Forum Polityka, aktualnościKraj

Waszczykowski popiera prezesa: Opozycja jest niszczona

Waszczykowski popiera prezesa: Opozycja jest niszczona

Wyświetlaj:
marynarz098 / 2011-02-28 15:50 / Tysiącznik na forum
Na dobry dnia poczatek:
Dekalog
.. Jam jest Jaroslaw - Prezes twoj, ktorym cie w 89-tym roku, wraz z
niewielka pomoca Brata mojego Lecha, wywiodl z mocy sowieckiej, z domu
niewoli.
1. Nie bedziesz mial Prezesow cudzych przede mna.
2. Nie bedziesz bral imienia Prezesa twego nadaremno, jesli to nie beda
peany pochwalne lub kwiczenie z zachwytu na sam widok, tak jak bylo ostatnio
na zjezdzie w Poznaniu.
3. Pamietaj, abys dzien urodzin Braci oraz dzien smierci Brata Mniej Waznego
jako swiety swiecil.
4. Czcij Prezesa swego bardziej niz ojca swego i matke swoja.
5. Nie zabijaj pomyslow Prezesa swojego przedstawiajac jakies wlasne
glupoty, bo wylecisz z PiS-u na zbita morde, tak jak Ludwik Dorn.
6. Nie cudzoloz rozmawiajac publicznie z politykami innych partii, jesli nie
potrafisz im dokopac, lub, co gorsze, okaza sie bardziej inteligentni od
ciebie. Szczegolnie nie wdawaj sie w dyskusje z Palikotem, bo ten nawet
Prezesowi jest w stanie dokopac.
7. Nie kradnij wypowiedzi Prezesa twojego, przedstawiajac jako wlasne.
Zawsze zaznaczaj: "Cytuje Prezesa", lub "Tak powiedzial Jaroslaw Kaczynski".
8. Nie mow falszywego swiadectwa przeciw blizniemu swemu, chyba, ze jest z
innej niz PiS partii.
9. Nie pozadaj zony Prezesa swego, bo biedne kocisko tego nie wytrzyma.
10. Ani zadnej rzeczy (szczegolnie WLADZY!!!), ktora jego (Prezesa) jest.
jake 1 / 93.105.64.* / 2011-02-28 12:07
Chroba zatacza coraz większe kręgi i coraz bardziej się pogłębia. Jak na razie tylko jeden z vicemarszałków miał odwagę powiedzieć gdzie ma się udać pewien poseł, chory juz od wielu lat.
koza mu dyplom prfesorski zjadła / 79.188.238.* / 2011-02-28 11:21
"W okupowanej przez hitlerowców Warszawie należało się bać nie niemieckich oficerów, ale sąsiadów-Polaków owładniętych antysemityzmem"
"W wywiadzie dla niemieckiej gazety "Die Welt" Gerhard Gnauck wypytuje Władysława Bartoszewskiego o życie w czasie okupacji hitlerowskiej. W tekście pada pytanie: "Działał pan w ruchu oporu i pomagał pan Żydom. Czy miał pan wówczas sąsiadów, których się obawiał?"
Władysław Bartoszewski odpowiedział, iż mieszkał w Warszawie na ul. Mickiewicza w kamienicy pełnej inteligencji. "Jeśli ktoś się bał, to nie Niemców. Gdy niemiecki oficer widział mnie na ulicy i nie miał rozkazu aresztowania mnie, niczego nie musiałem się obawiać. Ale gdy sąsiad-Polak zauważył, iż kupiłem więcej chleba niż zwykle, wtedy musiałem się bać".
……………….
Dobrze, że Niemcy i Ruscy zrobili porządek z tą inteligencją. Pan "profesor" nie musi sie już obawiać. Teraz mamy nową inteligencję - lepszą!
Cr / 83.5.180.* / 2011-02-28 13:00
Dobrze prof. Bartoszewski gada. Ja też bardziej się boję polskiej sąsiedzkiej zawiści, niż Niemców czy innych obcych, którzy nigdy nic złego mi nie zrobili.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-02-28 12:11
ktoregos dnia ktos inni tz ich sasiedzi zgotuja im los taki ,ze II WS to bedzie mile wspomnienie- tylko kto wtedy pomoze im / wyciagnie do nich reke z chlebem?.... i nie uratuje ich zloto, USD czy inne dobra doczesne... sami doprowadzaja do tego ze ludzie ich nienawidza
wojens / 46.112.177.* / 2011-02-28 10:35
Wladza czy w ogóle PO nie jat taka bezwzględna jak sugeruje Waszczykowski. Pamiętam dramatyczne wezwanie tego dzielnego mężczyzny wyglaszane ze lzami w oczach aby ich nie zabijać. No proszę. Wladza posluchala. Nie zabili Waszczykowskiego.
Józef Beck / 89.75.169.* / 2011-02-28 10:22
PO to PO tamto, nie absolutnie nie.

To są konkretni ludzie, Tusk, Komorowski, Schetyna, Sikorski trzeba ich z nazwiska wywoływac.

Nie wolno zapomniec, kto za szmatką PO sie skrywa.

"Polska to nienormalnosc" - słowa Tuska, a teraz won z Polski.
wojens / 46.112.177.* / 2011-02-28 11:16
Tak jest slusznie. Trzeba je wywolywać. To są ludzie stabilni emocjonalnie, potrafiący rzadzić w ten sposób aby zapewnić w Polsce spokój i staly rozwój gospodarczy. Bo to, że Polska się rozwija to chyba nikt nie zaprzeczy. To mówią liczby.
kayaggga / 77.255.34.* / 2011-02-28 10:21
Niestety, po latach życia w demokracji niektórzy tak zachłysnęli się wolnością i swobodą , że zapomnieli, że ona też ma swoje ograniczenia: są przekonani, że tylko ich zdanie się liczy i że tylko oni mają rację, a inni jej nie mają. Zapomnieli o obiektywizmie, o prawie drugiej strony do wyrażenia opinii. Niektóre dziennikarki są jak stalinówki: zaangażowane politycznie, z misją popierania jedynej słusznej sprawy.
kawagratis / 87.204.198.* / 2011-02-28 10:19
Nie zabijajcie nas .
chrzan ! / 79.188.238.* / 2011-02-28 10:16
PO + PSL = PZPR + ZSL

kiszczak i Jaruzqelski sa zadowoleni za swoich ludzi !
a magdalnkowy król niech już zamknie sie raz na zawsze. Goodbay BOLEK !
siPytnA / 95.160.99.* / 2011-02-28 10:05
Jezeli to jest niszczenie opozycji *-*, to jakby to wyglądało gdyby nie daj Boże rządził PIS ???
Az strach pomyśleć !!!
m-53 / 83.24.21.* / 2011-02-28 10:40

Az strach pomyśleć !!!

I z tego strachu zamiast myśleć powtarzasz slogany.
krety jaruzelskiego / 79.188.238.* / 2011-02-28 10:19
nie miałbyś komornika pod drzwiami wkrótce za kredyty hipoteczne !

na Krakwoskim Przedmieściu widzieliśmy WAS , rozszalałych z nienawiści ku zadowoleniu komorowskiego.
wojens / 46.112.177.* / 2011-02-28 11:00
Nabraleś kredytów i teraz szalejesz ze strachu? Trzeba bylo nie brac. Nie szukaj sojuszników w tym nieszczęsciu. Sam sobie możesz tylko pomóc. Jeśli w ogóle coś potrafisz.
rene-pl / 89.124.124.* / 2011-02-28 10:42
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
wojens / 46.112.177.* / 2011-02-28 11:27
Też tak uważam. Ale poczekaj do zakończenia śledztwa. Oskarżając teraz zachowujesz się tak samo jak pisiaki. A to przecież chluby nie przynosi.
x69 / 62.111.158.* / 2011-02-28 10:57
ejjjj... nie rozpedzaj sie. Tez mam odczucie ze Kaczynski to morderca 95 ludzi ale poki nie ma na to jednoznacznych dowodow a jedynie poszlaki to jest to tylko prawdopodobienstwo.
Tez nie trawie Kaczynskiego ale na bazie sympatii nie feruj wyrokow. To juz nie jest fair

Najnowsze wpisy