Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

Mały przedsiebiorca / .* / 2004-03-31 12:38
Wyświetlaj:
mariusz / .* / 2004-03-31 20:19
Proponuję spotkanie pod sejmem - 5 kwietnia 2004 r. Chciałbym znać waszą opinię i prosić o pomoc aby to rozpropagować. Niech się tak stanie - mamy datę, nikt nam nie zabroni się spotkać - pokrzyczeć
Mariusz / .* / 2004-03-31 20:17
Jesteśmy rozbici - pozostajemy sami i wyrżną nas do końća. Nie mamy co gadać. Jest nas dużo. Ale spotkajmy się. Ja proponuję w poniedziałek 5 kwietnia o 10:00 spotkanie na wiejskiej przed parlamentem. Zrobimy samoczynny tłum. Pokrzyczymy, damy ślad o sobie. Każdy kto może niech rozpuści informację - ja proponuję 5 kwietnia o 10:00. Prosze o szybkie kontr-propozycje. Pomóżcie mi rozpuścić w Polskę informację o proteście. Niech zaczną się dziać fakty. Może ktoś nas usłyszy. Pomóżcie mi to rozbujać.
Mariusz / .* / 2004-03-31 20:13
Tu nie ma co gadać. Zależy Wam na walce? Proponuję np. w poniedziałek 5 kwietnia o 10:00 spotkanie na wiejskiej przed parlamentem. Zrobimy samoczynny tłum. Pokrzyczymy, damy ślad o sobie. Każdy kto może niech rozpuści informację - ja proponuję 5 kwietnia o 10:00. Prosze o szybkie kontr-propozycje.
George / .* / 2004-04-01 08:16
Trochę za wcześnie, ale niewątpliwie trzeba podjąć jakieś działania.
andrzej / .* / 2004-03-31 19:16
gdy w ubiegłym roku zacząłem płacić 40% podatku dochodowego zacząłem oszukiwać FISKUS gdyż uważam że taki podatek to złodziejstwo. Ponieważ zawsze chcialem być uczciwy a tym razem Państwo dało mi do tego szansę więc wybrąłem podatek liniowy i oszukiwać już nie muszę żeby wyjść na swoje lub nie stracić płynności finansowej. Teraz gdy obliczam że musiałbym płacić ponad 1500 zł do złodziejskiego ZUS`u, niestety już w tym momencie wiem, że będę oszukiwał!!! Straci na tym i Panstwo i pracownik (będę musiał go zwolnić) a sam zamiast pracując 240 godzin będę pracował ponad 300!!
f / .* / 2004-04-10 17:15
fakturki@gazeta.pl lub sms 888215275
bebe / .* / 2004-03-31 21:35
jaki towar jest ci potrzebny?
PS / .* / 2004-03-31 18:59
..MY TEŻ SIĘ O WAS ZATROSZCZYMY..WY S********.
andrzej / .* / 2004-03-31 18:45
Roztrzasanie tego nie ma sensu ,nie od dzis wiadomo ze to banda durniow,sieganie do cudzej kieszeni to ich specjalnosc!! Moze zrobmy jakis strajk zamknijmy zaklady na 1 dzien moze 2 lub 3. Moze jakas blokada skrzynek e-mailowych. Sprobujmy wymyslec jakis protest / wiem, wiem, to na pewno nic nie da ale dajmy Panu Bogu szanse/ Informatycy wymyslcie cos moze sparalizujemy baranom lacznosc elektroniczna lub cos podobnego!!!
coraz bardziej wkurzony / .* / 2004-03-31 18:25
Efekt : nie opłaca sie zwiekszać dochodu, bo i tak wiekszość zabiera FUS. Skutki: zmniejszenie inwestycji, zwolnienia, szara strefaKtoś chce wykonczyć osoby prowadzące własną działalność gospodarcza ?Vivat wielkie korporacje, Vivat UE ;-)
Miro / .* / 2004-03-31 18:07
Dlatego proponuję otwarcie swojej firmy na Słowacji. Tam koszty pracy sa zdecydowanie niższe, a wolny rynek usług od 01.01. w U.E. pozwola nam działać jak chcemy (kontakt e-mail: biuro_krakow@interia.pl). Wiem, że to nie patriotycznie, ale chcę żyć, a brak myslenia o Ojczyznie widzę na samej górze we "wadzy".
marinn / .* / 2004-03-31 17:44
To po prostu idiotyzm. Zaproszenie do szarej strefy i tyle. I tak nic nie ma z tej kasy, leczę się tylko prywatnie, bo to żenada co dzieje się w służbie zdrowia, a na emeryturę nie liczę. Już dla mnie i tak nie starczy. Brawo, tak wygląda pomoc dla sektora MSP. Wyjeżdżam z tego porąbanego kraju.
Gustaw / .* / 2004-03-31 16:07
Jestem zwolennikiem PO. Pytam więc, czy może pan, Panie Rokita zagwarantować nam, że wycofacie tę durną ustawę?
Gorge / .* / 2004-04-01 08:13
Ktoś mądry powiedział, że "nie ma takiej okropności, do której posunie się nawet najłagodniejszy rząd, gdy brakuje mu pieniędzy". Ja bym na PO nie liczył.
zbykin / .* / 2004-03-31 15:46
POzostaje nam Wyspa Jersey, Cypr lub Estonia.
Sabre / .* / 2004-03-31 15:07
Najbardziej szokująca z tego wszystkiego jest chyba arogancja naszych ustawodawców. Ich opowieści o trosce o przedsiębiorców, w tej sytuacji świadczą wyłącznie o zwykłej pogardzie wobec nich. Nie wierzę by nasi rządzący tkwili w błogiej nieświadomości tego co robią. Muszą zdawać sobie sprawę z reperkusji, jakie wywoła ta koszmarna ustawa.
drin / .* / 2004-03-31 15:31
ma Pan racje - zdaja sobie doskonale sprawe, ale co ich to obchodzi?oni nigdy ne byli i nie beda przedsiebiorcami. w znakomitej przewadze nasi rzadzacy to ludzie, ktorzy ne maja zielonego pojecia jak wyglada zycie gospodarcze od podszewki. dla nich znacznie wieksze znaczenie ma kolejny sondaz niz to czy przedsiebiorca bedzie w stanie uniesc wyzsze obciazenia.
Tomek / .* / 2004-04-01 10:02
Otóż to! Sondaże, myślę , że gdybyśmy wszyscy podchwycili pomysł poparcia Unii Polityki Realnej ( co już od dawna chodzi mi po głowie), mielibyśmy największe szanse na ugranie czegoś dla siebie. Nie brałem udziału w ostatnich wyborach, bo stwierdziłem że to i tak nie ma sensu. Teraz zastanawiam się czy olewać ich dalej, czy może kogoś jednak poprzeć. Wychodi mi na to że Mr. Korwin, chociaż śmiesznie się zachowuje, jet jedynym gościem, który mówi z sensem. Można spróbować go zaprosić na poniedziałek? Co wy nato.
Przedsiębiorca / .* / 2004-04-01 09:11
Oni nie tylko nigdy nie byli przedsiębiorcami, ale nawet za PRL-u zyli w innym świecie, np. korzystali ze sklepów z firankami, gdzie można bylo nabyć towar za okazaniem specjalnej legitymacji. Dzisiaj rządzą ci sami ludzie. Nie tylko "rodowodem ideowym", ale po nazwisku. Ci sami...
skwariusz / .* / 2004-03-31 14:01
Mam wrażenie że nasi kolesie u "steru" zamierzają zlikwidować tzw. średnią klasę, ostatnie posunięcia ministerstwa finansów tego dowodzą. Dopiero rozpoczynam działalność gospodarczą i stwierdzam iż chyba się pomyliłem. W tym kraju nie da się być uczciwym przedsiębiorcą, trzeba od samego początku oszukiwać państwo albo pracować charytatywnie i dokładać do interesu - to jakaś paranoja.Wracając do głównego wątku. Zabijając średnią klasę zabija się kurę znoszącą złote jajka. zlikwiduje sie to co w wielu zachodnich gospodarkach przynosi miejsca pracy i dochody do budżetu państwa. Wracamy więc do korzeni. Nacjonalizacja przedsiębiorstw, likwidacja "prywaciarzy" i durny tłumek wyborców zapatrzonych w jedynie słuszne "elyty" ??? Do czego to wszystko prowadzi!!!
T.W. / .* / 2004-03-31 13:42
Ci idioci "socjaliści" zabiją wszystkich, którzy generują jakąś część PKB. W efekcie nie będzie czego dzielić dla "roszczeniowców".Stracą jak zwykle najbiedniejsi, o których interesy ci analfabeci ekonomiczni podobno dbają.Tylko tak dalej Panowie!!Ja chyba zlikwiduję swoją firmę.

Najnowsze wpisy