Ważnosc OC!!!

Artur1150 / 2009-04-03 20:36
Witam wszystkich!!!
Mam pytanie odnośnie OC,czy po kupnie pojazdu mamy obowiązek wykupić polisę? a co będzie jeżeli będziemy jezdzić na polisie którą otrzymaiśmy wraz z kupnem pojazdu?
Wyświetlaj:
martuucha / 94.124.16.* / 2009-04-06 20:03
nie ma możliwości jazdy bez OC - grozi za to kara! jeżeli otrzymacie polisę OC razem z autem to w ciągu 30 dni od daty zakupu samochodu należy się zdeklarować, albo z niej korzystać, albo nie, w przypadku rezygnacji składamy pismo w towarzystwie, w którym zawarta została polisa przez zbywcę pojazdu i zawieramy nową (gdzie chcemy), jeżeli natomiast chcecie korzystać z tej polisy należy udać się do towarzystwa i poprosić o przepisanie polisy (otzrymujecie polisę na dany samochód z Waszymi danymi, jest to korzystne gdy składka została już opłacona w całości przez zbywcę lub gdy zbywca miał korzystniejsze zniżki na OC)
pozdrawiam
w razie pytań kontakt do mnie 512466383 marta
Artur1150 / 2009-04-06 20:23
dzięki za odp.mam jeszcze taki pytanko,jeżeli zdecydujemy sie na przepisanie umowy to rozumiem że będą nas obowiązywały koszty różnicy zniżek?
goscfsdfsgdfgd / 89.77.160.* / 2009-04-06 22:36
tak dokladnie. jesli zdecydujecie sie zostac to bedziecie musieli zaplacic wyrownanie do ochrony wedlug waszych skladek....ale ja radzilbym posprawdzac bo czesto sie okazuje szczegolnie w rzypadku tych na telefon (link4) z spokojnie mozna znalezc taniej.

Najnowsze wpisy