Forum Forum inwestycyjneSpółki

Ważny komunikat Prokuratora

Ważny komunikat Prokuratora

Prokurator / 2007-12-29 19:44
UWAGA, UWAGA.
Ogłaszam wszystkim, że począwszy od dnia 10.01.2008 r. ( czwartek) analizował będę kursy akcji WSZYSTKICH spółek notowanych na rynku podstawowym Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Prokurator.
Wyświetlaj:
jack.sly / 193.17.14.* / 2007-12-29 20:36
a moze zacznij wrózyc z fusów
Prokurator / 2007-12-30 18:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,jack.sly".
Analiza notowań akcji wszystkich spółek zajmuje ok. półtorej godziny dziennie w dni sesyjne . Wróżenie z fusów chyba zajęłoby mi dużo więcej czasu. Poza tym musiałbym się tego chyba długo uczyć.

Prokurator.
arek_krak / 2007-12-31 18:23
Witaj Prokurator ! Obserwuję od dłuższego czasu Twoje opinie na tym forum. Według mojej opinii jesteś na nim jednym z niewielu podchodzącym do giełdy poważnie. Chciałbym poznać Twoją opinię na temat SKOTANA, w mojej opinii to przy tej cenie i pozytywnych informacjach (chociaż do ich realizacji potrzeba jest sporo czasu), jest obiecująco wyglądającą inwestycją. Jeśli możesz to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Prokurator / 2008-01-02 20:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,arek_krak".
Niestety na temat notowań akcji spółki ,,Skotan" jeszcze nie mogę się wypowiadać, bo zaledwie kilka dni temu zacząłem spisywać ceny zamknięcia notowań jego akcji z kilku moinionych sesji. W tej chwili mam ich jeszcze zamało, aby ocenić trend kursu tych akcji.
na ten temat będę mógł się wypowiedzieć po dniu 10.01.2008 r.

Prokurator.
arek_krak / 2008-01-03 16:49
Dzięki za odpowiedź, chętnie usłyszę Twoją opinię. Pozdrawiam
Bam / 83.26.20.* / 2008-01-02 23:17

zaledwie kilka dni temu zacząłem spisywać ceny zamknięcia notowań jego akcji z kilku moinionych sesji. W tej chwili mam ich jeszcze zamało, aby ocenić trend kursu tych akcji.


Halo ? Mamy 2008 rok! Komputery są po to, żeby ich używać...
librator / 83.143.129.* / 2008-01-03 17:33
Nie chce być niegrzeczny, ale co Ci do tego jak Prokurator prowadzi swoje analizy? Widać że używa mózgu. Tobie Bam życzę sukcesów w używaniu komputera
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy