Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ważą się losy zarządu PGE. Prezes straci stanowisko?

Ważą się losy zarządu PGE. Prezes straci stanowisko?

skomentuj
Wyświetlaj:
pludzowy / 178.182.215.* / 2013-11-13 23:54
GDZIE SA SLUZBY TEGO PAŃSTWA W MOMENCIE GDY NA OKŁADCE PERIODYKU W SIECI UKAZUJE SIE ZDJECIE WIELKIEGO PATRIOTY PREMIERA POLSKIEGO RZĄDU Z P GDZIE UTINEM KTORY NA MIEJSCU KATASTROFY SMOLENSKIEJ PARODIUJE SWIETEJ PAMIECI LECHA KACZYŃSKIEGO. GDZIE SA SLUZBY TEGO PANSTWA GDY RZAD W CZERWCU PRZYZNAJE SOBIE 500 MILIONOW ZLOTYCH NAGRODY ZA DEMONTAZ PANSTAA W SYTUACJI GDY ZUS GDYBY TYLKO MÓGŁ ZABRALBY EMERYTOM I RENCISTOM WZZYSTKO CO SIE DA. A TO NAWET NIE WIERZCHOŁEK GORY LODOWEJ GANGRENY TOCZACEJ TO PANSTWO. WIELU BY ZALEZALO NA TYM ABY W POLSCE BYL BALAGAN BO WOWCZAS ŁATWIEJ ROBIC CO SIE CHCE. LATWIEJ UPRAWIAC NEPOTYZM KORUPCJE UKLADY. PASUJE TO NIE TYLKO WLADZY ALE I SPOLECZENSTWO NO BO PRZECIEŻ JAK WLADZA JEST NIEUCZCIWA TO I WIEKSZA.SZANSA NA TO ZE PRZYMKNIE OKO CWANIACTWU NA PRZEROZNE ZZWINDLE. PIS CHCIAL Z TY ZROBIC PORZADEK ALE WOWCZAS ROZPETALA SIE WSZEM I WOBEC NAGONKA NA NIESPOTYKANA SKALE KTORA TRWA DO DZIS. PRZYKLAD KAMINSKIEGO I KACZMARKA DOWODZI TEGO IZ TACY UCZCIWI Z PO JAK WSPOMNIANY WCZESNIEJ TUSK NADAL PALAJA CHĘCIĄ ZEMSTY. PRZY OBECNEJ GANGRENIE I ROZKLADZIE PANSTWA PRZEJECIE RZADOW PRZEZ PIS BYLOBY W ZASADZIE DLA TEJ PARTII NIESZCZESCIEM.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
tomcio_paluch / 2013-11-13 21:33 / Bywalec forum
Za czasów KLD był ministrem od łączności, gdy "sprzedawano" tpsa, teraz utrzymuje gradów moc i nie jest zainteresowany rozbudową polskiej elektrowni. To najbliższy kumpel Tuska, więc coś tu jest grane.
wyzwolony mason / 77.254.94.* / 2013-11-13 21:25
karty iluminatów rozdane bilderbergi robią swoje a kukiełki na sznureczkach chodzą i robią co im każą .Plan jest prosty Polska ma być wyludnionym czystym zalesionym terenem szykowanym pod łowieckie posiadłości iluminatów
m-53 / 95.49.182.* / 2013-11-13 20:57
Szykują miejsce dla Grada.
Czyżby program EJ miał się ku końcowi???
skomentuj

Najnowsze wpisy