Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WGI DM bez zezwolenia na działalność

WGI DM bez zezwolenia na działalność

Money.pl / 2006-04-04 21:01
Komentarze do wiadomości: WGI DM bez zezwolenia na działalność.
Wyświetlaj:
flobber / 212.182.104.* / 2006-05-19 16:28
Powstala lista dyskusyjna WGI odnosnie spolek grupy WGI:
wgi.dog.pl
Na liscie WGI mozna dyskutowac na wszelkie tematy zwiazane z dzialalnocia spolek grupy WGI.

Lista dyskusyjna jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Z pewnocia dominujacym obecnie tematem be^dzie problem jaki aktualnie maja klienci WGI.
Zatem w szczegolnoci zapraszani do dyskusji sa wszyscy klienci WGI oraz
inne osoby (np. prawnicy), ktore chcialyby klientom WGI w jakikolwiek
sposob pomoc (m.in. rzeczowa dyskusja i sugestiami) w trudnej sytuacji w
jakiej klienci WGI sie znaleli.
Zapisujac sie na liste latwiej bedzie sie zjednoczyc, wypracowac sensowne
wnioski i opracowac racjonalny sposob dzialania.

Celem zapisania sie na liste nalezy na stronie:
wgi.dog.pl
po wpisaniu swojego e-maila i wybranego przez siebie hasla kliknac na
"Subskrybuj". Nastepnie celem potwierdzenia subskrypcji nalezy odeslac
e-mail potwierdzajacy chec subskrypcji (wraz z kodem jaki bedzie w temacie e-maila). Wyzej wzmiankowany e-mail potwierdzajacy powinien przyjsc wkrotce po kliknieciu guzika "Subskrybuj".
irka / 83.31.83.* / 2006-04-06 16:17
Jestem klientką WGI od 3 lat. Zwykłą klientką, a nie jakimś rekinem finansowym.W Rzeczpospolitej pisano, że nie można się tam dodzwonić. Dodzwoniłam się bez problemu i wczoraj i dziś. Umówiłam na spotkanie. Załatwiłam sprawę szybko i sprawnie. Ludzie normalnie pracują i telefony odbierają. WGI od dawna funkcjonuje i bez licencji też sobie nieźle radziło. Na pewno nie jest "kryształowe", ale prawda leży gdzieś pośrodku. A gazety....hm...ktoś chce zrobić komuś "kuku"- trochę tak to odbieram. W KPWIG też nie doradzają by natychmiast zrywać z WGI umowę- cyt. "no może nie aż tak, my tak nie doradzamy..."
lukk / 83.7.241.* / 2006-04-06 10:44
dodajmy ze cala promocja byla zapewniona dzieki znajomosci w 'pulsie biznesu' gdzie wysylano pana Mbewe
w celu promocji
rolinka / 84.10.27.* / 2006-04-05 09:02
No, nareszcie piszecie prawdę! Sięgnijcie ponownie po opinię tych wspaniałych specjalistów! ;)
wamster / 2006-04-04 21:01 / "Jest lepiej!"
nie jestem ich klientem, ale chetnie poznalbym opinie od kogos, kogo sprawa dotyczy bezposrednio :)
jezeli jestescie/byliscie ich klientem mozecie napisac jak cala sprawa wyglada "z naszej" [klienta] perspektywy?
dzieki
byla klintka / 84.10.27.* / 2006-04-05 09:07
smieciowe obligacje i zagmatwane raporty, to tyle co do ich rzetelnosci. Plus gwiazdka przy publikowanych wynikach: "wyniki na kontach klientów mogą się różnić od publikowanych" - to wszystko o nich! :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy