13:41
tytuł : ta wąska grupa manipulantów robi WASH TRADE na SOFTBLUE, to ci sami.

zgłaszam wielką aferę na rynku newconnect - wielomilionowe (kilkanascie moze kilkadziesiat mln) straty drobnych graczy spowodowane działalnością grupy manipulującej kursami akcji, która działa już prawdopodobnie od ponad 10 lat.

stosuja tez inne metody manipulacje, to jest fałszowaniem arkusza zleceń poprzez wystawianie sztucznego popytu. robia to zaledwie z kilku kont ! tych metod manipulacji maja kilkanaście, opiszę je (np. podnoszenie kursu jedną akcją)


ta wąska grupa cypryjskich manipulantow, ktora obrobila Was na 01cybetaton, i na Borucie, wczoraj i caly czas od debiutu robila wash trade na softblue, wczoraj (2016.06.15) podbili 18%, by o 15:08 zasypac hurtem caly wzrost. Natomiast 2016.06.16 to samo zrobili na Boruta puszczając hurtem o równej 17 ponad 330 tys akcji w kilkunastu transakcjach!!! i trochę wcześniej podobnie dużo. Robią tak cały czas od kilku lat - dokładnie od 10 !, od czasu przekrętu na Victoria Asset Operation (to tam ci oszuści cypryjscy zrobili chyba swój pierwszy interes i tam się poznali), a knf mimo sygnałów nie chce się zainteresować. Ci ludzie juz tyle lat temu byli opisywani na forum vao, niestety, nikomu nie chciało się tym zająć. Te wszystkie informacje są dostepne w archiwum internetu, do którego mam dostep, więc policja także.

Softblue. Free float, który wynosił 4 miliony akcji zrobili 60 milionów wolumenu!!!! rozumiecie? przemielili w ciągu kilku tygodni 15 razy wszystkie akcje jakie mieli !!!! to chyba największy w historii wash trade na new connect, a może i całej giełdy. Zaniżyli kurs z 6 zł do 60 groszy, a że mają te akcje tak jakby "za darmo między sobą", to opłaca im się sprzedawać aż dojdą do 10 groszy.

Ich działanie można poznać właśnie po wywalaniu hurtem akcji w jednej sekundzie na 01cyberaton, Boruta, Softblue, BPC. To z ich kont leci kilkanaście zleceń w jednej sekundzie, to koeljny dowód na to, iż jest to zorganizowana grupa. Stąd też organa śledzcze bardzo łatwo pownny zidentyfikować rachunki maklerskie, z któych lecą zlecenia. To jest kwestia chęci i woli, a nie utrudnień, na ktore z jakichś powodów napotyka knf.

Oni w ogóle nie kryją się ze swoją działalnością ! czy są tak pewni swego dlatego, że są to podobno ludzie powiązani (*1 to pojdzie w oficjalnym liscie)

Ta grupa manipulantów dotarła nawet do pracowików portalu Bankier, na najpopularniejsze w Polsce forum poświecone gieldzie, gdzie każda spółka ma swoje osobne forum. Proszę sobie wyobrazić, że moderatorzy sami z siebie - bez zgłoszeń - usuwają natychmiast każdą informację inną niż wychwalającą pod niebiosa te cypryjskie spółki, usuwane są nawet informacje neutralne. Natomiast moderatorzy bankiera w ogóle nie ślędzą innych wątków, gdzie pojawiają się wyzwiska czy groźby i są one dopiero usuwane po kliknięciu na zgłoszenie. Moderatorzy Bankiera cały swój czas poświecają usuwaniu niewygodnych informacji ze spółek grupy cypryjskiej. Znikają one w ciągu 5 sekund !!!! Podejrzewam, że moderatorzy portalu bankier zostali przekupieni i są opłacani przez tę grupę. Dziennikarze bankiera do których wszystkich wysyłałem o tym fakcie zawiadomienie nie byli zainteresowani w ogóle sprawą. Obecnie portal bankier należy do zagranicznego właściciela, który w swoim kraju jest znany z niejasnych powiązań, a sami dziennikarze często nieprzychylnie wypowiadają się o Polsce i negatywne informacje o naszym kraju nie są usuwane od razu.


myslalem, ze to jakas zorganizowana grupa kilkunastu profesjonalnych specjalistow, a ich jest zaledwie kilku !!! zglaszaja z kilku komputerow naraz w jednym czasie do moderatora by usuwal nieprzyjazne komentarze (oprocz tego robi on to sam z siebie), zasypują trefnymi infami uzywajac zmiennego IP. to sa moze nawet czlonkowie rodziny cypryjczykow. Poznałem ich metody - dokładnie je opiszę.


przenoszą pieniadze ze spolki na spolke, dzis postawili na kupnie na borucie 400 tys zlotych (2016.06.16), a przed sesja bylo 170 tys zlotych - tak działaja. na 01cyberaton postawili obrone na 6 gr przed walnym, a obroty tam prawie zanikly.


Sprawdzajcie sobie oficjalne dane na Bankierze, zakładka podsumowanie i wszystkie inne - wszystko jest czarno na białym.


należy ich zgłosić, ale nie do KNF, ale na policje, cba, cbś, prokuratury - wydzialy gospodarcze i gdzie tylko mozna, bedzie zmiana prawa i bedzie mozna konfiskowac majatki pochodzace z przestepstwa. ponadto, nalezy poinfornować dziennikarzy śledczych i wszystkie tygodniki prasowe w Polsce.


zobaczcie na SOFTBLUE - napiszcie tam o nich prawde, zostalismy oszukani przez paru cwaniaczkow !!!!

Wątki, które nalezy wyjasnić. a drobni gracze wszystko dokładnie opisywali na forum tych spółek od kilku lat.

01cyberaton - 98% straty, skopowski nie moze znalezc dla spolki prezesa, wyprowadzenie ecomilanu, wyprowadzenie gruntow, procenty za fikcyjne pożyczki (zoukuma to skopowski)
boruta - tylko troche mniej, ale mi
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy