Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wassermann: Chcę wrócić do komisji, bo PO robi kabaret

Wassermann: Chcę wrócić do komisji, bo PO robi kabaret

Wyświetlaj:
wędrowiec / 79.188.238.* / 2009-12-08 10:03
Platforma wprowadza
K A R A M A Z O W S Z C Z I N Ę do polskiego państwa, niszczy je.

Na trwale skompromitowało państwo polskie, a codzienne programy interwencyjne we wszystkich mediach udowadniają, że polskie państwo jest WROGIEM obywatela, platformo obywatelska !
good morning Bellarus !
xyzxyzxyzxy / 193.111.166.* / 2009-12-08 11:53
a kolezka pamięta w jaki sposób kaczyński odchodził ze stanowiska prezia Warszawy i w jaki sposób ustawą samorzadową na chybcika wsadzono na to stanowisko Kochalskiego, zamiast przeprowadzic demokratyczne wybory?
A pamietasz w jaki sposób została za rzadów PIS przeprowadzona nocna zmiana kiedy powołano nową KRRiTV gdzie nie znalazło się nawet jedno miesce dla przedstawiciela opozycji - to juz nawet za rządów komuchów w tej radzie zasiadał Sellin.
I ty masz koleś czelnosc pisac o niszczeniu państwa czy Białorusi? A moze Ty jesteś kandydat na I krajowy zjazd delegatów zespołu pracy panstwowej?
wędrowiec / 79.188.238.* / 2009-12-08 12:31
gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku........rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
xyzxyzxyzxy / 193.111.166.* / 2009-12-08 12:44
fajne, a z Piechą o iwabradynie może tez masz?

ja mam takie

AL: Czyli pani z grupą pięciu osób, w sumie sześć osób chciałaby wstąpić do pisu?

RB: Ja pomyślałam o takim czymś, że skoro są posłowie, którzy czekają na moją decyzję, to może państwo jesteście w stanie zabezpieczyć mnie w razie czego finansowo, a reszta przejdzie jak.... wie pan, gęsiego.


AL: Myśmy się dzisiaj zastanawiali nad tym czy nie uruchomić... Bo teoretycznie to nawet można Sejm obciążyć tymi pieniędzmi, gdyby Lepper... Teoretycznie jest to możliwe.

RB: No ale jak? W jaki sposób?

AL: No że Sejm... że komornik może odebrać do czasu jakby skutkowania tej apelacji posłów... że Sejm by jakby te pieniądze w jakiś, nie wiem jaki, nie jestem prawnikiem, prawny sposób zabezpieczył.

RB: Finansował by jakby, tak?

AL: Tak, bo myśmy też myśleli o tym żeby stworzyć jakiś fundusz, który do czasu kiedy ta sprawa nie będzie rozstrzygnięta mógł, że tak powiem, założyć za tych posłów, gdyby nie daj Boże tam wszedł komornik.
Binarek / 2009-12-08 09:07 / Tysiącznik na forum
No nie!! Znowu "sprawiedliwość" PiSowska

Brali udział w pracach nad nowelizacjami ustawy hazardowej i dziwią się że nie mogą być sędzią w swojej sprawie.

JAk sprawdzamy historię ustawy hazardowej to sprawdźmy także jak odbywało się to w latach 2005-2007 chyba, że posłowie PiS z definicji są kryształowi.
arch / 2009-12-08 10:00 / Tysiącznik na forum
Z was się śmieję, z was ! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków ! (...)
-Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn !
- Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii.
-To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..) prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...)
-To wy wywindowaliście to bydle na piedestał !

A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy"
milosnik PiS / 2009-12-08 10:24 / Bywalec forum
Kto ci to, "arch", podsunął?
Nie sprawiasz wrażenia, byś czytał książki...
arch / 2009-12-08 10:38 / Tysiącznik na forum
"-Tom, nie byłeś złym consigliere.
To Santino był złym Donem, niech spoczywa w pokoju."
-don Vito Corleone
trwialne gry / 79.188.238.* / 2009-12-08 09:59
zajmij się rychem, mirem, zbychem, powodami dla których ich tusk usunął, co omawiali na cmentarzu i stacji benzynowej.

Sekuła, szef tej pożal sie Boże Komisji tez nadzorował prace nad tą ustawa jak był prezesem NIK-u.

Czuma jako prokutrator moze byc szefem komisji "od nacisków"
Binarek / 2009-12-08 10:27 / Tysiącznik na forum
"Sekuła, szef tej pożal sie Boże Komisji tez nadzorował prace nad tą ustawa jak był prezesem NIK-u"

Prezes NIKu tworzy ustawy??
Nawet nie widzisz jak swoją ignorancją kompromitujesz się na forum
milosnik PiS / 2009-12-08 10:34 / Bywalec forum

Nawet nie widzisz jak swoją ignorancją kompromitujesz się
na forum

???

Niech piszą!
Niech przypominają, czym PiS jest!

W końcu PO robi tyle błędów, że mało zainteresowany polityką wyborca mógłby zagłosować na PiS, jako na "alternatywę" (13).
arch / 2009-12-08 10:40 / Tysiącznik na forum
Wypijmy... za śmierć. - Michael Corleone
Brandnew / 212.14.45.* / 2009-12-08 09:07
Panie i Panowie! Sorry za tematrycznośc ale ....
http://markd.pl/?p=18

z niektórymi zarzutami mozna polemizowac ale o 80 % z nich ludzie PO prostu nie maja pojecia! Tak dzialaja dziennikarze w Tuskolandii - Majewski, Wojewodzki, gadka o cyckach i to ma Polakom wystarczyć. Czy kto widział Olejnik czy Lisa pytających podniesionym głosem o niektóre z tych spraw...? Może tak - nie wiem nie oglądam od 1,5 roku bo to tylko szkoda nerwów i czasu. Poziom wazeliniarstwa nie do zniesienia dla mnie. Ale pewnym jest, ze wg. POmedii i ich włascicieli niektórych spraw nie wolno pokazywać Polakom, bo są na tyle głupi, że nie skapna się że ich robi się ich w konia. Jak na razie udało się to w przypadku 50 % społeczeństwa. Reszta zaczyna mieć wątpliwości bądż od razu wyczuła pismo nosem. Proste porównie - za PIS najpowazniejszą aferą rozdmuchną w nieskończonośc była tak zwana seksafera Łyżwińskiego. Ilez to było artykułów, spazmu ... O co ? O p*******!! O coś co w zadnym wypadku nie rzuotwało na życie innych Polaków. Teraz gdy sie okłamuje cały naród (numer ze stoczniami przed wyborami do PE), mamy regularnie demonstracje i strajki czy ustawia przepisy pod konkretnych ludzi media nabieraja wody w usta i słodkim głosem dziennikarek wybielaja złodziei. Jak długo bedziemy to jeszcze znosić. A gospodarka ...? Aż strach sie bać Powoli.
milosnik PiS / 2009-12-08 10:12 / Bywalec forum

za PIS najpowazniejszą aferą rozdmuchną w nieskończonośc była tak zwana seksafera Łyżwińskiego.

To ty tak uważasz. Dla wielu ludzi to było tylko zabawne (choć nie za bardzo...). Tak samo jak działalność jurnego Agenta Tomasza.

Najbardziej nikczemnymi aferami autorstwa PiS było zabójstwo B. Blidy i afera z Garlickim, która spowodowała przedwczesną śmierć kilkudziesięciu chorych na serce ludzi. Nie zapominajmy też o korupcyjnej aferze Lipiński-Beger, za którą próbowano ukarać nie jej twórców, czyli Jarosława Kaczyńskiego i Adama Lipińskiego, lecz ujawniających ją dziennikarzy...
PiS ma szczęście, że PO tak mało się od niego różni, i prokuratura jest, jak jest, bo spora część ścisłego kierownictwa PiS odpoczywałaby teraz w zakładach zamkniętych na koszt podatnika.

Generalnie - PiS został wychowany przez SB i kontynuował, póki mógł jej metody. "Teraz k...wa my!" - mało kto zwrócił uwagę, że to zdanie oddaje ukryte tęsknoty Jarosława do przejęcia schedy po PZPR. Chwała Bogu, że ci tzw. "Prawdziwi Polacy" (vel "K..wa Polacy") nie zdołali się dorwać w 1989r. do władzy. Bylibyśmy teraz drugą Białorusią. Patriotyczni w ohydnym, endeckim sensie, niezależni od UE, zależni od Rosji, pilnowani przez liczne tajne służby. I biedni, jak Ukraińcy i Białorusini.
/ 83.27.29.* / 2009-12-08 15:08
Postkomuna rządzi, bo otumania.
Nie ekscytuj się tak, mniej TVN-u, włącz samodzielne myślenie - bo będzie Ci wstyd, jak się zorientujesz o co tu naprawdę chodzi.
Binarek / 2009-12-08 09:13 / Tysiącznik na forum
>>(numer ze stoczniami przed wyborami do PE),

W sprawie stoczni naród okłamywano przez wiele lat stosując dopłaty mimo zakazów ze strony EU.

A Jasiński robił dobrą minę do złej gry ze związkami

Nie chcę wybielać obecnego rządu ale dwa miesiące po powołaniu dowiedział się, że "od lat nic nie robi w sprawie uratowania stoczni" i otrzymał ultimatum od komisarz Kroess
m53 / 83.24.31.* / 2009-12-08 08:36
Nie spodziewałem się, po 89 r, że doczekam takiego bagna. Reprezentowanego przez PO
Przykro mi.
wędrowiec / 79.188.238.* / 2009-12-08 10:09
co pan wymaga od ludzi pokrojy schetyny, palikota, zbycha, rycha, mira i tej całej reszty handlarzy z pchlego targowiska.

ale za coś dostał doktorat chonoris kałza michnik na majcherkowej uczelni, za takie otumanienie młodego pokolenia, bezkrytycznie głosującego na piłkarza i jego drużynę "fachowców"

niedługo 13 grudnia będą swiętować z polskim wallenrodem i człowiekim honoru pacyfikacje polskiego wyzwolenia.
Binarek / 2009-12-08 10:35 / Tysiącznik na forum
PO powołało komisję do spraw hazardu i rozlicza z niego wszystkie partie czy wam to się podoba czy nie.

PiS dla przykładu nie miał tyle honoru i mimo, że na jaw wyszło zacieranie śladów nie pozwolił na powołanie komisji ws śmierci Blidy.
dareg / 87.207.65.* / 2009-12-08 08:36
panie wasserman !
przecież każdy POlak wie (jak widać m.in z poniższych komentarzy) że zbycho, rysiu i grześ to pseudonimy zamiennie uzywane przez gosiewskiego w cmentarnych negocjacjach sfingowanych przez kamińskiego !
ręce precz od słońca peru !
a chlebowski, drzewiecki, misiak, sawicka ....powinni sie zwrócić o wysokie odszkodowania za zniesławienie
milosnik PiS / 2009-12-08 10:31 / Bywalec forum
Nie, zdecydowanie nie czytasz książek. Świadczy o tym dobitnie ten wpis- taki twój, taki od serca!

Z tego wynika, ze pewnie płacicie jakimś intelektualnym k**********, by mówili wam, co macie pisać. Jak Lepper Tymochowiczowi...
mojra / 79.184.89.* / 2009-12-08 07:45
przecież wróci,na przesłuchanie.I niech juz tak zostanie.
NRF / 82.177.46.* / 2009-12-08 07:01
Kabaret to ten wasz PiS i otumanianie ludzi.
sisley / 88.220.44.* / 2009-12-08 09:02
jeżeli ci chodzi o taki kraj w którym metody PO są kceptowane to spadaj na Białoruś. Nie obrażaj palancie KABARETU
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-12-08 07:47
Otumanionych nie można po raz wtóry otumanić czyli tzw. "ciemny lud" pisowski.
sisley / 88.220.44.* / 2009-12-08 09:24
ja wiem że niektórych interesuje powtórka z rozrywki; ciemny lud to robole i chłopy ze wsi a "oświecony' to panowie z PZPR. Od tych ''oświeconych'' chroń nas Pani Boże-dzisiaj od takich jak Sawicka, Rychu, Miro, panowie z SLD, PSL,PO.
Problem z trudnością w otumanieniu tych pierwszych -nie ma powrotu aby mierni ale wierni żerowali na pozostałych. Zmiana BAZY jest trwała i tylko czekać na zmianę NADBUDOWY [czytaj PO]-to z Marksa jest nadal aktualne
Stoigniew / 83.5.147.* / 2009-12-08 08:48
przecież widać gołym okiem argumenty z radia Erewań " ...a u was murzynów biją" .Wydział Propagandy KGB dałby PO nagrodę ! Z resztą nie na darmo majją w składzie ludzi typu Bondaryka .Tak wyjaśnić, żeby wszło na to , że Chlebowski ,Drzewiecki, Schetyna to rycerze stony Dobra, a właściwie przy Hazardzie umoczeni są PIS-owscy wojownicy CIEMNEJ STRONY MOCY . Jeżeli się ma ostatnią , choćby fałdkę na mózgu to nie trudno to pojąć . Ale cóż.. jak mówią młodzi "totalna zaślepa" ...
zsdfcvg / 95.50.154.* / 2009-12-08 09:11
o co wam chodzi? Zbyszki , Ryśki i Grzeski to fajne chłopaki
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy