Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiedzą co jest źródłem EHEC, ale bakteria wciąż zabija

Wiedzą co jest źródłem EHEC, ale bakteria wciąż zabija

Wyświetlaj:
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-06-13 11:53
w Niemczech. tymczasem jeszcze w piatek podawano o zarażonych 3200 osobach w Niemczech. Wniosek prosty że jeszcze nie wykryto źródła infekcji, wykryto jedno z możliwych źródeł i nic ponadto. Rosjanie mają rację że nałozyli embargo.
POcoNAMto / 83.15.9.* / 2011-06-13 06:58

W niemal wszystkich przypadkach osoby chore miały kontakt z Niemcami.

Dobrze o tym wiemy, że kontakt z Niemcami na zdrowie nie wychodzi!.
simian raticus / 62.148.74.* / 2011-06-12 21:05
Selekcja naturalna! Ktoś musi umrzeć jak to zawsze bywa! Najsłabsze organizmy nie przetrwają!
__vi__ / 213.156.117.* / 2011-06-12 21:56
Każdy to wie i rozumie, tylko co zrobić kiedy tym najsłabszym okaże się matka, żona, córka..?
_zenon_ / 87.198.41.* / 2011-06-12 23:00
W ostatnim czasie ze względu na błędy lekarskie zmarły w mojej rodzinie dwie kobiety. Były żonami, córkami jak i matkami. Nikt jednak nie wnioskuje o odszkodowanie z Unii ani o likwidację tej zbrodniczej służby zdrowia. Nie widziałem na ten temat żadnych informacji w prasie. Nie głowiła się żadna komisja jak rozwiązać problem umierających kobiet, którym odmawia się prawa do leczenia. Ignorowanie próśb o pomoc było wielokrotne i długotrwałe. Obydwie umarły i co zrobić? Życia po prostu nikt nie wróci i tyle!
sdfghj / 178.37.158.* / 2011-07-03 18:15
Nagłaśnianie Pańskiej tragedii nie ma sensu -te dwie kobiety tylko potrzebowały pomocy i nic więcej. Najistotniejsze jest nagłaśnianie takich sytuacji, gzie ludzie mogą słono zapłacić za straszenie ich -ot chociażby różne dziwaczne odmiany grypy, na które umiera znacznie mniej niż na zwykłą, tradycyjną, nudną grypę. Tu chodzi o interes wielkich koncernów farmaceutycznych a nie o ludzkie życie, czy zdrowie. Istotne jest to kto i ile może zapłacić a nie to kto jest chory i potrzebuje pomocy. Przepraszam za sarkazm... pół roku temu zmarł mi ojciec bo nie kalkulowało się go ratować.

Najnowsze wpisy