Forum Forum finansoweKredyty

Wcześniejsza spłata kredytu w mbanku

Wcześniejsza spłata kredytu w mbanku

karolina137 / 81.190.33.* / 2010-02-15 20:31
Witam,
Maiałam kredyt gotówkowy w mbanku, który szczesliwie udalo mi się wczesniej spłacic.Przed wpłatą i zlożeniem dokumentów wszyscy pracownicy mbanku z którymi się kontaktowałam (głównie infolinia) informowali mnie ze aby taki kredyt spłacic wczesniej musze dokonac wplaty na równowartośc kapitału+odsetek (odsetki zostaną zwrócone po rozliczeniu kredytu).Wpłaciłam ile kazali wysłałam potrzebne dokumenty i odczekalam 2 miesiace bo podobno tyle im zajmuje rozliczenie kredytu. Po 2 m zadzwonilam zeby sie zapytac kiedy otrzymam zwrot odsetek i otrzymałam informacje ze oczywiście przelew powinien dojsc na dniach. Od tamtej pory za kazdym razem kiedy sie z nimi kontaktuje słysze na zmiane ze albo juz poszlo albo ze przeciez spłaca sie tylko kapital i zadnych odsetek nie dostane...Czy ktoś moze mial juz taki problem i wie jak go rozwiązać?
Wyświetlaj:
mrs3223 / 87.207.153.* / 2014-03-10 22:52
przy wczesniejszej splacie raty doliczaja 100zl za kazda
tejotgie / 87.205.77.* / 2010-02-17 10:33
Też miałem kredyt gotówkowy w mBanku wzięty na 3 lata. Spłaciłem go w rok. Odsetek nie dostaniesz z powrotem, tylko nadpłatę. W mbanku płacisz odsetki tylko za wykorzystaną kwotę kredytu. W moim przypadku to było tak, że gdy kończyłem spłacać kapitał - miałem jeszcze do spłaty ok. 3000 zł, policzyłem mniej więcej, że odsetki od tej kwoty wyniosą 50-60 zł. Na koncie kredytowym zapewniłem środki 100 zł. Po zamknięciu kredytu, bank pobrał sobie odsetki w wysokości 60 paru zł, a resztę (30 parę zł) po 2-3 dniach przelał na moje ekonto.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: