Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wątpliwe trzynastki dla wysokich urzędników

Wątpliwe trzynastki dla wysokich urzędników

Money.pl / 2007-01-17 08:29
Wyświetlaj:
oburzona / 217.113.225.* / 2007-01-28 19:28
Chwileczkę, a co z resztą. Ja mam się tylko przyglądać, a może jeszcze uśmiechać, kiedy robi się ze mnie kretynkę. Pracuję w instytucji kultury i mnie zabraliście trzynastkę - dodatkowy marny dochód. Czy ja to robot, czy człowiek ? Czy mam uważać ten kraj dla wybrańców ? Kiedy będziecie nas brali poważnie ? To chamstwo i tyle !
mś / 85.89.191.* / 2008-02-14 20:46
Od dawien dawna, a na pewno od 17 lat jest to kraj z legalnie opatentowanym korupcyjnym prawem. Prawem dostosowanym do zabezpieczenia własnych wydatków z 18 % napiwkiem. Pracownicy kultury, a kto to jest ? Hołota, która wiecznie się uczy, potrafi wyjaśnić pojęcia i posiada ogładę, smak. To jest trąd, z którym się nie dyskutuje. Taką samą metodę stosujemy z wrzeszczącym dzieckiem. Unikanie rozmów to myśl przewodnia organizatora,wiedząc, że ten z kultury nie będzie zachowywał się agresywnie. Tak potwierdzam sugestię: to kraj wyjątkowy dla wyjątkowo chętnych do szastania środkami publicznymi, którym naród pomaga w dostaniu się na szczyt.
Sabre / 2007-01-17 08:29 / Tysiącznik na forum
Gdy Lenin umierał, drukowano specjalnie dla niego gazety, które głosiły hymny pochwalne dla zwyciężającego na całym świecie komunizmu. PiS potrafi sobie poradzić nawet z barierą czasu, by nagrodzić swoich i sprawdzonych.
Tanie państwo staje się jeszcze tańsze. Rząd lewicowy zniósł trzynastki, a rząd który mieni się prawicowym, je przywrócił. Przecież ta nowelizacja jest produktem czysto komunistycznym, żywcem wyjęta z najgorszego okresu PRL.
Trzynastki zazwyczaj były wypłacane z zysku przedsiębiorstwa. Ale przecież urzędnicy państwowi to najlepsi z najlepszych przedsiębiorców – oni produkują w nieskończoność, oczywiście na chwałę państwa solidarnego, nowe ciepłe posadki dla swoich, ludzi pewnych i sprawdzonych.
Ale nie przejmujcie się tym za bardzo, zwolennicy PiS. Dostaniecie na otarcie łez kilka tematów zastępczych, pojawi się też krążący nad nami Układ typu „stealth”, groźny i niewidzialny – on odciągnie waszą uwagę od podobnych „bzdur”.
Niezależny / 217.153.253.* / 2007-01-17 23:58
Trzasnąłeś troszeczkę ten tekst z przesadą. Jednak popieram cię. Trzynastki to jakby nagroda za to co wytworzyłeś, a wyzyskiwacz zyskał. Tak więc pieniążki te które zebrał w 100% wyzyskiwacz, zostały ulokowane na prywatnym koncie wyzyskiwacza, a ty wziąłeś ochłapy z nadprodukcji, którą nieświadomie wyrobiłeś, a o której cię łaskawie nie poinformowano robiąc ci niejako dobroczynną łaskę za twą gorliwość "i ku pamięci" twego "szlachetnego" ofiarodawcy.
Niezależny / 217.153.253.* / 2007-01-18 00:05
- do powyżej- wysocy urzędnicy - zawsze brali to co najlepsze i dużo, okradając cię nawet z sumienia. Dlatego korupcja dzisiaj nie zna granic. Za "KOMUNY" kradli tylko ci z PZPR-u. Policz dzisiaj ile mamy partii. Dodaj do tego tylko tych coś znaczących i będziesz miał wynik.

Najnowsze wpisy