Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wasserman: Macierewicz jest najlepszy z najlpeszych

Wasserman: Macierewicz jest najlepszy z najlpeszych

Wyświetlaj:
Tuskolamacz / 193.219.188.* / 2007-11-26 17:03
Komentarze cieniasow ponizej:
maa / 2007-11-26 17:15 / Tysiącznik na forum
A dlaczego Prezes Kaczyński nazwał Was, Najlepszych z Najlepszych, bydłem?
Na jakiej podstawie?

Ja to rozumiem - wystarczy poczytać wasze wpisy na tym forum, ale dlaczego on?
vbn / 79.184.30.* / 2007-11-26 21:14
Nie prezes Kaczyński tylko Bartoszewski w wywiadzie dla dziennika 22.10.07. To jest ta nowa jakość po wyborach , niedzielenia Polaków przez PO ,kolego
prawdopodobnietak! / 83.24.189.* / 2007-11-26 19:51
coś ci się popie.... - to jeżeli chodzi o nas. Jeżeli chodzi o ciebie, to już sam zważ, czy trafił z tym określeniem.
Waleński / 83.10.0.* / 2007-11-26 18:03
Jak piszecie to już prawdę anie to co można sprawdzić Prezes
Kaczyński tylko przypomniał komuś że teraz jest jak deklaruje ......wszystkich Polaków a wcześniej nazwał bydłem ludzi co głosowali na PIS
eheruigh / 83.19.1.* / 2007-11-26 17:01
Maciarewicz ma wypaczone poglądy ktorymi zarazil cały PIS
dlatego wy juz macie za swoje a on niech zrozumie że nikt już go nie chce
tosenewratitowarzyszu! / 83.24.189.* / 2007-11-26 17:19
gadaj zdrów!. A będzie kto pytał esbeckich tajniaczków, kogo oni chcą lub nie?
jim01 / 194.116.193.* / 2007-11-26 13:37
dwie uwagi:
1 Wasserman myli pojęcia likwidacji z zniszczeniem
2 nawet w lizusostwie trzeba mieć umiar - przecież tajemnicą "Poliszynela" jest, że obaj panowie aplikowali do tej komisji oraz że pozostawali w konflikcie w trakcie piastowania funkcji państwowych za poprzedniego rządu
arch / 2007-11-26 14:45 / Tysiącznik na forum
Jest tak źle że aż-
"rosyjskie służby specjalne wzmogły działalność na terenie Polski do niespotykanego dotychczas poziomu. Interesowały się nawet kampanią wyborczą. ...
.....poza działaniami szpiegowskimi (głównie w sektorze energetycznym) Rosjanie uruchomili znaczną liczbę tzw. agentów wpływu.."
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9313832,wiadomosc.html?ticaid=14e3f
cs / 193.111.166.* / 2007-11-26 13:15
I teraz Michnik odpłaca mu się.
.......................... / 213.158.197.* / 2007-11-26 13:43
Jak mawia stare żydowskie porzekadło:

"Jaką przysługę ci wyświadczyłem, że mnie tak nienawidzisz?"

Coś w tym jak widać jest...
KAP / 2007-11-26 11:43 / Tysiącznik na forum
czy te oszolomy moga juz sie nie mieszac do niczego? Niech jeden sie zajmie wytoczonymi mu procesami a drugi wreszcie bezpieczna wanna. Wart pac palaca...
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-26 14:24
Szanowny Panie.
Oszołomem to z pewnością jest Pan.
Ten organ jest naszym wspólnym dobrem.
Jeśli Pan Maciarewicz zyskał uznanie i został posłem
to proszę mnie poinformować, Szanowny Demokrato,
jakie Ma Pan uprawnienia do takigo szkalowania Ludzi,np.
Pana Mciarewicza,który w roku 1992 umieścił na liście
konfidentów Pewnego Pana i Ten Pan oraż inne Autorytety
Moralne nazwywły go ( jak Go nazywano... proszę podpowiedzieć) ale obecnie ten Pana pzrzyznał ,że jednak
był - i obecnie zaklina że nic nie zrobił.
Prosze Pana mimo wszystko nie dam Się Panu sprowokowąć do dopkonania Oceny Pana poglądów.
Biorę udział w tych wymianach myśli aby inny taki mądry nie posłużył sie tabelą w celu uzyskania jedynie słusznego
poglądu w sprawie. Oczekuję jednak informacji dalszej>>
człoowiek został przez bezpieke złamany, kto to wówczas był , kto był jego bezpośrednim przełożonym i na jakich ststanowiskach obeccnie CI Panopwioe brylują.
Człowieku, kto tu jest oszołomem.Partia na którą głosowałem "zezwala albo nie zezwala " kto ma być
członkiem komisji - jako przetawiciel drugiej co do poparcia partii.
Mnie jest wszystko jedno, ale zaczyna być jak w starym kawale o socjalistycznej TV.Ludzie posuł mi się wzrok i słuch . CO INNEGO WEIDZE CO INNEGO SLYSZE.
msx / 83.25.136.* / 2007-11-26 17:09
Maciarewicz nazwał połowę bylych ministrów spraw zagranicznych agentami sowieckimi i Pan w to wierzy? Co do nocy teczek to pragnę Panu przypomniec, ze nie kazdy kto podpisal lojalkę byl agentem, czego najlepszym przykladem jest Boni. W aktach jest np. lojalka Kaczynskiego ale ona oczywiście byla "sfałszowana".
Wracając do komisji to fakt, za Maciarewicz został wybrany na posla nie znaczy ze większośc posłów musi go wybrac do komisji służb specjalnych, w szczególności jesli tak jak ja uważają go za niebezpiecznego psychopate. Jeśli Ty go za takiego nie uważasz proponuje Ci włączyc czasem "Aktualności Dnia" w Radiu Maryja i posłuchac co za głupoty ten czlowiek wygaduje (jest średnio w co drugim programie).
Barni / 81.18.221.* / 2007-11-27 10:25
Chyba właśnie Pan Boni jest najlepszym przykładem ( najgorszym ) ludzi słabych , chwiejnych nie nadających się na stanowiska panstwowe, gotowych za byle g.... zdradzić swoją matkę ojczyznę. A gdy się uda to potem mówić :ja nic nie robiłem .
acomitam / 83.25.196.* / 2007-11-27 09:29
Ja przepraszam, ale czego przykładem jest Boni? Jednego z PO to nawet "ubogacił swoim człowieczeństwem", dla mnie zaś, to mały człowieczek, który gotów był lizać ubeckie tyłki, żeby się tylko nie wydało, iż na boczku robił z pewną panią. Jeśli twierdzi Pan, że Macierewicz jest psychopatą, to cóż powiedzieć np. o Bartoszewskim, który wg mnie zachowuje się co najmniej dziwnie?
KAP / 2007-11-26 15:26 / Tysiącznik na forum
to wlasnie nazywa sie obsesja spisku. maciarewicz ma takie samo prawo byc poslem jak Lepper, Lyzwinski, Bender, Sobecka, Ziobro, czy Wielki i Maly Brat, co nie znaczy iz nie bede ich ocenial jako obsesyjnych oszlomów. Wietrzenie wszedzie spisku i zdrady, pasja tajnych sluzb czy Talibów w Klewkach to nie jest mój swiat i uwazam ze przegral on w wyborach i jako wyborca nie zycze sobie by odgrywal dominujaca role w sporach politycznych. Zajmijmy sie czyms konretniejszym od politycznych urojen kanapowych partyjniaków.
maa / 2007-11-26 17:19 / Tysiącznik na forum
Hola, hola,
Macierewiczowi można postawic bardzo ciężkie zarzuty zdrady stanu. Mandat poselski go przed tym nie chroni.

Niech sobie go potem Lech K. ułaskawia. Macierewicz większej szkody niż już uczynił, nie zdoła Polsce zrobić.
acomitam / 83.25.196.* / 2007-11-27 09:30
Wszelki Duch! A cóż takiego Macierewicz uczynił Polsce? Czy ja o czymś nie słyszałem?
acomitam / 83.25.212.* / 2007-11-26 16:22
Niech Pan z łaski swojej przedstawi nam tych polityków, którcyh Pan ceni. I proszę się nie wstydzić.
KAP / 2007-11-26 17:30 / Tysiącznik na forum
JK Bielecki, Tadeusz Mazowiecki, Krzysztof Olechowski, Michal Boni, Donald Tusk, Wlodzimierz Cimoszewicz, Ronald Regan, Margaret Tatcher, Gordon Brown, Bill Clinton, Jose Zapatero, Tony Blair, N Diurinda, Nicolas Sarkozy, i wielu innych.
acomitam / 83.25.196.* / 2007-11-27 09:38
No ciekawe! Zestawienie z jednej strony Mazowieckiego, Boniego, Zapatero, Olechowskiego (pewnie chodzi o Andrzeja), a z drugiej Reagana i Thatcher jest trochę zdumiewające, nie tylko gdy popatrzy się na ich przekonania polityczne, ale przede wszystkim osiągnięcia. No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.
Jarkt / 83.238.227.* / 2007-11-26 18:22
Gratulacje! Udało ci się uformować wieżę Babel. A z tymi błędami przynajmniej humor zeszytów :-) Szczególnie podoba mi się tandem Regan (vel Reagan)- Zapatero. Już raz wspominałem że największe głupoty wypisują czterogwiazdkowcy- czyżby to było wasze główne zajęcie?
nawczoraj / 79.187.37.* / 2007-11-26 11:43
kiedy wreszcie ( ! ) dowiemy się co było w dokumentacji przekazanej RP przez prezydenta Jelcyna na ręce Wałęsy. Co z nimi zrobił Wachowski ?
Dlaczego to było takie ważne ?
Dlaczego Wałeśa jak otworzył teczkę do dostał czerwieni na twarzy ? (było transmisja z przekazania tych dokumentów).
(nie chodziło tu o sprawę Katynia !)

Co ukrywały te dokumenty ?
Kiedy to poznamy ?
Tomasz.S. / 83.7.20.* / 2007-11-26 11:31
Panom; Macierewiczwi i Wassermanowi, trzeba życzyć wielu lat życia, we wspólnej celi, w towarzystwie wieloletnich, za ich "propaństwową" działalność.
poniedzia lek / 79.187.37.* / 2007-11-26 11:45
ty od Morela ?
czy z komisji kupującej ARO dla Policji ?
KAP / 2007-11-26 11:53 / Tysiącznik na forum
a ty z pewnie CBA zasluzony w zamykaniu pilotów za koszenie trawy?
arch / 2007-11-26 15:22 / Tysiącznik na forum
Wiktor Suworow:
"GRU utworzono w 1918 r. do prowadzenia operacji wywiadowczych poza granicami kraju. Istnieje pod obecną nazwą -
Gławnoje Razwiedywatielnoje Uprawlenije (Główny Zarząd Wywiadu) - od 1942 r.
Obecnie w jego skład wchodzi 18 specjalistycznych wydziałów. Był to wywiad wojskowy, natomiast KGB (Komitet Bezpieczeństwa Państwowego, którego następcą jest dzisiejsza Federalna Służba Bezpieczeństwa - “Rz”) można określić jako tajną policję, która zajmowała się ochroną reżimu przed wrogami wewnętrznymi. Nawet jeśli KGB prowadził operacje poza granicami kraju, to i tak jego głównym przeciwnikiem byli wrogowie wewnętrzni. Najprostsze porównanie wyglądałoby tak:
KGB to był sowiecki odpowiednik gestapo,
a GRU - Abwehryn."
Agentem GRU jest się do końca życia -Wiktor Suworow
http://7dni.wordpress.com/2006/10/03/agentem-gru-jest-sie-do-konca-zycia/
KAP / 2007-11-26 15:36 / Tysiącznik na forum
widze ze wklejki oderwane od wypowiedzi komentowanej sa Twoja pasja. No cóz, jesli wszystko Ci sie z jednym kojarz to Maciarewicza pewnie rozumiesz..... Z lektury polecalbym szczególnie 'Listy z Rosji' Markiza de Custin i 'Terror i Rewolucja' Lewickiego. Tylko prosze nie przekleja do money.pl calych rozdzialow. Daj cos tak od siebie ...
arch / 2007-11-26 15:45 / Tysiącznik na forum
Wiktor Suworow - swoje doświadczenia opisał w książkach, m.in.
- “Akwarium”
- “Lodołamacz”,
(prawdziwe nazwisko Władimir Rezun) był oficerem wywiadu ZSRR. W 1974 r. ukończył Akademię Wojskowo-Dyplomatyczną i przez cztery lata pracował w genewskiej rezydenturze GRU. W 1978 r. zbiegł do Wielkiej Brytanii. .
W dawnym ZSRR został zaocznie skazany na karę śmierci.
KAP / 2007-11-26 15:50 / Tysiącznik na forum
chyba masz tantiemy z Lysiaka i Suworowa...
arch / 2007-11-26 17:07 / Tysiącznik na forum
Tantiemy płaci mi światowej skali złoczyńca o wielkim sprycie, który wierny żydowskiej tradycji krytyki, uważa, że wartość Bush’a dla Żydów kończy się, zwłaszcza że przez swoje postępowanie Bush polaryzuje islam.
Nie zgadniesz - jest to SOROS który to ciekawie opisał w książce
„The Age of Fallibility: Consequences of the War on Terror” (“Wiek Omylności: Skutki Wojny Przciwko Terrorowi”).
KAP / 2007-11-26 17:31 / Tysiącznik na forum
to jednak Zydzi a nie FSB. Odetchnalem z ulga....:)
arch / 2007-11-26 17:39 / Tysiącznik na forum
Paczitaj Tawariszcz (“Wiek Omylności: Skutki Wojny
Przciwko Terrorowi ")to się dowiesz że Soros chce, żeby w następnych wyborach wygrali Demokraci, ale żeby działali na korzyść Izraela, według jego koncepcji
maa / 2007-11-26 10:53 / Tysiącznik na forum

doprowadzić do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

Odkąd to trzeba się na czymś znać, by zlikwidować, zburzyć?
Gdyby ten leser Macierewicz zbudował nowe służby, o to co innego. Ale Polska teraz wywiadu nie ma i długo mieć nie będzie, bo tylko idiota ryzykowałby teraz współpracę z nami.

Nawet bolszewicy nie tknęli carskiej Ochrany, tylko włączyli ja do swoich służb - właśnie jej agenci np. zamordowali Trockiego...

Nie neguję, że WSI nadużywały władzy. Ale za to winni byli ci politycy, którzy do tego dopuścili, bo to jest naturalna tendencja każdego wywiadu.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-11-26 16:56
Co ty synku wiesz czy mamy służby czy nie... Wiesz tyle ile Koszerna ci poda....
acomitam / 83.25.212.* / 2007-11-26 16:27
Ufff... Mamy do czynienia z osobą, która wie, że Polska "teraz wywiadu nie ma". Rodzi się pytanie: kim jest ten ktoś, kto ma takie informacje, chyba najwyższej tajności? Ja np. nic na ten temat nie wiem, a jak nie wiem, to nie gadam. A zatem, powtórzę ponownie, kim jest ów tajemniczy MAA, który dysponuje takimi danymi?
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-26 14:36
Jasne.To bardzo dobry przekład.
Ale przykład jak działają Komuchy zaklinające się że już
są Socjaldemokracją(Królestwa Polskiego i Litwy).
Proszę Pana.
Mam nadzieje,że się Panu nie powiedzie w życiu,w służbach państwowych lub samorządowych.
Człowiek posiadający wiedzę i nic nie rozumiejący to tzw.
wykształciuch. Pan nie wstydzi się tego pisać.
A może Pan nie umie czytać.
jim01 / 194.116.193.* / 2007-11-26 13:48
Do twoich argumentów dorzucę, iż np Brytyjczycy nie są skłonni ujawnić dokumentacji obrazującej udział swoich służb w działaniach tak odległych w czasie jak wydarzenia poprzedzające 1-wszy rozbiór Polski. Z naszego punktu widzenia wydaje sie to zupełnie nie zrozumiałe a jednak tak jest. Akta służ wywiadowczych w każdym normalnym państwie są tajne "na wieki" , co nie oznacza iż służby te pozostają poza kontrolą. U nas jest prawie odwrotnie widoczny brak kontroli a akta dzięki przeciekom są ujawniane. Doskonałym przykładem jest np tygodnik Wprost, który w ostatnich latach stał się pewnego rodzaju tabloidem dla przecieków ze służb (co ciekawe to bez względu na władzę). Jak dotąd nie słyszałem aby sprawdzono źródło przecieku i wytoczono odpowiednie procesy.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-26 14:47
Ale mądrala.
Aby dojść ta opisaywanych standardów Anglia była wolnym
i niezależnym Królestwem przez kilkaset lat.
Człowieku ! My jesteśmy wolni od kiedy.
Przecież zrywając sejm, po raz pierwszy, Jan Siciński działał za pieniądze carowe.Do twej chwili demokracja szlachecka była OK.
Szanowny Pan uważa ,że nasze służby specialne były carską ochraną.
Czasem się zastanawiam, po co ludzie się uczą i natychmiast w tle pojawia się mi Heraklit( mądrość i wiedza to całkiem co innego).
Proszę Pana czy sę Pan zastanawiał z jakiego powodu WPROST a nie inne czasopismo.
KAP / 2007-11-26 15:40 / Tysiącznik na forum
Rozumiem, ze stosunkowo swiezo powstale panstwa (taka Finlandia, Slowenia, Belgia, Slowacja, Indie, Pakistan, Korea) powinny ujawniac swoich wspolpracowników w imie czystosci fundamentu zalozycielskiego?
.............................. / 213.158.197.* / 2007-11-26 11:19
"Nie neguję, że WSI nadużywały władzy. Ale za to winni byli ci politycy, którzy do tego dopuścili"

Cieszę się, że wreszcie zobaczyłeś w całej krasie patologię Okrągłego Stołu z Kantami Michnikowszczyzny
maa / 2007-11-26 13:38 / Tysiącznik na forum

Cieszę się, że wreszcie zobaczyłeś w całej krasie patologię
Okrągłego Stołu z Kantami Michnikowszczyzny


Już o 11-tej jesteś "w stanie wskazującymym na spożycie"?
Mam nadzieję, że w nim jesteś, bo pijanym wybaczą się durnotę.
KAP / 2007-11-26 11:41 / Tysiącznik na forum
marzy Ci sie Rymkiewicz? No to zrozum ze tu jest Polska i zadnej PiS rewolucji nie bedzie. Jak chcesz zobaczyc co zostaje z kraju po oszolomach nie idacych na kompromisy to pojedz do Kosowa podziwiac dzielo Miloszewicza.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-26 13:29
do KAP - historia Kosowa od zawsze związana jest z Serbią.Serbowie podobnie jak Polacy długo walczyli o swoją niepodległość z islamskimi Albańczykami i skandalem jest traktowanie ich jak barbarzyńców.Poczytaj sobie o albańskiej Armii Wyzwolenia Kosowa i jej pogromach na Serbach,o planach stworzenia "Wielkiej Albanii"(wcielenie Kosowa, Macedonii,części Serbii, Czarnogóry i Bułgarii.Jesteś ślepy KAP podobnie jak większość postępowych lewaków .Efektem finalnym politycznej poprawności będzie muzułmanizacja Europy.Zresztą ten proces już się zaczął wystarczy spojrzeć na Francję czy Niemcy gdzie chrześcijaństwo jest wypierane przez muzułmanizm.
KAP / 2007-11-26 14:01 / Tysiącznik na forum
ale najpierw niejaki Miloszewicz w imie Wielkoserbskich interesów zagrozil autonomii Kosowa. Pierwszy skutek to byla secesja .... Slowenii a potem Chorwacji, które zobaczyly jaka droga idzie Swobo. I kroczek po kroku z Serbii zostal kadlubek nie panujacy nawet nad Kosowem (do którego uwazam iz Serbia ma jednak wieksze niz Albania prawo)Po drodze zupelnie bez sensu zginelo wiele tysiecy osób. Mysle ze to powinno kazdemu Europejczykowi przypominac co dzieje sie jesli duchy przeszlosci wywolujemy zbyt usilnie i bez kompromisów idziemy na 'radykalne' rozwiazania. Oczywiscie wszystko -'zachowujac proporcje'-. Skutkiem dalszym , ubocznym, leczniestety obecnie waznym jest popularnosc 'zwycieskiego' islamu wsród Albanczyków. Brak mozliwosci kompromisu rodzi radykalizm pozostalych stron konfliktu.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-26 14:28
Najpierw to w 1398 roku na Kosowym Polu 40 tysięcy Serbów broniło swojej kolebki przed 120 tysięczną armią turecką.Zginęli wszyscy.Turcy zaczęli masowo zaludniać Kosowo Albańczykami.Nie będę rozpisywał się o Serbach ale polecam świetnie opracowanie problemu Serbów w książce Łysiaka "Stulecie Kłamców".
KAP / 2007-11-26 14:40 / Tysiącznik na forum
No i mamy klasyczny przypadek polityki historycznej. Jej ideologia odwoluje sie az do XIVw. Jej materializacja nastepuje w koncu XXw. Jej skutki sa oplakane. Czy ja mam wchodzic na Zaolzie w imie urazów sprzed 80ciu albo tez i sprzed 700 lat? Podbudowa ideologiczna jest. Albo takie Kresy Wschodnie, czy Polskie Wilno? Albo Grodno ? A moze rekompensata za Potop Szwedzki? Mozna by w ramach odszkodowania upanstwowic np Ikee? Wlos mi sie na glowei unosi. A swoja drogo to za rzadów PiS mielismy szczescie ze nie mamy jakiejs sporej mniejszosci narodowej......
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-26 15:34
A od kiedy to polityka nie jest oparta na historii?Ja wiem że łatwiej byłoby rządzić ludźmi wymazując wcześniej z ich umysłów świadomość historyczną,kulturową,religijną.W to miejsce oczywiście można zawsze wrzucić pasjonujący pojedynek między Dodą a Mandaryną.Tak spranym mózgom można wmówić wszystko w myśl zasady jednej z opiniotwórczych gazet która głosi :" niezależnie od prawdy mamy swoje zdanie."Doprawdy swoisty relatywizm.
Rozumiem że nie podejdziesz wybiórczo do rzeczywistości i potępisz coraz bardziej śmiałe zapędy odszkodowawcze Niemców jak również żądania organizacji żydowskich wypłacenia 65 miliardów dolarów odszkodowania?
KAP / 2007-11-26 15:50 / Tysiącznik na forum
czli patrzenie w przyszlosc i odrzucenie urazów przeszlosci powoduje, iz zasluguje sie na Dode lub Mandaryne? Wiesz ze nawet mi sie ten pomysl podoba -:) Jesli chodzi o 65mld odszkodowania to jest typowa polityka historyczna wlasnie. Mylisz swiadomosc wartosci wlasnych korzeni: histiorycznych i kuturowych z populistycznym nacjonalizmem.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-26 17:03
No popatrz jak ładnie rżniesz głupa.Wystawienie rachunku na 65 miliardów można określić jako "świadomość wartości własnych korzeni :historycznych i kulturowych" ale już obrona przed haraczem to już "populistyczny nacjonalizm".
KAP / 2007-11-26 17:33 / Tysiącznik na forum
jak bys przeczytal top bys zrozumial..... na razie odniosles sie jedynie do tego co chciales w tekscie zobaczyc, a nie do tego co w nim jest.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-26 19:06
KAP ja takich jak ty nauczyłem się czytać między wierszami.
arch / 2007-11-26 18:27 / Tysiącznik na forum
George Soros jest jednym z filarów żydowskiego ruchu roszczeniowego, który chce wymusić od Polski 65 miliardów dolarów;
Paczitaj Tawariszcz (“Wiek Omylności: Skutki Wojny
Przciwko Terrorowi ")
arch / 2007-11-26 15:18 / Tysiącznik na forum
Kiedy zapytano Putina ,-
czy czuje się byłym czekistą, odpowiedział:
";Byli czekiści nie istnieją! ";. Jeśli ktoś raz wstąpił do tej jaskini, nigdy już nie będzie zwykłym człowiekiem. (...)
KAP / 2007-11-26 15:41 / Tysiącznik na forum
no wlasnie, i taki maciarewicz kiedyc za Olszwskiego wstapil i juz nie wyszedl i nie wyjdzie :)
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-26 13:52
Nowe Wyprawy Krzyżowe? Wysiedlenia dzikich Albańczyków z histowycznej krainy - kolebki serbskiej cywilizacji?
Poczytaj encykliki JPII, a zrozumiesz zanim napiszesz..
wielbiciel / 195.238.227.* / 2007-11-26 10:35
Najwyższy czas abyście założyli kółko wzajemnej adoracji bo inni nie chcą dostrzegać waszej wartości.Bawcie się dobrze tylko już nie za nasze pieniądze.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-26 10:23
LIkwidacja? Do tej pory się z tym babrze i końca nie widać. Szpiegów nie widać. Złodziei nie widać. A wszyscy wiedzą, że byli. Równie nieudolny jak Ziobro.
kaligulka / 195.205.44.* / 2007-11-26 10:19
zamknijcie za kratki i bez sądu tego psychopatę. i tych wszystkich psychopatów co na niego głosowali. I jego żonę co się zdecydowała wyjść za mąż za największego psychopatę XXI wieku, sama już pewnie sfiksowała. dzieci zostawcie, może jeszcze da się wyleczyć. niestety to zaraźliwe, widać to po Wasserze, tym niedobrym panu z niemieckim nazwiskiem co mu je Erica Steinbach cichcem wysmażyła... sratatata
arch / 2007-11-26 15:25 / Tysiącznik na forum
Prezydent, oficer KGB w czasach radzieckich, podkreślił w wystąpieniu bardzo istotną rolę w obecnych warunkach Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR).
.........-interesy wewnętrzne wymagają, aby SWR wzmocniła swój potencjał, dostarczając kierownictwu kraju informacji i danych analitycznych - podkreślił rosyjski prezydent.
http://fakty.interia.pl/newsroom/news/putin-rosja-potrzebuje-silnej-armii-i-wywiadu,950271
Sabre / 2007-11-26 09:26 / Tysiącznik na forum
Jeden fakt niezbicie dyskwalifikuje Macierewicza: nie może być oskarżony sędzią we własnej sprawie (bo Macierewicz szybko zostanie oskarżonym). Jeśli to nie dociera do PiS, to powinien pomyśleć, czy warto zrezygnować z członkowstwa w speckomisji dla "najlepszego z najlepszych".
P.S.
Niewątpliwie jest ciekawostką, że były peerelowski prokurator broni (mimo iż prokurator powinien oskarżać:) katolickiego taliba.
......................... / 213.158.197.* / 2007-11-26 11:17
Zemke i Miodowicz - wyp...lać z komisji, bo nie możecie być sędziami we własnych sprawach
marek 19.53 / 83.24.7.* / 2007-11-26 09:41

(bo Macierewicz szybko
zostanie oskarżonym)

Przez gazety ???
O co?
Chyba o bycie "katolickim talibem"
maa / 2007-11-26 11:09 / Tysiącznik na forum
Macierewiczowi grozi oskarżenie o zdradę stanu. Czyli tzw. "czapa", gdyby jej nie znieśli.
I to nie tylko jemu...
Ale proszę się nie bać. PO nie jest aż tak daleko od PiS...

Ale zgadzam się z obiekcjami nazywania go "katolickim talibem". Mieszka Pan w Stolycy, może ma Pan znajomych w PAN-ie, gdzie ten osobnik pracował. Proszę ich wypytać o opinie o tym człowieku.

PS
U nas promowaliście profesorka, o którym w mieście wróble ćwierkały , że jest zwyczajnym sadystą. Ale dla was był dobrym "katolikiem".
Czyżby liczyła się jedynie sprawność w lizaniu d(...) Zjawisku Biologicznemu?
Sabre / 2007-11-26 09:54 / Tysiącznik na forum
A może o narażenie życia naszych żołnierzy, poprzez podanie nazwisk współpracowników wywiadu do publicznej wiadomości?
arch / 2007-11-26 11:35 / Tysiącznik na forum
masz na myśli podwójnych agentów (? )
którzy brali kasę i z jednej i z drugiej strony !

Wypowiedź twoja i ludzi podobnych to potakiwacze służb obcych w Polsce , nie znających zagadnienia dogłebnie
działają jak dobrze wytresowane psy Pawłowa i wykazują odpowiedni tym psom poziom inteligencji według Scheuer’a.
Sabre / 2007-11-26 12:10 / Tysiącznik na forum
Co robimy, gdy zlokalizujemy "podwójnego agenta"?
Oczywiście publikujemy jego nazwisko w internecie!
Tak, niewątpliwie ty znasz problem "dogłebnie":)
A jaką wykazujesz inteligencję!
arch / 2007-11-26 13:37 / Tysiącznik na forum
Jak podały oficjalne czynniki rządowe, sprzedaż polskich hut stali nastąpiła za mniej więcej 8 mld zł - to tyle, ile była
warta sprzedaż polskiego rynku stali w ciągu jednego roku. Czy to nie jest skandal?
Nie, to jest gigantyczne przestępstwo gospodarcze!
restrukturyzację polskiego przemysłu stalowego. Kolejny sektor strategiczny gospodarki narodowej teoretycznie został już sprzedany. Nabywcą została hinduska grupa kapitałowa LNM, która 27 października 2003 roku podpisała umowę prywatyzacyjną z ministrem skarbu na zakup Polskich Hut Stali (PHS).Hutę Katowice, Hutę im. T. Sendzimira, Hutę Florian i Hutę Cedlera - kupili Hindusi. Spółka PHS kontrolowała i wytwarzała przeszło 70 proc. polskiej stali.
Zapytaj się p.posła Kuca o kolegów z restrukturyzacji ?
Tak, niewątpliwie ty znasz problem "dogłebnie":)

górniku
KAP / 2007-11-26 14:23 / Tysiącznik na forum
gratuluje odpowiedzi w temacie: -' a uwas to bija Murzynów...'-
arch / 2007-11-26 14:49 / Tysiącznik na forum
Czubajs "ojcem chrzestnym"

http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2004/10.15/Kraj/01/01.html
KAP / 2007-11-26 15:52 / Tysiącznik na forum
sam cos myslisz, mówisz, czy boisz sie ze juz jestes podswiadomie manipulowany?
arch / 2007-11-26 18:31 / Tysiącznik na forum
pisarka żydowskiego pochodzenia -Hannah Arendt, specjalistka od filozofii polityki pisała krytycznie o używaniu demokracji do oszukiwania ludzi.
KAP / 2007-11-26 11:50 / Tysiącznik na forum
Idiota podajacy do wiadomosci publicznej dane pracowników i wspolpracowników wywiadu robi szkode Panstwu na przyszlosc. Przy okazji udawadnia iz mimo rewolucyjnej fryzury jest kompletnym partaczem nawet w swojej obsesyjnej dzialce sluzb specjalnych. Kompletnym partaczami sa tez jego szefowie, co udawadniaja tym smialym doborem kadrowym. Nie mozna byc zaskoczonym jedynie tym ze obsesjonaci dobrali sobie do pracy oszoloma. To czesty blad w rekrutacji - powielenie siebie.
arch / 2007-11-26 14:51 / Tysiącznik na forum
Kto jest kim?

" WŁADIMIR AŁGANOW-
do Polski przyjechał na przełomie lat 70. i 80. Teoretycznie był dyplomatą, faktycznie - oficerem KGB.
Od połowy lat 80. utrzymywał zażyłe stosunki z polskimi politykami. Jest zdjęcie, na którym Ałganow stoi obok Leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego.
Zrobiono je 1 maja 1986 r. w Skierniewicach, gdzie Miller był I sekretarzem KW PZPR. "
http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2004/10.15/Kraj/01/01.html
KAP / 2007-11-26 15:53 / Tysiącznik na forum
kolekcjonowanie znaczków pocztowyh byloby jakims wyjsciem dla Ciebie na przyszlosc...

Najnowsze wpisy